Simple vásárlói tájékoztató

Akiket izgat ha egyszerre 2 farok lüktet 1 punciban!

itt vagy: Eropolis > BDSM negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

zoli3939

Akiket izgat ha egyszerre 2 farok lüktet 1 punciban!
Hozzászolásokat és jelentkezzőket várok.

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
barandalinos
#86 (2016-10-10 15:39:06) |
Engem kicsit váratlanul ért ex-nejem játéka, de roppant izgi volt. A történet a következő: Nyaralónkban hárman a barátommal voltunk. Napoztunk meztelenül, borozgattunk és szexeltünk. Felváltva dugtuk hölgyemet, de csak addig míg bele nem szálltunk, mert akkor cseréltünk. Amikor már néhány orgazmusa után mondta, hogy már nem bírja tovább, egymás után telepakoltuk. Kis pihenésünket azzal zavarta meg, hogy jéghidegen, csuromvizesen nőm fröcskölni kezdett, majd valami birkózás félébe kezdett. Barátommal úgy fordított bennünket, hogy mindketten hanyatt feküdve, felhúzott lábbal a seggünk össze ért. A két fütyköst össze fogva addig nyalta, játszott velük, míg keménnyé varázsolta. Ekkor fölénk guggolt és puncijába helyezte. Csak néztem, ahogy a szűk punci hogy bővül és nyeli a farkunkat. Már a becsúszás is szenzációs érzés volt. Elég spiccesnek láttam, bizonyára ezért volt elég hangos, de akkorákat sikkantott, miközben fel le lovagolt rajtunk, hogy nem csodálom , hogy a szomszéd faszi is meghallotta és meglesett bennünket.
Mindhárman nagyon élveztük, sajnos nem sokszor tudtuk ezt megismételni.
Kívánom, hogy akik erre vágynak éljék meg ezt az élvezetet!
koviboy
#85 (2016-05-15 08:42:25) |
Szia Zoli és Mindenki!

Ahogy olvasgatom a fórumod, elég sok hölgy fantáziál róla. Tehát igen is nagyon reális és jó dolog. És akkor a saját tapasztalat. Van egy gyerekkori barátom, együtt nőttünk fel, sok buliban, partin részt vettünk /heterók vagyunk/, és van egy lány, aki az évek során hozzánk csapódott. Mindannyian éljük különálló életünket. De ,történt egyszer, hogy rájöttünk a leány mindkettőnkhöz vonzódik. Elhatároztuk, hogy meglepjük.Olyan jól sikerült, amire még mi sem számítottunk, Ő kérte a duplázást. Valami fantasztikus volt, bár elsőre a behatolással voltak gondok, de türelmesen és gyengéden kezeltük a lányt. Azóta is rendszeres, de spontán jellegűek az eféle találkozók, viszont minden esetben hatalmasat szexelünk, és a leányt elvarázsoljuk. Ehhez azonmban a nő részéről, kell a feltétlen bizalom, és vonzódás mindkét pasi iránt-nélküle halott ügy. Tapasztaltuk ezt is. Szerintem minden lány aki teheti és vágyat érez, próbálja ki! 
kiskoocos
#84 (2016-04-27 13:17:29) |
ez a dolog az én vágyaim közt is szerepel alkalmas is vagyok rá, sajnos, az eddigi tapasztalataim nem jók, de talán egyszer! :)
csevego
#83 (2016-04-26 20:36:09) |
Válasz a(z) 82. üzenetre: Kétlem, hogy egy dologról beszélünk. Sőt mi több, én ezt éppen hogy meg akarom tartani az izgató fantáziaképeim között. Mondhatjuk így is: egyáltalán nem érzek ellenállhatatlan késztetést a puncim tájékán, hogy megvalósítsam. 

[ugrás az előzményre]
kiseres
#82 (2016-04-26 17:24:30) |
Válasz a(z) 80. üzenetre:ne add fel az álmodat !!!!Ne a barátod és a férjed legyen a 2 bejárató, hanem a férjed és egy általad is elfogadott barátja. Kis italozás, tánc félhomály és máris összegabalyodtatok. Nekem az jött be hogy a a barátomra feküdt, ő alulról dugta be én meg föléje és a feneke alatt becsúsztattam a farkamat. Nagyon szűk puncija volt, de akár 3 is befért volna akkor ha megoldható lett volna.És ez mind úgy ment, hogy  nejem igazán nem tudott fellazulni.  Valósítsd meg álmodat, később megbánnád  üdv Miki  :pirul:   :pirul: 

[ugrás az előzményre]
kiseres
#81 (2016-04-26 17:03:41) |
A(z) #81 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
csevego
#80 (2016-04-13 13:38:38) |
A gondolat izgató, persze. A valóság? Nos: a trió mindkét hímnemű tagjával meglehetősen bizalmas viszonyom kell legyen előtte, ahhoz, hogy kellő izgalomba jöjjek egy ilyen aktushoz. Ez kapásból probléma, mert kétlem, hogy mondjuk klasszikus esetben: a férjem és a szeretőm egyszerre szeretné a farkát bennem tudni  :napersze: ...Másodszor pedig a meglehetősen szűkös a helyem egy farok számára is. Összefoglalva: marad ez izgató álom, ábránd, szexuális fantázia részemről  :vigyor: , a valóságot meghagyom annak, aki ezt kivitelezni is tudja.
ducinyuszi
#79 (2016-04-13 05:50:04) |
Válasz a(z) 72. üzenetre:

Kedves zoli3939! Ismételten kérlek, hogy az én blogomból kimásolt 72. hsz tartalmát végleg töröld a fórumodból. Én nem adtam engedélyt arra, hogy ezt bárki is kimásolja és máshol megjelentesse. Ezt jelentettem a moderátornak is!

[ugrás az előzményre]
nincs kép napocska79
#78 (2016-04-12 19:03:05) |
Igen, erre vágyom. Sőt. Igazából, fantáziám 6 férfiról szól. Kettő a puncimban, egy a fenekemben, egy a számban, egy-egy a kezeimben. Mondom ezt úgy, hogy egyébként elzárkózom az anális szextől. De hát attól még fantáziálhatok róla, nem? :)
aktivzsolt7218
#77 (2016-04-10 09:38:49) |
Válasz a(z) 76. üzenetre:bocsika
Nèmet nyelvezetű a telóm rengeteg szól nem enged helyesen leírni de biztos hogy senki nem tud helyesen magyarúl írni ezèrt ne keressèl a kútkáván is csomót

[ugrás az előzményre]
pandora
#76 (2016-04-10 02:43:45) |
Válasz a(z) 75. üzenetre:

Ezt a helyesírási borzalmat hogy sikerült előadni?!  :o 

Már annyiszor elhatároztam hogy nem, nem szólok be, mert elütés, mobiltelefon, stb...de ez már - hogy idézzek az írásodból - kín.
De nem "kín gyakorolni" hanem kín olvasni. :( 

[ugrás az előzményre]
aktivzsolt7218
#75 (2016-04-06 22:09:06) |
Èn házas voltam 11 èvig szerettem a felesègem ez DE a vágyaim nem csak a sima szeretkezèsre èpűltek !!
Profi masszőr vagyok nagyon sok hölgyet massziroztam a hosszú èvek alat tehát volt kín gyakorolni az erogèn zónák pontos helyét ès módját hogy kèzzel ès órálisan sorozatorgazmusod idèzzek élő hölgyeknèl, viszont a exfelesègem ezt ugye nagyon èlvezte de se nem viszonozta az orált se nem ment bele a többesbe semmilyen formában ezèrt úgy döntöttem hogy elválik tőlem ennek már 5 ève azóta sokszor voltam pároknál ès mindenkivel ki lett próbálva a kèt fasz egy punciba
Ès igazak azok akik azt írták hogy nem fáj ha kellően izgalmiállapotban van a hőlgy ( Tapasztalatom ) a lég szűkebb punciba is egy órás nyalás tágitás után pláne ha lavinaorgazmusod van simán bemegy az egèsz kèzfejem fájdalom nèlkűl
Minden hölgynek csak ajánlani tudom a kèt faszt a punciába. De csak kellő előkèszitès után 
ducinyuszi
#74 (2016-04-06 18:29:30) |
Kedves zoli3939! Szeretnélek megkérni, hogy csakegyember 72. sz. hsz-ét töröld a fórumodból, hiszen azt egy az egyben az én blogomból másolta. Nem gondolom, hogy ide való lenne, a fórumod témájához semmi köze. Köszönöm! 

[ugrás az előzményre]
colombina
#73 (2016-04-06 17:50:43) |
Válasz a(z) 72. üzenetre:miért azonosítod a határozott elképzeléseket az önérzet-túltengéssel? mi ez a marhaság? ha bélszínt rendelsz, és spenótot raknak eléd, megeszed?

[ugrás az előzményre]
nincs kép csakegyember
#72 (2016-04-05 10:48:32) |
A(z) #72 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
nincs kép csakegyember
#71 (2016-04-05 10:32:42) |
...és még ha tudom is, hogy nem különösebben illik egy meglehetősen ömlengős és terjedelmesre sikeredett hozzászólás után, egyetlen választ sem megvárva, egyből egy újabbat írni, mégis egy valami rövid kis szösszenetet szeretnék még megengedni magamnak...

A két farok egy punciban szerintem egy igazán felemelően intim dolog és érdemtelenül "alulértékelt", sőt sokak által a perverziók közé száműzött "dolog". Ha jobban belegondolok egy amolyan "alapgondolatommal" fut össze ez, ami az, hogy alapból is több-sok nő van ezen a világon, aki "simán" megérdemelne két pasit és ugyan így több-sok pasi van akik bőven megelégednének azzal, ha egyikei lehetnének egy nő mindennapi pasijainak. Ez persze így tudom, hogy jelen időben szó szerint semennyire sem elfogadott dolog, még akármennyire is "lenne" életszerű. Aztán persze ennek ellene szól két alapvető dolog még. Az egyik, hogy egy bizonyos kor fölött a csajszik sokkal többen vannak mint a pasik. Másrészt egy bizonyos kor fölött a csajszik jelentős részében egy valami (...bocsánatot kérek azoktól akiket kimondottan sért netán az amit most írok!!!...), mondjam úgy "önérzet túltengés" alakul ki, amit ámulatba ejtően tudnak is erősíteni egymásban. A "kivételek" (...akik szerintem egy "szerény kisebbség"...) meg sajnos egyrészt kevesen vannak, másrészt "nehezen fellehetőek" részben a kisebbségi létükből fakadó óvatosságok miatt is (...pedig szerintem annál azért "jóval-sokkal" többen vannak, mint amennyi "látszik" közülük, de sajna még az ilyen, "elméletileg" teljesen szabadelvű lapokon is "hat" a "közmegítélésnek legalább valamennyire megfelelés látszatának fenntartása"...)
Egy szó, mint száz, azt nyugodtan kijelenthetjük, hogy itt egymás közt megállapíthatónak gondolható a tény, miszerint két farok is elfogadható egy punciban.
(...még akármilyen nehézkesen is jutottam el eddig az "egyszerű megállapításig"... :) ...)
nincs kép csakegyember
#70 (2016-04-05 10:15:05) |
Sziasztok!

Hogy is kezdjem? Válasz a...a 69. üzenetre...és...és a 68. a 67. a 66. és úgy a 60. üzenetig visszamenőleg mindegyikre...
Mindegyikre ezek közül, mert...mert még ha nem is ugyanazokkal a a szavakkal, sőt itt-ott nem is ugyanabban a konkrét témában, de...
(...és ugyebár tudjuk, hogy minden mondat "de" utáni a lényeges és ami annak előtte van majd' hogy nem teljesen felesleges...)
...de mégis ugyanarról a "dologról" írt mindenki. Arról, hogy idővel változhatunk (...és ha változhatunk, változunk is...) és akár annyira mindenben, hogy a vágyainkban, sőt egyes konkrét vágyainkban is, csak...csak vannak-lehetnek a változásoknak olyan "kiágazásai" amik emberenként más és más megítélés alá eshetnek már. Korábban, tudományoskodónak tűnő szóval élve, meglehetősen ingerszegény környezetben kevesebb volt szerintem a "menet közbeni lényeges változás", míg manapság? Manapság szó szerint bármire rákereshetsz és érezheted, gondolhatod, hogy téged az kimondottan érdekel, vagy izgat és...és különösebben talán irányítani se nagyon lehet, hogy miről is fogom ezt érezni-gondolni. Az érzések, érzetek és gondolatok a legtöbb esetben mennek a maguk útján és sokszor eléggé akaratlanul jutnak el "valahová", vagy "valameddig", amiben még csak az sem akadály ám nekik, hogyha már valahol az "út" elején, vagy közben bárhol, szembesülünk azzal, hogy még igazából meg-kibeszélni sem tudjuk azt ahová, amerre tartanak. És jön a nagy kérdés! Kit is kell-kellene ezért "hibáztatni": Magamat? mert nem tudok parancsolni a vágyaimnak, a gondolataimnak? A "másikat", aki egyes dolgokban szinte szó szerint semennyire sem partner, még akár csak meg-kibeszélés szintjén sem? Ki a hibás? No meg a másik kérdés! Mi a megoldás? 
És itt lép a képbe a legjobban idepasszolóan az amit Eszter írt a 66. alatt. Meg ugyan nem old, meg ugyan nem válaszol semmit, de a "dilemmát" tökéletesen írja le.
Eszemmel tudom, hogy "sovány vigasz", de...de azt látom, hogy nem egymagam vagyok a világban akik "ilyesmi kérdéseket" hurcolnak magukban a kívül állók szemében minden bizonnyal "jó és kellemes" látszatot keltő életükben, az idő telésével egyre inkább senki által sem látottan, senki által sem ismerten.  
Ahogy Eszter feltette azt a kérdést is, hogy választani kell, vágyak, vagy család. Ez persze egy "speciális kényszer helyzet" szerintem, amiben "korlátozott a döntési szabadság", hiszen ott van benne mint tényező a gyerek, aki szegény tényleg nem tehet semmiről, így sokszor ez, vagyis ő a döntő tényező, de...
(...és már megint egy "de"...)
...de akármennyire is a család mellett szól minden és azt is helyezi előtérbe a döntésünk is, akkor is, az is csak időleges megoldás, vagyis hát nem is megoldás, hanem "logikusan megmagyarázható döntés elodázás", mondjam úgy "magasabb szintű dolgok érdekében", viszont, amint kihátrál mögülünk ez a bizonyos magasabb szintű érdek, azaz felnő és önálló életet kezd élni a "gyerek" (...aki akkor már régen nem gyerek...) nemes egyszerűséggel megszűnik az "ok" amivel meg tudtunk magyarázni magunknak szinte szó szerint bármit és mindent. Mondjam úgy "kezdődik elölről minden", csak...csak már sokkal-sokkal nehezebben kezelhetően, hiszen lehet, hogy már hosszú-hosszú évek óta járnak gondolataink egyik-másik részei külön utakon, és akár annyira külön utakon, amik még esetleg csak helyenként se nagyon keresztezik a "másikéit".
És ekkor döbbenünk rá arra, hogy szinte minden mondat amivel próbáljuk megmagyarázni magunknak azt, hogy próbáljunk meg kereteink között maradni, csak-csak úgy ér véget, hogy bármi szépet-jót tudunk is felhozni a megmaradás mellett, akkor is mindig van-lesz a mondat végén egy kis "de"...ami azt jelenti, hogy "de ez, vagy az így mindig ki fog maradni az életünkből". És akkor ezzel meg magunknak kell-kellene "elszámolni" valahogy!
(...és itt jön talán a képbe az a réges-régi szólás-mondás, miszerint az ember önmagát képes a legkönnyebben becsapni és a legtovább tévedésben tartani...)
Legkönnyebben?...akkor lehet, hogy mégis csak sokan (...sokan-sokan?...) hajlamosak a könnyebbet választani?
Legtovább?...de meddig?...mindig?...vagy csak "valameddig"?...addig amíg már aztán mondjam úgy "okafogyott" nem lesz minden korábbi gondolat, vagy vágy?...addig meg kitöltjük azok helyét valami "közelfogadottságnak örvendő" pótcselekvéssel, vagy azokból akár többel is?
Szóval nem egyszerű! Sőt! Ez egy önmagán is messze túlmutató kérdés és talán még csak sejteni sem sejtjük, hogy hányan is vannak-lehetnek akiknek az életében kisebb-nagyobb kérdésként ott van, ott "lappang" ez a kérdés...
És akkor még egy szót sem írtam arról, hogyha valakiről mondjam úgy "kiderül" (...híre megy annak...), hogy valami "naturális vágyai okán" felrúgta a korábbi életét, akkor...akkor mennyien is vannak-lesznek egyből akik meg-, vagy egyenesen elítélik! (...de ez már ebbe nem fér bele... :P ...)
Ui:
A fentieket nyugodtan lehet itt létem szociológiai alapú magyarázatának is tekinteni!
:)
További szép napokat mindenkinek!
nincs kép perverz-punci
#69 (2016-04-04 10:19:03) |
Sziasztok!
Nagyon jó a téma, és csodálatos érzés átélni amikor két férfi "feszít" a punciban.
Ideális eset lenne ha a párunkkal élhetnénk át, de ez nem mindenkinek adatik meg. A miérteket lehet boncolgatni. Nálunk azért nem működik, mert amikor a férjem megismert. még szende voltam és szűzies, aztán menet közben az évek alatt belém bújt a kisördög, és olyan vágyak törtek felszínre amiket előtte nem tudok felvállalni. Próbálkoztam pedzegetni a témát, a többest és stb. de hallani sem akart róla. Így megéltem szeretői kapcsolatban. A dolog tragédiája, hogy tisztában vagyok vele, ő is vágyna rá, csak ne rajtam kelljen osztoznia. Szerintem neki is volt már hasonló élménye. Mennyivel egyszerűbb lett volna közösen átélni.
Amúgy olyan játékba simán belemegy hogy a vibri mellé becsússzan a puncimba. 
Én imádom, akkor is ha néha úgy érzem szétszakadok
nincs kép zsike
#68 (2016-02-16 19:48:39) |
Válasz a(z) 67. üzenetre:Teljesen igazad van. Az őszinteség alapvető. Én hiszek benne. Mert kinek mi akár a perverzió is? Ebben is mások vagyunk. Ami nekem természetes, lehet a másik félnek sok. Tisztázzuk az elején. Ne hazudjunk! 

[ugrás az előzményre]
blacktie
#67 (2016-02-08 10:34:01) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/d/USRf_ddc6c5e/fb9568.jpg
Tudom, hogy nem szokványos és társadalmilag elfogadott (mindannyiunk agyában vannak gátlások), de már az ismerkedés elején vagy burkoltan, finoman, de van, hogy célzottan ezekről beszélgetek, kérdezek. Egyrészt megtisztelem a másikat az őszinteségemmel, és ezzel mérlegelheti a továbbiakat. Másrészt ami még fontos, nem kezdek sodródni és ezzel önmagamat vagy a másikat becsapni. A kapcsolatok többsége sajna a társadalmi normák, a felszínes, jó képet akarok mutatni magamról hazugságokkal indulnak. De tudja mindenki, nem elég az intellektuális vonzalom, a lelki kielégülés, a rózsaszín felhős szerelem. 
Tehát még egyedülálló embertársaim, legyetek bátrak és az elején tisztázzátok a szexuális igényeiteket. Talán sikerülhet.      
esther
#66 (2016-02-08 10:18:00) |
Válasz a(z) 65. üzenetre:
Elég speciálisak a vágyaid ( na de kié nem, aki kicsit is mást szeretne megélni, mint a hagyományos értelemben vett szex két ember között?)de neked kell mérlegelned, hogy egy vágy vagy fantáziakép kergetése megéri-e azon az áron, hogy rámegy a házasságod..? :napersze:vagy ez már csak egy csepp a tengerben..

Talán  ismered Weöres Sándor: A teljesség felé c.művét,amiből ez a híressé vált idézet való:

"Ne mondj le semmiről: mert ki amiről lemondott, abban elszáradt. De kívánságaid rabja se legyél.

Visszafojtott szenvedélyekkel vánszorogni éppoly keserves, mint szabadjára eresztett szenvedélyek közt morzsolódni.

Ha vágyaidat kényezteted: párzanak és fiadzanak. Ha vágyaidat megölöd: kísértetként visszajárnak. Ha vágyaidat megszelídíted: igába foghatod őket és sárkányokkal szánthatsz és vethetsz, mint a tökéletes hatalom maga."

[ugrás az előzményre]
zoli3939
#65 (2016-02-08 08:02:45) |
Válasz a(z) 61. üzenetre:
Szia Esther!
Teljesen egyet értek veled abban hogy ha egy kapcsolatban nem azonosak a szexuális vágyak akkor az nem működhet jól!Én sokszor beszéltem a feleségemmel a vágyaimról,de Ő nem nyitót ezekre.Sajnos ezért nem működik a házasságom!
Ezért keresek itt kapcsolatot akivel esetleg komolyra is fordulhat!
Szép napot!Zoli

[ugrás az előzményre]
brigittat
#64 (2016-02-05 18:24:21) |
Válasz a(z) 61. üzenetre:
majdnem teljesen egyetértek. a képmutatással nem. inkább félelemnek nevezném, hogy vajon mit szól a másik? viszont félelemben sem lehet lenni egy kapcsolatban. :)

[ugrás az előzményre]
dion69
#63 (2016-01-27 17:02:34) |
Válasz a(z) 56. üzenetre:A dolog nem ilyen egyszerű.Nem kimondottan sexmániás típus,neki heti egy,hétvégén elég.A kérdést,ötletet elő hoztam többször is,az az igazság,hogy elég konzervatív a sex terén.Én imádok nyalni ,kényeztetni,jól használom a kezeimet(is). A fenekéhez nem nyúlhatok,a múltkor hason feküdt ujjal bent,közben nyalogattam lent is meg a tiltott zónát is.Hullámzott a fejem alatt akkorát élvezett.Én nem tudom elérni nála azt,hogy ha nagy ritkán kényeztet,akkor simogassa a fenekem környékét is.Undorítónak találja,épp,hogy le nem buzizott.Hidd el meddő dolog elő jönni az ötlettel.

[ugrás az előzményre]
fergetegeshapsi
#62 (2016-01-27 10:45:23) |
;-) 
esther
#61 (2016-01-27 10:29:46) |
Válasz a(z) 60. üzenetre:
hehe..hát ilyet sem hallottam még, hogy valaki jópofa dolognak tituláljon egy szexélményt, vagy cselekedetet. :D  Erotikus, izgató..dehogy jópofa?? :vigyor:  :vigyor:  :vigyor: 

A lentebb  írtakhoz annyit tennék hozzá, hogy amelyik házasságban vagy kapcsolatban nem merik egymás előtt felvállalni a felek az igazi arcukat-azaz nem mernek egymással őszintén beszélni a vágyaikról (is)-az már nálam képmutatás kategória. Ki előtt fedjem fel az igazi énemet, ha nem a párom előtt, aki a legfontosabb nekem, és aki a legjobban ismer engem? És ha ő igazán ismer, akkor azt is észre  veszi, hogy ha vágyaim vannak,vagy elfojtásban vagyok.....és akkor rákérdez. :) 
Szerintem egy jó kapcsolatban bármit meg lehet beszélni.De belátom, hogy nagyon sok kapcsolatban szó sem eshet ilyesmiről.Valójában igazán meg kéne ismerni a másikat, és nem azonnal pálcát törni felette, ha olyanra vágyik, amire mi nem. Viszont ez a rábeszlősdi nem működik. Ami nincs a fejemben vágy szinten, az az ismétlésektől nem fog oda bekerülni.
Ha meg nagyon eltérő a felek mentalitása, szexulalitása,akkor előbb-utóbb szétmennek a párok.

[ugrás az előzményre]
fergetegeshapsi
#60 (2016-01-27 08:44:47) |
Jo pofa dolog
Jo párszor probáltam
;-) 
zoli3939
#59 (2016-01-27 08:13:15) |
Válasz a(z) 57. üzenetre:
A házasságomban a vágyaimat teljesen elnyomtam.Így csak a családom vágyai váltak valóra!Én azt mondom hogy lehet csodás családi életet élni ezek a vágyaink mellett,csak meg kell találni a harmóniát! Ezeket az érzéseket a helyükön kell kezelni!

[ugrás az előzményre]
pandora
#58 (2016-01-27 03:00:39) |
Válasz a(z) 56. üzenetre:

És soha nem csak egyvalamit lehet elszalasztani. Sajnos fordítva is igaz. Amíg az ember a vágyait üldözi, egy rakás jó dolgot veszíthet el...

És ki tudja hogy a végén melyiket sajnálja jobban...

[ugrás az előzményre]
azeletszep
#57 (2016-01-26 20:30:23) |
Válasz a(z) 46. üzenetre:
A vágyaid miatt? Egyedül a te vágyaid miatt? Nem olyan biztos az. Mindig kettőn áll a vásár... A legjobbakat az új életedben! :-)

[ugrás az előzményre]
azeletszep
#56 (2016-01-26 20:28:02) |
Válasz a(z) 53. üzenetre:
És ha kiveri a biztosítékot? Akkor látni fogjátok mindketten, hogy vannak bizonyos problémák, amiket legjobb lenne együtt megoldanotok, a fej homokba dugása helyett. Mellesleg az is simán lehet, hogy titkon ő is vágyik egy csomó mindenre, csak a gátlásai miatt elnyomja magában, még magának sem meri bevallani. Minél többször hozod elő, annál nagyobb az esélye, hogy egyszer csak belemegy. És ha így lenne és mégsem jön be valamelyikőtöknek, akkor sincs világvége. Kipróbáltátok, nem működött. De legalább nek kell majd dédszülőkként azon bánkódnotok, hogy mennyi mindent elszalasztottatok, amikor még volt rá lehetőség. Soha sem csak egy lehetőség van.

[ugrás az előzményre]
azeletszep
#55 (2016-01-26 20:23:22) |
Válasz a(z) 54. üzenetre:
Kedves Timi! Ez egy nagyon nehéz kérdés, valóban. Tudom jól, hogy miről beszélsz. Hátha van azonban más megoldás is, nem csak a válás. Mi lenne, ha odaállnál elé és kerek perec elmondanád, hogy milyen vágyaid vannak. Őszintén, nyíltan. Mondd el neki, mi hiányzik az életedből és hogy szereted őt, de ezekről sem szeretnél lemondani. Mondd el, hogy nem akarsz elválni, de ha vele nem működik, akkor más módon szeretnéd és fogod kezelni a problémát. Nem kell tovább titkolózni. Ebben a rövid életben igenis mindenkinek jár a szépségekből, az élvezetekből is. Szerencsés esetben ennek a kimenetele még egy tökéletesen helyrehozott házasság is lehet, de ne áltassuk magunkat, az is legalább annyira lehetséges, hogy nem érti meg és megsértődik, nagyon. Az is benne van, hogy együtt élitek át az új örömöket, akár többesben is, akár swingerezős stílusban is. Az is lehet, hogy úgy tesz majd, mint aki nem is akar tudni róla, Téged viszont hagy szabadon kibontakozni. És az is lehet, hogy szétmentek. Nehéz ügy. Kívánok ehhez Neked sok bátorságot, az élethez pedig még több boldogságot!

[ugrás az előzményre]
timi123
#54 (2016-01-26 13:32:04) |
Válasz a(z) 46. üzenetre: Nálunk sem működik, de nálunk nekem vannak extra vágyaim. Egy darabig el lehet fojtani őket, de idővel hiányozni fognak. Kérdés, hogy a szex miatt érdemes-e elválni, amikor ott van egy majd 20 éve épülő közös élet,vagy inkább nyel nagyokat az ember,titokban próbál ezt-azt, lemond dolgokról és valahogy elevickél...

[ugrás az előzményre]
dion69
#53 (2016-01-26 12:34:56) |
Mázlista vagy!!Nálunk otthon kiverné a biztositékot,hogy ha előhoznám.....megint.Ha nagy ritkán bevetjük a vibrit akkor képzelhetem azt,hogy míg én nyalakodok alul ,addig egy fasz dolgozik benne. 
azeletszep
#52 (2016-01-26 01:18:02) |
A Teljes Igazságot nyilván nem tudom, de a saját élményem alapján azt kell, hogy gondoljam, hogy igenis minden nő képes ezt örömmel átélni. Történt ugyanis, hogy összejöttem egy kedves házaspárral és már az előzetes beszélgetések során szóba került ez a téma. Amikor végre létrejött az édeshármas és megkóstoltam az édes kis puncit, rögtön az jutott eszembe, hogy ebbe a picurka finom punciba, amelyik egy ujjamat is így szorítja, két fasz? Na ne, lehetetlen! Aztán néhány orgazmussal később a hölgy fölémkerekedett, rámhajolt, párja pedig óvatosan benyomta a farkát az enyém mellé minden probléma nélkül! Fantasztikus volt az élmény, nemcsak az új érzések miatt, hanem azért is, hogy közben végig láthattam a nő arcát, ami elárult mindent arról, hogy miket él át éppen. A csúcsok csúcsát! Vagy csúcsait... Akárcsak én is kicsit később, mert bizony duplán töltött punciba élveztem. A férj még folytatta a mozgást kicsit, de utána kérték, hogy forduljak meg, így 69-es pozícióban szopott tovább a feleség, én pedig nyaltam... Volt mit,,, Miközben a férje továbbra is dugta, amíg egy további orgazmust nem ért el a neje. Óriási élmény volt, és nem csak nekem.
nincs kép telihold69parja
#51 (2016-01-16 20:58:12) |
Bennem volt már, élveztem nagyon.Két odaadó, figyelmes, gyengéd, csak rám figyelő pasival nagyon nagy élvezet volt!! Nem hatalmas farok kell hozzá ez igaz. Normál mérettel, jól felkészítve, lucskosra nyalva nem okozott problémát az első alkalom sem.Ne habozz, ha szeretnéd kipróbálni! :) Csak a megfelelő partnereket találd meg hozzá. Nekem sikerült, és örülök neki.
zoli3939
#50 (2016-01-16 18:46:10) |
Válasz a(z) 47. üzenetre:
Igen

[ugrás az előzményre]
soktuegymakk
#49 (2016-01-16 10:11:36) |
Válasz a(z) 47. üzenetre:
Sajnos a vágyaink nem mindig teljesülhetnek azon emberrel, akit párunkká választottunk. :( 
Ezt a saját bőrömön és tapasztalataim alapján mondom.
Néha csalódás éri az embert. :(
Ám sajnos ez is benne van a pakliban.

[ugrás az előzményre]
soktuegymakk
#48 (2016-01-16 09:53:27) |
Érdekes ez a téma és jók a hozzászólások is!!
Csak gratulálni tudok.
Én mint Ffi. nem tudok objektív véleményt mondani arról, hogy mit is érezhet valójában az a Hölgy aki részese lehet(ett) egy ilyen 2 farkos bulinak, ám az biztos, hogy a Hölgyek 95%-a álmodozik ilyenről, de csak kevesen merik bevállalni a valóságban is. (sajnos)
Ennek több oka is van és ezeket az okokat szinte mindenki ismeri, ezért ezt nem részletezem.
Az viszont biztos, hogy egy ilyen hármas felállásnál mend a három fél kölcsönösen tisztességes és odaadó közreműködésére van szükség ahhoz, hogy MINDEN résztvevő kellemes élményekkel gazdagodhasson a "buli" végén!!
brigittat
#47 (2016-01-15 19:37:04) |
Válasz a(z) 46. üzenetre:Ez most komoly?  :o  Nem akarok hinni a szememnek.

[ugrás az előzményre]
zoli3939
#46 (2016-01-05 16:03:56) |
Most válok a vágyaim miatt!!!!!!!!!!
Szeretnék egy olyan társat találni a fórum témájához,akivel egy életen át élvezhetnénk a több Pasis felállást!
Jóképű volt sportoló srác!
zoli3939
#45 (2016-01-05 16:00:45) |
A(z) #45 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
lifelike87
#44 (2016-01-05 12:17:24) |
Minden nőnek ki kéne próbálnia. Tapasztalt kezekben csodálatos élményeket kaphat minden bátor nő. Csak a 2 férfitól függ minden, a nőnek csak el kell engedni magát, kinyílni olyan élvezeteknek, amik túlmutatnak az egyszerű, természetes dolgokon. Bizonyos tabuk ledöntésével az élvezet hatványozottan fokozódik. 
nasum79
#43 (2013-12-25 12:59:47) |
Régebben csináltuk párszor a párommal jó lenne ha megint sikerülne
kutyi
#42 (2013-12-24 16:28:39) |
Szivesen lennék az egyik tag aki az egyik :D  lyukba lenne.
fazoltan
#41 (2013-11-08 12:35:03) |
Sziasztok! Örömmel olvasom ebben a témában a hozzászólásokat :) nekem is a titkos vágyaim között volt ilyenben benne lenni. Eddig nem sikerült, sajnos. Kellő idő ráfordítással minden nönél menne a dolog. 
további szép napot!  
kvintett32
#40 (2013-08-13 23:55:57) |
A(z) #40 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
zoli3939
#39 (2013-06-30 12:47:07) |
Válasz a(z) 34. üzenetre:
Kedves Leila!
Nagyon nagy megtiszteltetés lenne ha esetleg csatlekozhatnék hozzátók 3.-nak!!!!!!!!!
Amit leírtál azt csak én megerősíteni tudom.Fantasztikus élményt ad!!!!!!!!
Ha nem jelentkeztek akkor is sok sikert hozzá!

[ugrás az előzményre]
zoli3939
#38 (2013-06-30 12:38:04) |
Válasz a(z) 35. üzenetre:
Szia Kedves!!!!!!

Ez tényleg 1 méretes darab.
De szerintem ha 2 élő farok lüktetne benned az izgatóbb lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok sikert! Zoli

[ugrás az előzményre]
nincs kép chinook
#37 (2012-07-29 23:16:36) |
Sziasztok! Ez a felállás a titkos vágyaim netovábbja. Nagyon szeretném kipróbálni!
bounty
#36 (2012-07-29 15:36:15) |
Épp tegnap egy beszélgetés során került elő ez a téma. A fantáziám mozgatja nagyon, csak az a kérdés adott helyzetben tudok e majd élni a lehetőséggel! :-P Mármint a méretbeli problémákra gondolok. :-)
egzotikuspar
#35 (2012-07-28 03:59:19) |
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/5/USRf_51c3c0e/b32239.jpg
ez melle nem hiszem hogy beferne meg valami de eszembe jutott mar bevallom egyenlöre egy hetero parcserevel is be ernem de nem akar összejönni :-/
leila78
#34 (2012-06-24 01:43:40) |
A(z) #34 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
leila78
#33 (2012-06-24 01:41:31) |
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/3/USRf_3f2fed2/abd036.jpg
Egy jó hármas alkalmával,nem maradhat el:) Isteni érzés!...ahogy feszít és izgatja a g-pontot közben....hmmm. Persze biztos puncija válogatja,de türelemmel,ügyes kezekkel és kellő izgalommal minden punci tágítható. Én sem vagyok nagy anál fun,viszont így maximálisan ki vagyok elégítve és a pasiknak is nagyon jó érzés,pedig heterók. Akit kicsit is izgat,próbálkozzon bátran!:)
bosszancs
#32 (2012-06-11 10:58:53) |
Válasz a(z) 26-es üzenetre:

Hát én kaptam :-) Elsőre,hogy is mondjam kééész voltam aztán...hmmmm isteni volt :-)
Legközelebb azért kisebbekkel újra átélném :-D

[ugrás az előzményre]
puhaa
#31 (2012-06-11 02:59:08) |
Válasz a(z) 30-es üzenetre:Na, brávó! :-)
Én próbálom palástolni, erre rákérdez! :-P ;-)
A válasz nagyon egyszerű:
"Szűkre szabott" határaim vannak...nem okozok magamnak ily fájdalmat! Nem de Sade marquis a párom.. ;-) :-P

[ugrás az előzményre]
kiki69
#30 (2012-06-10 20:36:03) |

Okés :-P :-D
De élőben miért nem? :-) :) ;-)

[ugrás az előzményre]
bosszancs
#29 (2012-06-10 10:27:09) |
Válasz a(z) 27-es üzenetre:

Neeeeem ezért  :-D Fejlesztések voltak erón s már azt is beírhatod mekkora is az akkora :-D  :-D

[ugrás az előzményre]
bosszancs
#28 (2012-06-10 10:26:19) |

Na de hol a másik??? :-D
Eddig zoli3939 ajánlkozott :-D
Azért a másikat is illene látnia kikinek :-D  :-D

[ugrás az előzményre]
nincs kép kibickuss
#27 (2012-06-10 09:02:47) |
Válasz a(z) 7-es üzenetre:Szóval ezért kellett méregetnem tegnap? :-)

[ugrás az előzményre]

[1-60] [61-86]

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.