fiatal srác, érett nő

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




fiatal srác, érett nő
Miért keresik a fiatal srácok az érett nőket? Mi erről a véleményetek?


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
pruegelknabe#552010-08-17 02:41:24
Egyszer volt 2 évig egy élettársam, aki 11 évvel volt idősebb nálam - a 11-ből kb. 3-4 látszott  :-) 
Olyan fergeteges szexuális élményeim, mint vele, nem voltak sem előtte, sem azóta. Igaz, "szerencsés" korban is voltunk, ő 38, én 27, amikor megismerkedtünk. Mellette tanultam meg két-három óra hosszat visszatartani az orgazmust, miközben ő olykor tízszer is elélvezett közben.
domo#542010-08-16 18:49:24
Üdvözlöm a forum látogatokat
werder#532010-08-15 20:36:44
Válasz a(z) 52-es üzenetre:

Szia!
Óóó, szerintem csak nem akarod észrevenni őket... vagy úgy is fogalmazhatnám, hogy annyira azzal vagy elfoglalva, hogy mennyire nem vagy vonzó, hogy nem veszed észre, hogy mennyire az vagy... 
Szép estét!
liliom#522010-08-15 19:58:10
Válasz a(z) 51-es üzenetre:
Szia!
Sajnos nem tapasztalom,hogy tekerednének a férfi fejek./még ici-picit sem/
Üdv!
werder#512010-08-15 17:09:22
Válasz a(z) 46-es üzenetre:

Liliom,
Senki sem elégedett magával, mindenki talál magában valami kivetnivalót, csak van aki ezt több belső őrlődéssel emésztgeti, van, aki meg viszonylag egyszerűbben fel tudja dolgozni, el tudja fogadni vélt vagy valós hibáit, hiányosságait. 
A képeidet elnézve pedig maximálisan igazat adok a férjednek: fantasztikusan nézel ki! 
Tizen- és huszonéves lányok is megirigyelhetnék az alakodat és élőben vélhetően tekerednek utánad a férfi fejek.  :-) 
Én magam is nagyon szívesen megismerkednék veletek, hogy a mindenki számára oly fontos kisugárzásoddal még inkább elkápráztathass.  :-) 
werder#502010-08-15 17:01:42
Hölgyeim!
Hogy miért szeretnének a pasik kortól függetlenül idősebb hölgyet partnernek? annak bizony sok oka lehet. Először is a kisugárzás (ahogy már többen említettség), mely akár önbizalomtól duzzad, akár félénkséget sugall hordoz magában egyfajta érettséget, egy az ifjabb hölgyekétől eltérő bájt, varázst, melyet megfogni, megmagyarázni nagyon nehéz. Már ha lehet egyáltalán. 
Aztán pedig ott van az a teljesen jogos és az esetek többségében megalapozott feltételezés, hogy a kevésbé fiatal hölgyek, úgy a szexben, mint az élet más területein, már tudják, mit akarnak, és azt hogyan érhetik el. Jobb emberismerők, empatikusabbak, és megfelelő partner mellett odaadóbbak is. És ezt most minden szegmensében pozitív értelemben tessenek érteni. Az élet szeretete, ismerete és élvezetére irányuló vágyuk más szinten, más dimenzióban van jelen, nyilvánul meg, és ez amellett, hogy fenséges, élvezetes is lehet egy férfi számára (kortól függetlenül), és nem csak szexuálisan. DE ÚGY IS NAGYON!  ;-) 
Hölgyeim!
Legyenek büszkék magukra és élvezzék, hogy azok lehetnek, akik!
bitangno79#492010-08-15 07:56:05
Válasz a(z) 45-es üzenetre:

 :-)  Az hogy valaki a szexualitást hogy éli meg, mennyire nyilik meg az ágyban a parterének, mennyire aktív részese az együtt létnek én azt gondolom nem korfüggő! 
Amiért  az isősebb nők elkezdtek fiatalabb pasikat keresni és a fiatalabb pasik idősebb nőket szerintem az hogy sok idősebb ffi is a fiatalabb nők társaságát kereseik. 40-50-60 as férfiak sokaságától kapok én is levelet pedig már nem is vagyok olyan fiatal  :-) 
seatibiza#482010-08-15 00:50:57
Pedig igazán nincs miért szégyenkezned, liliom.
varnyu#472010-08-14 22:49:39
Válasz a(z) 46-es üzenetre:

Szivemből kivánom, hogy egyszer túljuss rajta!!! Megérdemelnéd már az Élettől  :-) 
liliom#462010-08-14 22:07:42
Válasz a(z) 42-es üzenetre:
Szia!
Kizárólag önmagammal szemben vagyok ennyire kritikus.Tudom,hogy másnak ez hülyeségnek tűnik,de  nekem az egész eddigi életem meghatározta és megkeserítette.Azt hiszem ezt csak az érti meg igazán,aki szintén átéli ezt.És gondolom a szégyenlősség is ebből fakad.
Üdv:Liliom
kaktusz#452010-08-14 16:30:37
Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy ilyen sok hozzászólás érkezik a fórum témámhoz. Köszönöm mindenkinek.
Sajnos én is olyan típus vagyok, aki sosem elégedett magával, de szerintem nem ok nélkül, hiszen messze nem Olyan jó az alakom mint Liliomnak, és ő sincs magával megelégedve. Nem vagyok bi, de női szemmel nézve is Liliom, hidd el jó alakod van:)
Néhány éve el sem tudtam volna képzelni, hogy fiatal pasival ismerkedjek, de ma már elmondhatom, szinte csak fiatalabbakkal ismerkedem, és nem néhány évvel fiatalabb. 
Igaza van Blackdragonnak, egy érett nő teljes valójában átadja magát a szexnek, és azon van, hogy mind két félnek jó legyen. Nem csak kapni akar hanem adni is. Én legalábbis ilyen vagyok, de biztos vagyok benne, hogy még nagyon sok nőtársam.
(A negyed amiben vagyok ne tévesszen meg senkit.)
kaktusz#442010-08-14 16:20:20
Válasz a(z) 31-es üzenetre:
Köszönöm a nőtársaim nevében is.  :-) 
therapy#432010-08-14 15:48:14
saját magamból kiindulva azt mondom,hogy azért mert nagyobb részben normalisak mint a kórtársaim...
varnyu#422010-08-13 21:51:12
Válasz a(z) 40-es üzenetre:

Kedves Liliom:

Ha önmagaddal ennyire hadilábon állsz és álltál mindig is, akkor valami igen nagy gond lehet ... Még azt sem értem, ha magaddal szemben ennyire túlzóan kritikus vagy, akkor hogy vagy képes elfogadni az aktuális partnered - jelen esetben a férjed - tökéletlenségeit, hibáit, öregedését???

Őt is ilyen szigorú mércével méred? Vagy csak magaddal vagy enyire önbüntető?
clary#412010-08-13 20:31:07
Válasz a(z) 40-es üzenetre:

Ez nagy baj. Viszont akkor Te az "öregedéssel" is haragban állsz. Ugye? 
Pedig hidd el, minden kornak megvan a szépsége  :-)  Én például soha nem kaptam annyi dicséretet, mint 40 éves korom óta  :-) 
liliom#402010-08-13 19:22:37
Válasz a(z) 39-es üzenetre:
Szia!
Pont ez a problémám.Hogy nem szeretem,és nem tudom elfogadni.Hiába mondja a férjem,hogy 3 gyerek után ennyi idősen miért nem vagyok elégedett.Ha belenézek a tükörbe csak azt látom,hogy semmi sem tetszik.És ezért feltételeztem talán,hogy egy fiatal pasiban esetleg ellenérzést kelthet mondjuk egy plöttyedt, lógós cici vagy egy kicsit nagyobb poci.
Üdv:Liliom
clary#392010-08-13 19:07:54
Válasz a(z) 38-es üzenetre:

Kedves *liliom*!

Nem is kell, hogy elégedett légy (bár női szemmel sem rossz  :-)  ), a lényeg, hogy szeresd  :-)  Ha Te elfogadod magad és szereted a tested, az a pasikra is épp ilyen hatással van, hidd el  :-) 
liliom#382010-08-13 18:20:45
Válasz a(z) 37-es üzenetre:
Szia!
Köszönöm a választ,de sajnos én azon nők közé tartozom,aki sosem volt és nem is lesz elégedett a testével.Ezért is voltam kíváncsi.
Üdv:Liliom
eropali#372010-08-13 16:04:28
Test és a lélek harmóniája, KISUGÁRZÁS!
Egyébként néhány fiatalabb lány teste sem az igazi...ellentétben a Tiéddel!:)
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
liliom#362010-08-13 10:08:48
Válasz a(z) 31-es üzenetre:
Szia!
Azt hiszem nagyon sok hölgy nevében mondhatom:
KÖSZÖNJÜK!
Üdv!
liliom#352010-08-13 10:01:21
Válasz a(z) 29-es üzenetre:
Szia!
Azt hiszem azért az a gyakoribb,amikor egy pasi 
fiatalabbra "cseréli" a nejét./fordítva szerintem ritkább/Hogy a pasik hajtanak a fiatal csajszikra vagy inkább a leányzók csavarják el az idősödő urak fejét,ezt nem tudom.Bár előfordulhat,hogy néhány pasit is zavar a testének változása,de azért úgy vélem,ez inkább a nőket foglalkoztatja inkább./vagy én lennék az egyetlen?/
Üdv:Liliom
liliom#342010-08-13 09:38:33
Válasz a(z) 28-es üzenetre:
Szia!
Sajnos valóban nem vagyok már friss pipihús.
Üdv:Liliom
eye45#332010-08-12 22:14:19
Válasz a(z) 27-es üzenetre: Mit számít a test , ha a vágyak egybe forrnak? Mit számít a "redő", ha a keze simogat? Mit számít az idő, ha lelkünk egyidős? Ugyan az a tekintet, ugyan az a gondolatat..akkor?
blackdragon#322010-08-12 20:01:33
Sziasztok!

Mert az érett Nő tud embernek nézni és kezelni, ami a mai kis fruskákból v neveltetés v nemtom mi miatt hiányzik és olyanfajta önelégültség, pökhendiség van bennük ami simán elviselhetetlen egy viszonylag normális férfi számára. Szexuális téren én úgy gondolom, hogy egy érett NŐ nem hajszolja az élvezeteket, nemcsak "ott van", hanem átéli a szexet, a gyönyört (szerencsémre tapasztalatból beszélhetek). Én ha tehetem elég régóta az idősebb hölgyek társaságát keresem, mert belefáradtam a komolytalanságba, magyarázkodásba, és főleg abba, hogy minden (általam eddig megismert) "kislány" valahogy azt érezteti velem, hogy ő vmilyen olyan magaslatba lebeg ahová kb esélyem nincs felérni hozzájuk...
vadszex#312010-08-12 09:19:42
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
Sziasztok!
Nem nagyon szoktam írni ilyen fórumokra, de ez a téma nekem is fekszik.  :-)  Ugyan már én sem tartozom a csikó korosztályba, de eddigi tapasztalataim alapján elmondhatom (mindíg kedveltem az érett NŐ-ket) hogy nem számít néhány röci a combon, lehet hogy picit megereszkedtek a mellek, nem olyan feszes a teste, de a KISUGÁRZÁSA,a partnerhez való hozzá állása, mindenért kárpótol! Én az a típus vagyok, akinek a tekervényeit is lázebbba kell hozni és ebben egy érett hölgy verhetetlen. Ráadásul elgánsan szexik, ami szintén óriási előny. Szárnyakat ad egy férfinak ha értékelik a próbálkozásait, figyelmet amit adni tud! Szóval csak ez úton szeretném megköszönni hölgyeim! Nélkületek semmit sem érne az élet!
clary#302010-08-12 06:30:10
Válasz a(z) 29-es üzenetre:

"Nekik is ugyanolyan érző és sérülékeny lelkük van..." Nem drága *varnyum*! Nekik *sokkal* érzékenyebb, sérülékenyebb lelkük van  :-)  Pl.:Mikor hallottál már olyant, hogy egy nőnek lelki traumát okozott volna, hogy nincs ekkora-akkora melle, hogy az kihasson a szexuális életére? Bár biztos előfordul, mert kivételek ugye mindig vannak, de korántsem jellemző  :-) 
Egyébként ha már "megszólaltam", hadd írjam le ahogy egy régi pasim megfogalmazta. Szerinte azért szeretik a fiatal pasik az érett nőket, mert ők kiharcolják az együttlét során, hogy nekik is jó legyen. Természetesen ez csak azokra vonatkozik, akik azért rendelkeznek némi szexuális intelligenciával és nem csak egy likat látnak a nőben  :-P 
varnyu#292010-08-12 01:14:26
Olvasom, amit irtok és meglepődök. Ezeken a testi változás témákon.

A fiatal pasik nagy része azért is szeretne nálánál idősebb nőt, mert - többek között - a mai ifjú hölgyek inkább jóval idősebb pasikat keresnek.

Akkor most az idősebb pasik is nyissanak egy fórumot vagy jöjjenek ide szomorkodni az idő előrehaladtával elkerülhetetlen testi változásokra? Mert az őket is eléri. És ne gondolja senki, hogy ez őket - mélyen magukban - nem zavarja , esetleg nem szégyenlik ... 

Kizárt, hogy a férfiakat nem viselné meg egy nagyobb korkülönbség. Nekik is ugyanolyan érző és sérülékeny lelkük van, mint az idősödő nőknek. És még nagyon ki se mutathatják. Mert az "olyan snassz, olyan férfiatlan". 

És azt se felejtsük el, hogy a Viagrát *nem* a középkorú nőknek találták ki  ;-) 
gigi57#282010-08-11 22:54:52
Válasz a(z) 23-es üzenetre:
Liliom ahogy látom, azért már Te sem vagy egy "ropogós pipihús"  :-) 
liliom#272010-08-11 20:58:14
Válasz a(z) 26-es üzenetre:
Szia!
Köszönöm,hogy válaszoltál,bár én nem a ráncokra gondoltam,hanem az idő előrehaladtával elkerülhetetlen testi változásokra.
Üdv:Liliom
saxon-bertalan#262010-08-11 20:27:25
Válasz a(z) 23-es üzenetre:Pl akiket megnézek tapasztalt nőket Ők akár még azzal az egy -két ránccal is ha van nekik azzal is nagyon Nőiesek kívánatosak
varnyu#252010-08-11 16:50:31
Válasz a(z) 19-es üzenetre:

"Azóta nem a korával, hanem a FÉRFIVAL szeretkezem."

Ezt a mondatot sokan figyelmükbe véshetnék  :-) 
kedves84es#242010-08-11 14:17:08
szerintem nem csak fiatalok éreznek különleges vágyat az érett nők után hanem a fordítva is
liliom#232010-08-11 13:44:11
Sziasztok!
A fiatal pasikhoz lenne egy kérdésem.
Ha testi kapcsolatra került sor köztetek egy nálatok jóval idősebb hölggyel,soha nem zavart 
benneteket,hogy már nem olyan friss és üde a teste,mint egy fiatal lánynak?Hisz akár milyen
jól is tartja magát egy nő,azért valljuk be őszintén, már nem olyan"ropogós pipihús"!
/elnézést kérek ha valakit ezzel esetleg megbántottam/
Üdv:Liliom
bitangno79#222010-08-11 13:41:59
Válasz a(z) 16-es üzenetre:
Hmm..tetszenek a gondolatok amiket leírtál. De lehet én vagyok a kivétel a fiatalabb nők között aki szintén nagyon is értékeli ha figyelnek rám...a gyengéseéget. A "játékokat". Soha nem rohanok az ágyba senkivel.  :-) 
sarof#212010-08-11 12:28:15
Jómagam első érett, igazi nővel való kapcsolata sokat billent a mérleg nyelvén.
Iskolásként egy osztálytársnőméknél futás közben elestem és nagyon koszos lettem. Anyukája felajánlotta, hogy inkább tusoljak le, úgy egyszerűbb. Mivel az esés miatt a hátam nem tudtam rendesen megmosni, tiltakozásom ellenére nekilátott mondván, csak egy kisfiú.
Az érintése annyira lágy, szeretetreméltó és izgalmas volt, hogy nem tudtam a testem jelzéseit elrejteni. De ez a nem tartozik szorosan a témához.
Vagyis számomra két nő létezik a fiatalos kedves, esetenként vad, és az érzéki lágyan simogató érett.
Az érettebb korosztály jobban kedveli a játszadozást, kedveskedést, és bájosan viselkedik, ha egy szerepjátékra kerül a sor.
kaktusz#202010-08-08 00:18:17
Ahogy olvasom a sok hozzászolást egyre jobban meggyőződöm arról, hogy a fiatal pasik valóban komolyan gondolják amikor idősebb nővel szeretnének ismerkedni. Örülök, hogy sokak ilyen jó véleménnyel vannak az érett nőkről. 
Hirvaer hozzászólására válaszolva, szerintem egy érett nő nem azért nem akar egy fiatal pasival ismerkedni, mert gyereknek nézi, vagy esetleg azt feltételezi, hogy nem tud annyit mint egy idősebb pasi, az oka az lehet, legalábbis nálam az, hogy a nők hosszú távra terveznek, ráadásul nem titkos kapcsolatot szeretnének. Egy nála jóval fiatalabb pasival meddig tartana a kapcsolat? Hány találkából? Na és persze ne tudjon róla senki.
eye45#192010-08-07 21:56:03
A túloldalról nézem én is.Először idegenkedtem tőle, hogy fiatalabb legyen.Féltem, hogy csak a tanítónénit látják bennem, és ez nem igazán tetszett. De kiderült nekem van mit tanulnom.  Azóta nem a korával, hanem a FÉRFIVAL szeretkezem.
dundimasszor#182010-08-07 16:43:29
Válasz a(z) 16-es üzenetre:

Én a te korosztályodba tartozom, és nagyon is értékelem és szeretem mindazt, amit te leírtál itt és a lapodon. Ne felejtsd, mindig vannak kivételek!  :-) 
Nekem pont az a problémám, hogy a férfiak egy jó része (életkortól függetlenül) egyszerűen feleslegesnek tartja azt, amit te természetesnek.
varnyu#172010-08-07 16:00:31
Válasz a(z) 16-es üzenetre:

Gratulálok. Ezt nagyon szépen irtad le  :-) 
elvalt74#162010-08-07 12:48:15
Sziasztok ! Én 16 éves voltam , ő 43 , de azt az éjszakát soha nem felejtem el / és az utána következő 3 évet sem  ;-)  /! Az érett hölgyeknek olyan kisugárzásuk van , hogy legalábbis engem megőrjítenek . Az érintés az illat az íz olyan gyönyörű összhangot teremtett , hogy nem tudtam betelni vele és a mai napig is azt az érzést keresem. A házasságom is emiatt ment tönkre / korombeli volt / . Bármerre is járok , mindíg megnézem őket az istennőket és a fiatalabbakkal ellentétben ők mindíg mosollyal jutalmazzák , ha észreveszik a figyelmet . Én most 36 vagyok és még mindíg az 50 felettiek vonzanak . És a lényeg , hogy ez a korosztály értékeli a romantikát a simogatásokkal teli előjátékot , türelmesek és szeretnek beszélgetni is ! Hát egyenlőre ennyi . Szép napokat mindenkinek !
hirvaer#152010-07-27 23:53:36
Hogy összefoglaljam: Az érettebb nőknek nincsenek oly komoly előítéleteik, és a kisugárzásuk is kellemesebb, jellemük becsülendőbb, talán mert tapasztaltabbak.
hirvaer#142010-07-27 23:50:37
Hát ehhez szívesen hozzászólnék de nehéz bármit is. Én személy szerint egyetértek a korábban leírtakkal, a fiatalabb nőkkel valóban több a gond, hazudnak, pénzre mennek, és ráadásul a legtöbb fiatal nő pont az érett férfiakat keresi. Nekünk, fiatal férfiaknak nehéz dolgunk van néha (nem csak szexben, amúgyis, a párkapcsolatok terén) mert az érettebb nőknek olykor nem kellünk mert fiatalok vagyunk, a magunk korúaknak szintén nem kellünk mert számukra szintén fiatalok - és szemükben gyerekek - vagyunk. Nehéz elképzelni de nem egy 20-25 éves nőtől kaptam meg tavaly is hogy "gyerek vagyok" anélkül hogy megismert volna közelebbről. Ennek ellenére az érettebb, 30-40 körüli nőkkel nagyon jól kijövök (jópárral), és örülök neki hogy ők nem néznek le úgy mint a magamkorúak.
anonameuser#132010-07-12 19:28:56
Csatlakozom az előttem szólóhoz!Mintha csak magamat hallanám.
balint35#122010-07-12 09:50:43
Talán mert nem nyafognak annyit? Tudják mit akarnak  :-) 
playing#112010-07-06 13:25:51
Valószinü,amiatt érzem megalázónak,mert egzotikusnak tartják a korom,és sokkal fiatalabbak irnak.Más generáció,más utalásrendszer,maximum az ötveneseket fogadom el.Az a jó,hogy nem vagyunk egyformák,milyen unalmas is lenne.
kaktusz#102010-07-05 20:36:04
Nekem volt "kapcsolatom" nálam jóval fiatalabb pasival, és nem éreztem megalázónak. Elég kevés önbizalmam van, főleg most, hogy már 50 is elmúltam és imponál ha egy fiatal pasi szexisnek talál. Néhány éve tőlem idősebb pasival nem is ismerkedtem. Szeretem a fiatalabbakat, persze nem a 20 év körülieket.
varnyu#92010-07-05 19:42:41
Válasz a(z) 8-es üzenetre:

Szia!

Érdekelne, hogy miért érzed ezt megalázónak? És hány évet tartasz önmagad számára még elfogadható különbségnek?  :-) 
playing#82010-07-05 17:15:56
ez az,amit nem tudok megérteni.60 éves vagyok,és engem is a fiatalok keresnek.Megsértödnek,mert én nem szeretem a nagy korkülönbséget.Szerintem megalázó,ha a férfi sokkal fiatalabb.
figyelnek#72010-06-20 19:04:31
nap-pali szerintem mindent le írt, nekem is idősebb barátnőm van...fiatalok többsége megjátsszák magukat és igen sokan a pénzre mennek...
Fiatalabb nőkkel tényleg csak a problémák vannak...
saxon-bertalan#62010-06-20 16:48:06
kinek a pap kinek a papné.nekem jobbak mert tapasztalatlan vagyok.nincs barátnőm és önbizalomhiány miatt nem ismerkedtem korombeliekkel.de 22évesen 63volt az első néhány hónapos kapcsolatom.őazóta feltámadt és most 50-es hapsival van bár övé a titkos szerep.nekem meg csak a marokmarcsa és kézy barátnők maradtak.tanulni akarok a tapasztalt nőktől hogy örömet adhassak nekik és jó legyek szexben.elegánsak szépek kívánatosak mindent tudnak a szexről. imádom őket
kaktusz#52010-06-17 22:39:07
Köszi Liza a hozzászólásod. Én is így vagyok vele. Az utóbbi néhány évben tőlem fiatalabb pasikkal ismerkedtem, volt olyan aki szinte a fiam lehetett volna. De engem sem zavar, amíg én megfelelek nekik. Önbizalmat ad, amiből sajnos elég kevés van nekem.
liza13#42010-06-16 14:37:34
Szia! És fordítva mi a helyzet? Mert az érett nők is szeretik a fiatalokat! Mint például én is. A pasim 23 én 48 és mondhatom az a "keménység", vadság életet ad nekem, fiatalabb lettem. Még a női problémáim is megoldódtak mióta együtt vagyunk. Engem nem hoz tűzbe a korombeli férfi. Furcsa ez a világ, de nem bánom, élvezem ameddig tudom!  :-) 
kaktusz#32010-06-11 22:14:18
Köszi az eddigi hozzászólásokat. nap-pali sok igazság van abban amit írtál:)
nap-pali#22010-06-11 12:55:24
Szia! az ok szerintem egyértelmű. Elegük van, a fiatal, megjátszós, "trendi" csajokból,és hús vér nőket akarnak,akik valóban élvezik is a szexet,és megtesznek mindent... elengedik magukat,és átadják a testüket, lelküket a kéjnek... Selymesebb a bőrük, lágy kellemes a tapintásuk, finomabb az ízük, illatuk... Gyengédebbek,mégis vadabbak... és mert isteni szeretők...:)
csjo#12010-06-03 19:42:42
talán mert néha tapasztalt partnerre vágynak ( köztük én is ).

[1-60] [61-115]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3040BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba104140Biszexuális vagy, be kell lépned!

#toecskoelj100jófej és dug6ó alkalmi vagyok

#dugjmegszegeden100love anal
Ajánlott szobák
#maszti_szoba810Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba6350Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3860Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok300Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3031Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.