Mire jó a hamis account?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Mire jó a hamis account?
Nem sok itt eltöltött idő alapján az a tapasztalatunk, hogy levélváltás, chatelés után, mikor arra kerülne sor, hogy találkozzunk, akkor a telefonszám csere előtt, vagy után megszakad a kapcsolat a chaten, majd ezután elérhetetlen az, aki korábban nagyon lelkes volt. Adódott olyan is, aki a megadott telefonszámot nem vette fel.
Kinek milyen tapasztalatai vannak erről?
Csak mi érezzük úgy, hogy nem biztos, hogy azzal chateltünk, aki az adatlapon szerepel?
Van-e ötlet, hogyan lehet ezt kivédeni, mert boldog-boldogtalannak nem szeretnénk kiadni a telefonszámunkat. 
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
gonoszboszi#1062017-08-01 17:34:41
Ezen az oldalon lehet kb.1-2 tag, aki a tettek mezejére lépne, a többinek elég az, hogy 50 emberre ráír, majd írogat 2 napig valakivel, vagy a kamerában mutogatja a farkát.Aztán ennyiben is marad a dolog.
egyvagyok#1052017-08-01 16:22:57
Válasz a(z) 104. üzenetre:
Nem szabad ám csak álmodozni :P ;)
pandora#1042017-08-01 16:12:01
Válasz a(z) 103. üzenetre:
Pont azt tesszük.  ;)  :vigyor: 
egyvagyok#1032017-08-01 14:16:04
Válasz a(z) 102. üzenetre:
Miért nem makkal álmodtok? :) :)
pandora#1022017-08-01 13:11:31
Válasz a(z) 101. üzenetre:
Én is. :D :D :D
Éhes disznó...  :vigyor:  :vigyor:  :vigyor: 
esther#1012017-08-01 10:21:37
Ránézek erre a fórumra, és amikor azt látom "mire jó a ham..." folyton *hamburgerre* egészítem ki magamban. :vigyor:  :vigyor: 
(bocsi! ;)  )
athene#1002017-08-01 00:12:42
Válasz a(z) 76. üzenetre:
És mi van, ha nem jóhiszeműen használja? Akkor már szabályos is, csak mert kifizet 2x508 Ft-ot?  :o 

Ennyiért szabályosan hülyére vehet bárkit?  :/ 
egyvagyok#992017-07-05 17:38:22
Válasz a(z) 98. üzenetre:
Olvashatóan leírod az adatlapodon, hogy nem szexpartneként nem vagy elérhető. Így aki ezt nem tudja értelmezni, az magára vessen. ;)
esther#982017-07-05 17:33:20
Válasz a(z) 97. üzenetre:
Háááát....Zelda fórumjába másoltam be egy saját csetbeszélgetést, amikor is azonnal rám sütötték, hogy kamus vagyok,  mert 2 mondat után nem akartam találkozni.
Van itt olyan, hogy bosszúállás azokkal szemben, akik nem elég készségesek,  :) ezt te is tudod.
egyvagyok#972017-07-05 17:19:57
Válasz a(z) 96. üzenetre:
Aki erre sem képes, az nem biztos, hogy kamus, de az esély nagyon magas.
discovering2#962017-07-02 08:26:05
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/a/USRf_aa6b91e/7328d5.jpg
Szerintünk az itt regisztrált "nők" jelentős része kamu, az értelmét mi sem látjuk. A leghatékonyabb megoldás még mindíg a telefon, mert azon elég egyértelmű, hogy van-e női hang a másik végén. Ha nem akarod a számodat kiadni, vegyél egy olcsó feltöltőkártyásat, azzal végképp biztonságban lehetsz.
A keresést ezek az aberráltak keserítik meg, rengeteg energiát emésztenek fel feleslegesen. Az oldal üzemeltetőinek kellene hatékonyabban fellépni, megoldást találni. Van pl. olyan partnerkereső oldal, ahol a valódi tagok egymást hitelesítik, akik már az életben is meggyőződtek egymás valódiságáról, az egy elég jó szűrő...
pandora#952017-06-30 12:47:14
Válasz a(z) 93. üzenetre:
Már bocs de hogy lehet valaki akkora lúzer hogy elhiszi hogy azt a szöveget egy nő írta?!
Álmodik a nyomor...
egyvagyok#942017-06-30 11:12:25
Válasz a(z) 93. üzenetre:
Ezt egy negyededben lévő birónak kellene elküldened, ez az ő asztaluk.
megfektetlek88#932017-06-30 11:06:30
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/167831.jpg
szeretnék jelenteni egy kamus profilt. Nem tudom,hogy ez a megfelelő hely-e rá.
A profil neve vercsikeszex. Hamis képeket küld válasznak.
A csatolt kép nem az ő képe pedig úgy küldözgeti,mint ha az lenne.
egyvagyok#922017-06-22 19:49:05
Válasz a(z) 91. üzenetre:
Igen, meg szinte korlátlan chat lehetőség.
daffodil#912017-06-22 19:37:45
Válasz a(z) 81. üzenetre:

Biztos erre fognak költeni,mikor 2 ingyen levéllel vannak az oldalon...
egyvagyok#902017-06-22 16:56:26
Válasz a(z) 89. üzenetre:
Ah, most ötletet adtunk...
athene#892017-06-22 16:49:51
Válasz a(z) 88. üzenetre:
A Gipsz Jakab jobb. :P
egyvagyok#882017-06-22 16:47:08
Válasz a(z) 87. üzenetre:
Mikorka Kálmán? :D
athene#872017-06-22 14:47:58
Válasz a(z) 86. üzenetre:
Csak egy példa volt. :D
egyvagyok#862017-06-22 14:37:21
Válasz a(z) 85. üzenetre:
Képes lennél Gipsz Jakab lenni? :)
athene#852017-06-22 14:17:55
Válasz a(z) 84. üzenetre:
Igen, pont ezért írtam. 
Én pl. a privát telefonomat használom az örömpolgárság előfizetéshez. 
De ha megveszem a szomszéd néni telefonját sim kártyával, azzal hitelesítem magam, máris beregisztrálhatok Gipsz Jakabként. De ezt akár saját nevemen lévő telefonnal megtehetem...

Az, hogy valakinek hitelesített itt a száma, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az account valódi.
egyvagyok#842017-06-22 14:12:38
Válasz a(z) 83. üzenetre:
Ettől a hitelesítéstől még nem lesz valódi személy a prof mögött. :/ 
athene#832017-06-22 14:02:57
Válasz a(z) 82. üzenetre:
Bocs, de nem... Nem feltétlenül kell megadni. Csak egy visszacsatolás kell.
egyvagyok#822017-06-22 12:37:19
Válasz a(z) 81. üzenetre:
Ez a hitelesítés annyit jelent, hogy van egy telefonszám, amit meg tudsz itt adni :)
athene#812017-06-22 06:21:44
Válasz a(z) 80. üzenetre:
Egy piacon vett feltöltőkártyás teló... És máris hitelesítve vagy. :)
daffodil#802017-06-21 22:35:00
Erre való a hitelesített telefonszám.
egyvagyok#792017-06-19 20:33:24
Válasz a(z) 78. üzenetre:
Köszönöm a gyors választ. :)
banderas69#782017-06-19 20:32:27
Válasz a(z) 77. üzenetre:

Szia! 

Ez köztudott sajna, hogy az itt lévők kb 70%-a nem olvassa el a házirendet. Persze ha nem egyeznek a 2 lapon a paraméterek, ugyanúgy neki sem fogadjuk el.
egyvagyok#772017-06-19 20:28:34
Válasz a(z) 76. üzenetre:

Nem a kötekedés miatt, de
"2. feltételezzük a jóhiszeműséget, hogy előfizetett 2 lapra, de nem tudta, hogy nem lehet több reglap"

Vagyis ez a házirend elolvasásának hiányát, és tudomásul vételét elnézitek?
banderas69#762017-06-19 20:05:21
Dupla örömpolgári lap abban az esetben engedélyezett ha: 

1. a két reglapon azonos testi, életkori adatok vannak és esetleg vágyakban van eltérés
2. feltételezzük a jóhiszeműséget, hogy előfizetett 2 lapra, de nem tudta, hogy nem lehet több reglap
3. ezért amíg tart neki az ÖP-ság, addig elnézzük.
4. az örömpolgárság lejárta után a plusz reglapot törölni kell a Házirend értelmében

Mindenféle eltérő profillal azért ez sem megengedett.
egyvagyok#752017-06-19 19:29:27
Válasz a(z) 74. üzenetre:
A valódi név, cím az más dolog.
A dupla zöld profil meg a másik, én ezt sem engedném, bár így több a bevétel  :/ 
borzaslany#742017-06-19 19:21:58
Válasz a(z) 73. üzenetre:lehet dupla profil ha örömpolgár mindkét reggel :)
Itt és máshol sem kérik el a személyit,hogy valóban Ő van-e a képen. Ha így lenne nem élne meg egyetlen partnerkereső sem :) Én sem adnám a valódi adataim meg egyik oldalnak sem.. név, cím , ilyenre gondolok.
egyvagyok#732017-06-19 18:25:46
Válasz a(z) 72. üzenetre:
Én jelentettem már dupla profilos, és más képét használó tagot is itt :) 
Igaz, hogy arcképpel vagyok itt, de attól még valódi ember vagyok, és így nézek ki :)
borzaslany#722017-06-19 14:38:44
Válasz a(z) 69. üzenetre:Mint ex bíró (más nevem volt akkor), gyakran szembesültünk lopott képpel. Azon kívül, hogy letiltjuk míg le nem veszi a képet mást nem lehet tenni ellene. De azt már nem ellenőrizhetjük, hogy a felrakott vagy küldött kép valóban Őt ábrázolja-e vagy lopta innen-onnan. Senkitől sem kérhetünk személyit, hogy valóban Ő van-e a képen. Itt azért is volt bukta mert a képet már láttam facén és pont a főnököm élettársát ábrázolta. Na most ilyenkor mit tehet az ember :)  Menekül és szóba sem áll vele. Mert ha valóban Ő az akkor ciki, ha meg mégsem és elmondom, hogy visszaéltek a képével azt vagy elhiszi a másik fél vagy sem és én maradok a ....... na ott :D 
blackmoon01#712017-06-19 13:42:49
Válasz a(z) 70. üzenetre:

Még egyszer mondom:

Nem a férfiak szoktak nemüket illetően kamuzni. 
Ennélfogva egy férfi arckép összehasonlíthatatlanul kevésbé gyanús. 
pandora#702017-06-19 13:24:17
Válasz a(z) 69. üzenetre:
Én találkoztam már itt olyan pasival akinek arcképes publikus fotója volt kinn. (nem meztelen persze) Egy vállalható bemutatkozással. 

Nekem eszembe sem jutott hogy gyanús lenne, sokkal inkább az jutott eszembe, hogy az illető valóban nem nős, hiszen nem ciki neki vállalni az arcát. Merthogy mi rossz van abban ha egy potens normális, *egyedülálló* férfi egy szexoldalra regisztrál?!
És tényleg pontosan olyan volt mint a képen. Mai napig haverok vagyunk, tegnap voltunk tollasozni. :) Szóval nem lehet kategorizálni.

Ha már általánosítás, szerintem meg akinek semmilyen fotója nincs itt és emailben is vonakodik küldeni, az vagy nős vagy kamus vagy ronda. Vagy mindhárom. :)

blackmoon01#692017-06-19 12:23:35
Válasz a(z) 67. üzenetre:

Ez nem az a kategória, hogy elhallgatok 5-6 kilót meg pár ősz hajszálat. Ez konkrétan becsapás (és még más arcával való visszaélés is végül is). Én biztos, hogy jelenteném (lehet itt ilyet csinálni?), hogy más ne szaladjon bele. De hogy én ott lehúznám a rolót, az is biztos. 
Itt van ez a valamilyen ágnes aki tegnapelőtt a blogomban hozzászólt, hogy köszöni a videót. Arcképpel, erotikus fotókkal. Azt hinné ez ember, hogy rendben van. Erre látom, hogy le van tiltva véglegesen. Gondolom kamus. Vagy nem tudom, de biztos nem ok nélkül.
Szerintem a nők nem adják ki magukat férfinak, fordítva viszont rendszeresen. Úgyhogy tessék most a férfiakat sajnálni. :)

Mindenesetre, hogy a témavezető kérdésére visszatérjek, nekem egy arcképes publikus fotó egy szexoldalon túl merész (és ezért alapból gyanús).
athene#682017-06-19 12:15:13
Válasz a(z) 67. üzenetre:
Nézd, én nem virtuális partnert keresek. Lehet, én is belefutottam már kamusokba, sőt, még az sem kizárt, hogy volt, amelyik pont ezért nem jött el a megbeszélt talira...
De ha valakivel eljutok addig, hogy találkozni akarok vele, és a randin nem az a férfi vár, akit a képen láttam, a továbbiakban akkor sem akarnék tőle semmit, ha egyébként ő lenne Ramon Navarro fiatal korában...
Baromira nem érdekelne a magyarázata. És ezzel szerintem a legtöbb nő így van, így nem látom értelmét...
Aki hamis accounttal van fenn, az véleményem szerint nem is keres igazán partnert, csak virtuálisan éli ki magát.
És szerintem ez ugyanígy van férfiaknál is. Kiadhatnám magam 20-as bombázónak, a férfinak az első randin úgyis szemet szúrna a különbség...
borzaslany#672017-06-19 12:05:33
Válasz a(z) 65. üzenetre:Hát nem is volt sok esélye..... már csak a kora miatt sem. De nem csak neki van itt változó képe :) 
sady67#662017-06-19 12:05:05
Válasz a(z) 64. üzenetre: Ez nagyon gáz. :( Részemről ennyi lenne a kommunikáció és ott be is fejeztem. Ha már az elején kamuzik, akkor mi lesz később?
athene#652017-06-19 11:53:08
Válasz a(z) 64. üzenetre:
Nah, nálam ez lenne az a pillanat, amikor kulturáltan elköszönnék, és nem érdekelne a magyarázkodása.
borzaslany#642017-06-19 11:34:48
Válasz a(z) 62. üzenetre:ÉN itt botlottam olyanba, hogy más arcképét küldte el amit a facerol lopott. Nem volt szimpi, de van amikor lementem az arcképet h később tudjam miért is a nem. Aztán pár hét múlva újra betalált és már egy másik képet küldött. Amikor szóvá tettem akkor bevallotta, hogy bizony elsőre soha nem saját képet küld csak ha szimpi neki a másik mutatja meg az igazit.
belfegor#632017-06-18 21:13:51
Sziasztok!

Nagyon sok hamis arc van az eropolison. Múltkor egy középkorú hölgy a szemem láttára vált 18 éves hamvas kislánnyá...:)
sady67#622017-06-14 12:20:32
Egy másik "hagyományos" társkeresőn írt egy pasi. Jóképű, a korát meghazudtoló fotóval rendelkezett. Mivel nem igazán vagyok visszafogott, a második mondatom már a kérdés volt, hogy mikor készült a kép. Állítása szerint 1 évvel ezelőtt. Beszélgettünk egy darabig, de nem mozgatott meg semmit, így lapoztam. Ma újra beléptem az oldalra és az üzeneteimet bogarászva megláttam az új profilképet. Köze nem volt az előzőhöz. :( 
Nem gondolta, hogy ez bárkinek is feltűnhet? És nem az a baj, hogy nem úgy néz ki, mint Pierce Brosnan, hanem hogy megpróbált úgy befűzni, hogy kapásból hazudott. Ettől kezdve csak a tiltás gomb és a negatív értékelés marad. 
Na, erre jó a hamis account. Pár pillanat izgalom, aztán elvesztett lehetőségek tömege, mert lehet, hogy valakinek pont úgy kell, ahogy van. De ezt már bukta.
pandora#612017-06-14 04:22:52
Hogy az eredeti témához visszakanyodjunk. :)

Ha józan paraszti ésszel végiggondoljuk, akkor az a műfaj, amiben ti indultok, a legnehezebb.
Mert:
egy ördögnél egy fokkal szebb kinézetű, normális lelkületű, ápolt nőnek szinte teljesen biztos hogy van férfipartnere. Tegyük fel hogy van mellé biszex hajlama. Akkor mit fog keresni? Nem párt, hanem vagy magányosan egyedül egy nőt, vagy a pasijával közösen egy nőt. Vagy ha eléggé nyitott, a pasijával közösen egy párt. De szinte semmiképpen sem egymaga egy párt. :(

Akikbe ezzel az elvárással belefuttok, azok legnagyobb része valószínűleg női reg mögött megbújó perverz pasi. Ebből már egyenes út vezet az eltűnéshez.

Hogy lehet kivédeni? Szerintem leginkább azzal ha realitásokban gondolkoztok, és párt kerestek. Ott is sok a képzelt női taggal regisztrált pasi, de nem mind az, szerintem vannak bőven igaziak is.

De ismétlem, józan paraszti ésszel, nem tapasztalatok alapján gondolom ezt. Mert én nőként férfit keresve nagyon elvétve akadtam kamusokra, a regek mögött valóban azok voltak, akiknek mondták magukat, és a megbeszélt randik is megvalósultak. Így ez csak egy logikusnak tűnő ötlet.
egyvagyok#602017-06-12 19:09:33
Válasz a(z) 59. üzenetre:
Mert a felszines nőket se szereted?
blackmoon01#592017-06-12 19:02:18
Válasz a(z) 58. üzenetre:

Nem vagyok konkurencia, nyugi :)



egyvagyok#582017-06-12 18:55:41
Válasz a(z) 56. üzenetre:
Másnak lehet, neked nem? 
Hogy van ez?
"Nem kell minden szót szó szerint venni..."
esther#572017-06-12 18:11:52
Válasz a(z) 56. üzenetre:
Persze! amennyiben G, akkor meg pláne! :vigyor:  :vigyor:  :vigyor: 
blackmoon01#562017-06-12 18:07:16
Válasz a(z) 55. üzenetre:

Nem kell minden szót szó szerint venni...

Hú! Hát izé, ő nekem nem.... Pont azért különben, mert úgy tűnik, mint akit a fénylő smink tart egyben.

Egyszerűbb, már csak megfelelni nehéz :-P
(Lehet, hogy öltözékben nincs *annnyi* elvárás (bár mint megtudtuk, a felnőttek szép öltönyben villannak), de izomzatban, stb. annál több)

De persze, mindenki hozza csak ki magából a lehető legjobbat (ez most nem csúsztatás volt, hanem evidencia) :-P

A pont pont nem amiatt volt. Hanem mert véletlenül 2x küldtem el ugyanazt.

Te kis harcias amazon, tiéd legyen az utolsó pont, mi? :-P
esther#552017-06-12 18:01:18
Válasz a(z) 53. üzenetre:
Aggatott kellékek? Mit értesz alatta? Ez megint olyan pejoratív. :napersze: 
Most mondok egy általam gyönyörűnek és természetesnek tartott szépséget: Monica Belucci. Rá sem kell keresned. Tessék, ezt csak ma, csak neked. :D 

http://femina.hu/vilagsztar/monica-bellucci-piros-ruha-53-eves/

Van rajta smink? Igen! :pirul:  Szexi ruhában van? Ó igen! :P Rá is azt mondanád, hogy átver? Dehogy! ( bocs, helyetted is tudok ám válaszolni :vigyor:  :vigyor: )

Továbbra is azt vallom, hogy minden nőnek kutya kötelessége magából a legjobbat kihozni. De szintúgy igaz ez a férfiakra is! 
Ti sokkal könnyebb helyzetben vagytok ( lezser elegancia-és le is tudva az öltözködés, sőt a borosta kifejezetten szexi. :P  Szóval egyszerűbb a dolgotok e téren ;) )

És pont. :) 
blackmoon01#542017-06-12 14:12:05
.
blackmoon01#532017-06-12 14:12:05
Válasz a(z) 51. üzenetre:

Persze, hogy nem csak a két véglet létezik (ne csúsztass :P )

Te mindig ilyen sikamlós vagy? :-D

Szóval: én igyekszem mögé nézni a próbababára (minnnnnndegy milyen nemű, nemszexistázle! :) ) aggatott kellékeknek és az összharmóniát (vagy annak hiányát) felfedezni, külső és a belső egységét (vagy annak hiányát) figyelembe venni. Sajnos az esetek egy jelentős részében lesújtó a szkennelés eredménye. 
De nem baj, szart nem veszünk! :D
athene#522017-06-12 06:53:16
Válasz a(z) 50. üzenetre:
Nézd, dicsértek már meg olyankor, amikor kiöltöztem... De egyszerűen nem érzem úgy jól magam.
Kényszernek veszem, mert bizonyos helyzetekben "úgy illik". Nekem ez felesleges nyűg. Sajnálom az erre elpazarolt időt.
Sajnálok 30-40 ezer forintot kiadni egy olyan cipőre, amiben rosszul érzem magam.

Én ilyen vagyok. És bocs, de számomra igenis sértő, hogy igénytelennek vagyok kikiáltva csupán azért, mert nem szeretem a sminket, és a magassarkút! 
Miért ez az igényesség fokmérője? Miért elvárás a szoknya? Mert ezt diktálja a társadalmi szokás?
Nézd meg az állatvilágot! A hímek színesebbek.
Vagy az ókori Egyiptomot. Akkor még a férfiak voltak kihívóbbak.

Ok, aki ezt szereti, az igen, öltözzön, sminkeljen, hordjon magassarkút!
De akit a hideg kiráz már a gondolatára is, azt miért kell ebbe belekényszeríteni, miért kell emiatt igénytelennek bélyegezni?
Ez kb olyan, mintha ostobának bélyegeznék valakit, aki nincs tisztában a pneumatikus rendszerek működésével, csak mert szerintem ez olyan alap, amit mindenkinek tudnia kell.
esther#512017-06-12 06:51:46
Válasz a(z) 43. üzenetre:

A nőnek akkor van belső varázsa, ha rendben van önmagával. És mitől van rendben önmagától? Ha gondtalan, (relatíve) probléma mentes életet él, és  hogy* kap* róla *visszajelzést.* A párjától, a kollégáitól, az utca emberétől...de kap. Ez nagyon fontos.

Mit látsz először egy nőn? 
Nem a belső tulajdonságait, nem azt hogy kedves, hogy bájos, hogy empatikus, stb. Ezeket akkor látod meg, ha kicsit megismerted, vagy szóba elegyedtél vele..De addig marad az első benyomás.

A csúsztatás szándékos, mivel a smink ellenesek is éppen a "máz meg vakolat" szöveget hajtogatják  :vigyor: -holott nem a két véglet létezik csakis kizárólag. Természetesség-kontra átverés. :D  
esther#502017-06-12 06:33:27
Válasz a(z) 41. üzenetre:

Ne keverjük már a fogalmakat! 
Az alapvető emberi higiéniát ne soroljuk be az igényesség címszava mögé, úgymint fogmosás, borotválkozás, fürdés,tiszta ruha, köröm és társai....ezek nem az igényesség mércéi.Ezek *alap * dolgok.

Athene, egyszer próbálj meg kicsit többet kihozni magadból, mint hogy fogat mosol és megfésülködsz. Csak egy kicsivel többet, és a hatás nem marad el! :) 
De a „ hű, de kirittyentetted magad!” sokkal inkább egy epés megjegyzés, ami irígykedésre vall,(persze nőtársaidtól)  és amitől sokkal inkább feszélyezve érzed magad,mint sem a „hű, de csinos vagy!” Ezt már nyugodtan elhiheted. ;) 
A stílus meg nem pénzkérdése -mint tudjuk.

Igényesség, ha már itt tartunk…pontosan ilyen igényem van arra, hogy a heti futás adagomat letudjam, vagy, hogy szellemi táplálékként könyvet olvassak. Pontosan annyi, mint arra, hogy rendben legyek kívül is.

Sady
Nem hiszem, hogy szélsőség lenne, ha azt vallom,hogy egy nő „veleszületett” ruhadarabja a szoknya. Mindenkinek van a stílusában, alkatában megfelelő szabású,amiben jól érzi magát, és ez kívülről is látszani fog majd rajta.Mert nőiesebb darab a nadrágnál.
Nyilván nekem is van farmerem ( teljesen testre feszülő) és megértem, ha te abban érzed jól magad. Én is olykor. Magassarkúval. :vigyor: 

És én sem rúzzsal a számon kelek ki az ágyból, sőőt, a hétvégén a cseresznye lekvárt sem koktélruhában tettem el..na de ha kilépek az utcára…akkor legyen minden úgy, ahogy én szeretem magamon. 
Inkább vagyok visszafogott e téren, mert igazából sokkal-sokkal merészebben szeretnék öltözni, mint szoktam( olykor meg is teszem, kívánságra, vagy szerepjáték kedvéért. Azért még parókát is felteszek, na de ez egy másik történet.)..csak úgy a népek még a végén megszólnának. :vigyor:  :vigyor:  :vigyor: 

Az emlegetett vörös rúzsról:
https://www.beauty-forum.hu/cikkek/a-tokeletes-voros/

ó yeeeeeeeeeeeeeeee! :* imádom!


aareesz#492017-06-11 23:23:45
Válasz a(z) 37. üzenetre:
Nincs semmi baj a farmerrel, ha a nő csinos, és a farmer divatos. Van aki csak nagyon ritkán hord szoknyát, vagy kosztümöt, pedig szuper jó lába van, stb.

Én öltönyt már nem viseltem vagy 10 éve, de egy elegánsabb zakót szívesen felveszek. Nyakkendőt meg akkor fogok viselni, ha valaki köt rám a temetésemen. :D 
Nem a ruha(smink) teszi az embert. 
agave#482017-06-11 22:52:28
A magassarkút, csak ágyban hordom, vagy fogadáson, rendezvényen (ahol a DC nem Casual) (itt szolidabbat). Randira végképp nem. Szerintem,  attól még lehet valaki igényes, vonzó, ha nem megy utcára szexi szerelésben, hanem egyszerűen csinosan, frissen, tisztán, kellemesen. Nem szívesen hergelek, sem idegent, sem a partneremet közterületen. Valahogy ennél konzervatívabb vagyok. (de az utóbbinak, egy eldugott helyen simán villantok fehérneműt, cicit, ha az alkalom úgy hozza.)
Imádtam mindig, amikor társaságban  rám nézett a párom és  villanásból tudtam, hogy azt a nőt látja bennem, akit csak ő ismer :)

Tudom, velem van a baj :) Sosem szerettem, ha bámultak, zavart. (Sajnos ez elkerülhetetlen, hiszen nem járhatunk sátorban)
Ruháim többnyire szolidak vagy elegánsak, nem kihivóak. Fehérneműim, alattuk annál inkább.

Kamerát, pedig csupán azért nem kapcsolok, mert nem óhajtom magam viszontlátni (prntscrn) valahol. A fénykép, (video) amit küldök, vakolatmentes. egyszerű friss.
*Minél előbb beszélgetek szóban, (skype, hangouts, telefon, viber)* Ma már simán lehet tiltani bárhol, nem félek a zaklatóktól, mert többnyire pár mondatból, fényképből el tudom dönteni, érdemes-e tovább ismerkedni , de még így is zátonyra futhat a próbálkozás.  A hosszú levelezést elutasítom, sem időm, sem kedvem nincs hozzá. 
*A szimultán párbeszéd többet mutat meg egy emberből, mint a több hetes levelezés, számomra, mert ha szimpatikus a férfi, a hang, a beszédstílus, dönt abban, hogy találkozom-e az illetővel. *

Szerencsére nem sok férfi fordul(t) meg utánam az utcán, de aki észrevett, az emlékszik rám évtizedek múltán is. Nem tartoztam a szétkapkodott nők közé sosem, de különleges partnereim voltak mindig.  Jól van ez így.
blackmoon01#472017-06-11 22:12:58
Válasz a(z) 44. üzenetre:

Az "átverés", idezojelben, annál nagyobb, minél jobban eltér a megszokott, "otthonos" önmagad  stílusától. NEM LYUKAS MACKÓ! Meg szájszag! Nem! Nem erről van szó. Mégmielőtt! :-)

Szóval a vérvörös rúzs simán jó, ha otthon is ebben locsolod a virágokat. :-D :-D

[1-60] [61-106]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3480BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba97120Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba510Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba210Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5640Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3650Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#hegylako012100Tapasztalt
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba220Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok500Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2110Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.