Simple vásárlói tájékoztató

Milyen egy jó szexpartner?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

pandora

Milyen egy jó szexpartner?
Sokan írják a bemutatkozásukban hogy szexpartnert keresnek. Sokszor és sokan hivatkoznak arra hogy ez egy szexpartner kereső oldal. Nekem erről mindig a teniszpartner, kártyapartner ugrik be. :)
Vagyis hogy a partner mindössze segítő egy tevékenységben, amit nem egyedül akar csinálni valaki. Pedig a szex azért egy kicsit más...

A kérdéseim, amivel kapcsolatban érdekelnének a vélemények:

Mi a különbség a szexpartner és a barát/barátnő, vagy a szerető között?
Ki mit ért "jó szexpartner" alatt? Egy dögös ágycsatát? Testi-lelki barátot? Havert? Szerelmet? Pusztán egy tevékenységhez segítőt? A szexpartner egyvalakit jelent, párhuzamosan többet, vagy folyamatosan újabbat és újabbat?

Hogyan képzelitek el a számotokra ideális szexpartnert? Milyen lenne az, aki után azt mondjátok, hű...megtaláltam amit/akit kerestem?

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
longdongsilver
#130 (2016-10-28 18:36:57) |
Válasz a(z) 129. üzenetre:egyikőtök sem olyan...
Vagy nagyon fiatal a srác, perverz kis...ák :D

[ugrás az előzményre]
esther
#129 (2016-10-28 18:35:47) |
Válasz a(z) 128. üzenetre:
Gondolom ezt a négy fal között érted. :) 
Kicsit car érzés lenne, ha mondjuk a srác anyukájának néznének egy kávézóban. :/ 

[ugrás az előzményre]
potenspasit
#128 (2016-10-28 18:04:33) |
Válasz a(z) 127. üzenetre:tökéletesen egyetértek, nem a kort kell nézni, hanem a személyt! évekbe telt, míg rávettem magam, hogy nyissak a fiatalok felé, és nem bántam meg

[ugrás az előzményre]
palacsintaxx
#127 (2016-10-28 12:00:29) |
Válasz a(z) 126. üzenetre:
Hmm nagyon negatívan állsz a dolgokhoz ezen a téren.
Természetesen részben igazad van ,de ezt a jelzőt kortól függetlenül bárkire rálehetne sütni.
Én sohasem a kort néztem ,nem ez volt a fő hajtóerő . Mindig valami megfogott a másikban. A személyisége,egy mosoly, egy illat bármi. Ennyire túl nem gondoltam a dolgokat ezen a téren.
A te esetedben a fórum bejegyzéseid, és a bemutatkozásod volt a fő ok amiért ide is pötyögtem . 
Hiszed vagy sem, manapság szerintem nemtől függetlenül nagyon nehéz partnert találni, nagyon nehéz olyan embert találni akivel jól tudod magad érezni, akivel tartalmasan eltudsz beszélgetni.

Az esély adást meg nem úgy kell venned, hogy ha egynek adsz akkor miért ne adnál a másik 10-nek. Nem a kort kellene figyelned, hanem azt ,hogy milyen ember.
Általában az ember metakommunikációjából sok mindent leszűrhető ,sokat elárul róla, amit az írásai nem.

Persze ezzel nem akarom elvitatni az igazad, csak a másik oldalról szemlélve ahol én állok mindig az fogad,hogy túl fiatal vagyok. Fiatal vagyok neked , fiatal vagyok egy saját korosztályomból származó nőnek, de fiatal vagyok egy nálam jóval fiatalabbnak is.
Viszont ha az idősebb korosztály tökéletes lenne, akkor egyikőnk sem ezen az oldalon tevékenykedne. Mind boldog párkapcsolatban élnének .
Sokszor elfelejtik hogy az ember habitusa a döntő, és a kialakult személyiségen az idő sem segít sokszor :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#126 (2016-10-28 05:33:24) |
Válasz a(z) 125. üzenetre:

Az a baj, hogy nem kis energia befektetés. Kicsi, ha egyre számolod. Na de ha adunk esélyt egynek, akkor a másik 10-nek miért nem? :)

Amellett a huszonévesek érdeklődésének oka az esetek elsöprő többségében az hogy azt gondolják, egy 40+ nő mivel a korosztályában csupa pocakos plöttyedt puhafarkú pasival találkozik (és ez 90% szerintem sajna így is van), minden macera nélkül könnyen, gyorsan, és következmények nélkül hanyattdobja magát egy egyalkalmas ürítésre.
Ez viszont nincs így. Ezért ignoráljuk a 30- korosztályt. Tisztelet a kivételnek, mert biztosan van. Csak épp nincs ráírva, hogy ki az az egy a százból. :)

[ugrás az előzményre]
palacsintaxx
#125 (2016-10-27 02:19:29) |
Válasz a(z) 103. üzenetre:
A satisztikából azt olvastam ki, hogy a fiatalabb korosztály ,tehát a 30 év alattiak azért egész normálisan képviseltetik magukat. Legalábbis 2-en írtak valamit.
Néha engedni kell egy picit ,hátha a sok kavics között egy igazi gyémántra lelünk :) 

Egy próbát mindig megér a TALÁN , kis energiabefektetés nagy lehetséges hozam. 

[ugrás az előzményre]
gabor0827
#124 (2016-08-29 16:21:57) |
Figyelmes, odaadó, képzett. (És nem szakmunkás képzésre gondolok. :D  )
doktorur
#123 (2016-08-28 21:54:34) |
Válasz a(z) 122. üzenetre:

Akkor ezért a kiváncsiság,hogy milyen a jó szexpartner?  :P  De ettől nem múlik el  ;)  :D 

[ugrás az előzményre]
pandora
#122 (2016-08-28 21:47:29) |
Válasz a(z) 121. üzenetre:

Minden bizonnyal. :D :D :D

[ugrás az előzményre]
doktorur
#121 (2016-08-28 21:43:43) |
Válasz a(z) 120. üzenetre:

Van amikor a létező sem, lásd:mindenféle kifogások. :o  :D 

Tényleg, aki elpirul az orgazmus szó leírásával, az lehet, hogy még szűz?  :vigyor:  ;) 

[ugrás az előzményre]
pandora
#120 (2016-08-28 21:39:40) |
Válasz a(z) 119. üzenetre:

De túl sok orgazmust sem. :D :pirul: 

[ugrás az előzményre]
doktorur
#119 (2016-08-28 21:38:26) |
Válasz a(z) 118. üzenetre:

A nem létező nem okozhat csalódást  :D 

[ugrás az előzményre]
pandora
#118 (2016-08-28 21:35:22) |
Válasz a(z) 117. üzenetre:

Ja...hogy te direkt nemlétezőt akarsz?! Az más. :D
Olyan biztos sok van. :D :D :D

[ugrás az előzményre]
doktorur
#117 (2016-08-28 21:31:34) |
Válasz a(z) 116. üzenetre:

Nem kell megtalálni, ahhoz nem elég minőségi az a felhozatal, akinek én is megfelelnék. Ezt nem külsőre értem.  :cigi: 

Úgyhogy még  mindig a nem létező a legtökéletesebb.

[ugrás az előzményre]
pandora
#116 (2016-08-28 21:18:57) |
Válasz a(z) 115. üzenetre:

Létező az, csak meg kell találni. Jelentősen növelhetők az esélyek azzal, ha valaki kitölti a reglapját, és nem szellemként keresgél. Pluszban egy ütős bemutatkozás is sokat segít. Nem beszélve egy kivehető képről, ami nem műholdról készült...

És ha 500 Forintja is van az illetőnek, máris annyi levelet ír amennyit csak akar...

Ja....hogy nem potyog az égből a sült galamb?! Hát nem. De az nem a partnerek hibája... :napersze: 

[ugrás az előzményre]
doktorur
#115 (2016-08-28 14:39:30) |
Az itteni tapasztalatok alapján: nem létező. :D 
pandora
#114 (2016-08-25 23:47:20) |
Válasz a(z) 113. üzenetre:

Ez igaz. Nagyon is!!! :)

Na de a kíváncsiság kisördöge....ajjj... :( Engem mindig megkísért. :D

[ugrás az előzményre]
potenspasit
#113 (2016-08-25 22:14:23) |
Válasz a(z) 111. üzenetre:minél kevesebbet tudunk, annál jobb :) tényleg

[ugrás az előzményre]
bree
#112 (2016-08-25 15:46:21) |
Nem tudom....én nem szeretem hallgatni.   Ömlengésnek hat.
Ha úgy alakul,h több időt töltük együtt,  akkor úgyis megismerem. Nincs szükség rá
pandora
#111 (2016-08-25 14:59:50) |
Válasz a(z) 110. üzenetre:

És ha belép a kémia, van vonzalom, akkor hogy van az hogy nem keletkezik a kíváncsiság, hogy mégiscsak beszéljen magáról..?

[ugrás az előzményre]
bree
#110 (2016-08-25 12:36:56) |
Egy jó szexpartnerrel jó a szex.!  Hasonlóak az igények és a készségek.
... és keveset beszél. ..főleg magáról.  Szerencsére,ha a közelében vagy  azonnal működésbe lép a kémia  és nincs is lehetőség más irányba terelődni. :vigyor: 
nincs kép paprika
#109 (2016-08-24 23:16:53) |
Válasz a(z) 108. üzenetre:
Köszönöm.  :pirul: 

Majd írok a fő témához is pár gondolatot. Csak még érlelődnek a szavak.

[ugrás az előzményre]
pandora
#108 (2016-08-24 23:12:43) |
Válasz a(z) 107. üzenetre:

Hozzáértettem. :D

[ugrás az előzményre]
nincs kép paprika
#107 (2016-08-24 22:27:42) |
Válasz a(z) 106. üzenetre:
Ajjaj... a smiley-t is hozzá kell érteni ám a szöveghez!

Tessék kicsit átgondolni a megfogalmazásomat.. esetleg egy csöpp humor, egy kis irónia...

De ha nem ment át... én kérek elnézést! :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#106 (2016-08-24 21:26:47) |
Válasz a(z) 105. üzenetre:
Áááááá...nem. Ezt egy magát "inteligens"-nek tituláló pasitól.  :napersze: 

[ugrás az előzményre]
nincs kép paprika
#105 (2016-08-24 19:10:36) |
Válasz a(z) 103. üzenetre:
Na látod :) a statisztika nem hazudik... illetve igen  :D  de most épp alátámaszthatom vele a teóriámat.

Amúgy nem lep meg a statisztika, én ugyan csak a női adatlapokat olvasgatom de ott is néha émelyítő vagy nem is tudom... elkedvetlenítő dolgokat látni... pedig egy kicsit sem vagyok prűd... sőt  :pirul: :D  de a jóízlés néhány embernél nem létezik... ti nők meg töményen ezt kapjátok.

Update 2:  -ezt nem valami reklámtól(ból) kaptad?  ;) tök úgy hangzik mint a pénisznagyobbító csodaszer reklámok  :D

[ugrás az előzményre]
potenspasit
#104 (2016-08-24 16:51:52) |
Válasz a(z) 103. üzenetre::D ó istenem! még mulatságos is lehetne, ha nem ez menne 99%-ban...

[ugrás az előzményre]
pandora
#103 (2016-08-24 01:27:56) |
Válasz a(z) 101. üzenetre:
A valós életben lényegesen több érzelemmel, empátiával, figyelemmel, és tapintattal találkoztam mint itt. Persze törvényszerű hogy arccal és valós személyiséggel felelősséget vállal az ember a szavaiért, tetteiért, hazudni sem olyan könnyű.

Hogy itt mennyien vannak akik a fejüket és a szívüket is magukkal hozzák? Csak egy kis statisztika az elmúlt két nap terméséből:

Összes levél újaktól: 17
Ebből aki biztosan nem olvasott adatlapot (ahol vastag betűvel riogatom a csalfa férjeket): 4
Olvasott adatlapot de leszarta és úgy gondolta hogy bár nős, de rá nem vonatkozik: 3
Összes mondanivalója hogy perverz nőt keres és dugna: 7
Független és nagyjából ír is valamit: 3
Ebből 30 év alatti: 2
A maradék 1-nek olyan a helyesírása hogy a szemem is kizöldül annyi kapanyél van benne. Ezzel szemben haja az nincs.

Kedvencnek jelölt: 22
Ebből üres adatlap (kép max farok, paraméterek max farokméret, minden egyéb info titok): 10
A maradékból 30 év alatti: 10
Marad 2, az egyik se kép se hang, csak annyi van a lapján: sex.
Az utolsó pedig 168 cm-t vall be, akkor talán 160 meg is van, jó eséllyel az orromig ér. De tök mindegy, mert levelet nem bír írni csak kedvencel. Szegénykémnek nincs 500 Ft-ja arra amit állítólag komolyan gondol...nem hiszem hogy egy pályán focizunk. :(

Ennyit a sok csupaszív, kedves, jóravaló emberről. :)

Vannak páran - ahogyan ezt korábban már írtam -, de nagyon kevesen.

UPDATE: most hogy online vagyok, sűrűsödni látszanak a megkeresések. A legutóbbi mélyenszántó, érzelmes, magvas gondolat ami érkezett: "Haverommal hölgyet estére". - Mint egy pizzarendelés. :D
UPDATE2: "HA szeretnél egy nagy és vastag péniszt írj nyugodtan" - no comment :D

[ugrás az előzményre]
aleksandros970
#102 (2016-08-24 00:03:09) |
Válasz a(z) 101. üzenetre:
Hidd el nem nagyképűségből mondom, de tök normális nőktől tudom (akiknek nincsenek lehetetlen elvárásaik, és nem a herceget várják) hogy nagyon kevesen vagyunk. 

[ugrás az előzményre]
nincs kép paprika
#101 (2016-08-23 18:41:49) |
Válasz a(z) 100. üzenetre:
Bocsi de úgy gondolom tévedsz :) mármint abban, hogy kevesen vagyunk ...sokan vagyunk DE az ero marhára nem tükrözi a valós képet az emberekről. Torz tükör a társadalomról. Az itteni tapasztalatokból kiindulva nem szabad(na) megítélned pl. a férfiakat úgy általánosságban.
Persze elképzelhető, hogy a valós életben is kevés normálissal találkoztál...az pech.  

[ugrás az előzményre]
pandora
#100 (2016-08-22 22:01:26) |
Válasz a(z) 99. üzenetre:
Én viszont tudtam. :) Épp ezért írtam amit írtam.
Azon kevés pár vagytok, aki visszaadja az ember hitét hogy létezik túl az Óperencián. ;)

[ugrás az előzményre]
aleksandros970
#99 (2016-08-22 21:27:41) |
Válasz a(z) 98. üzenetre: Nem tudhattad.

[ugrás az előzményre]
nincs kép paprika
#98 (2016-08-22 21:25:19) |
Válasz a(z) 96. üzenetre:
Valóban elég. A szimpátiához és a tetszéshez. (Hű de magyartalan ez a szó!)

A másfél év eddig nem hangzott el....egy hetet írtál és "potenspasit" is így értelmezte....de természetesen elnézést kérek, akkor rosszul értelmeztem a szavaid!
A 1,5 év az már valami.  :) 

[ugrás az előzményre]
aleksandros970
#97 (2016-08-22 21:24:39) |
Válasz a(z) 93. üzenetre:

Hidd el minden nap megköszönöm! :D 

Előfordul, hogy valaki csak szexpartnert keres. 
Aztán belebotlik egy szimpatikus nőbe, akivel elkezd beszélgetni, és barátkozni. 
Egy hét után meg rájön, hogy beleszeretett. 
Az első ágyba bújás után pedig hogy megtalálta élete nőjét.

[ugrás az előzményre]
aleksandros970
#96 (2016-08-22 21:15:45) |
Válasz a(z) 95. üzenetre:

Néhány pillantás vagy mosoly elég néha.

Több mint másfél éves kapcsolatot nem neveznék fellángolásnak.  :) 

[ugrás az előzményre]
nincs kép paprika
#95 (2016-08-22 20:23:56) |
Válasz a(z) 92. üzenetre:
Már bocsánat de szerintem sokkal több "ilyen" létezik mint ahogy gondolnád.
Az 1 hét utáni kötődés az kissé gyerekesen hangzik, mert az max fellángolás de kötődésnek titulálni ... nevetséges.  :pirul: 

Viszont mindenkinek van szíve akkor is ha jól titkolja.  :) 
Ha két ember sexel egymással, pláne rendszeresen magától értetődően kialakul egyfajta kapcsolat. Már csak az ölelés és csókok miatt is. Olyannal nem csókolózik az ember aki taszítja...és mivel a sex egyfajta bizalmas dolog is, hisz a nő a legintimebb zónájához engedi oda a ffi-t meg kell, hogy bízzon is benne valamennyire.
Tehát aki sexel az idővel kötődik - így vagy úgy a másikhoz. 
Ezzel mindenki így jár. Szerintem.  :pirul:    

[ugrás az előzményre]
pandora
#94 (2016-08-22 20:12:51) |
Válasz a(z) 93. üzenetre:
 :napersze:  :napersze:  :napersze: 

[ugrás az előzményre]
potenspasit
#93 (2016-08-22 20:10:39) |
Válasz a(z) 91. üzenetre:valóan fennáll a kockázat, ha nem is elég egy hét ahhoz, hogy beleszeress.... nos, az én javaslatom (Pandora, most ne figyelj ide), hogy ne szólj róla, menjen minden úgy, ahogy addig, várd meg szépen, míg ráunsz, vagy legalábbis elveszti a varázserejét fölötted, így megúszhatod sérülés nélkül...ha pedig mindketten így éreztek, és tartósan, akkor köszönd meg őt istennek :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#92 (2016-08-22 20:09:02) |
Válasz a(z) 91. üzenetre:
Hát igen. Azon kevés férfiak egyike vagy ebben a lila katyvaszban, akinek nem csak farka van hanem szíve is. De elég ritkán merül fel ez a kérdés, mert nem sok hozzád hasonló van itt... ;)

[ugrás az előzményre]
aleksandros970
#91 (2016-08-22 19:04:40) |
Válasz a(z) 88. üzenetre: És mi van, ha beleszeretsz? Ha mindenben olyan mint amit elvársz, és elkezdesz kötődni. Könnyen irányíthatatlanná válik a dolog. (pl. velem ez történt egy hét után) 

[ugrás az előzményre]
nincs kép j77
#90 (2016-08-21 17:18:30) |
A szexpartner, olyas valaki, akivel pusztán csak szexelés céljából találkozik az ember. 
A barátnőt többféle képen is lehet értelmezni. Szerintem nőnemű barátot jelöl. De tulajdonképpen lehet lazább párkapcsolat is. 
A szerető az olyas valaki, aki valami olyat ad meg az embernek, amit a rendes kapcsolatában nem kap meg. Lehet ez pusztán szex, de szeretet, figyelmesség, vagy bármi más is. 

Számomra az ideális szexpartner, ha nem rendes kapcsolatról van szó, olyan valaki lenne, akivel a testi élvezeteken túl, a lelki egymásra találás is megvan. Fontos a lénye, és hogy élvezzem a vele való együttlétet. És nem csak az ágyban. Szóval nem is igazán illene rá a szexpartner kifejezés, inkább testi lelki jó barát, vagy szerető lehetne. A legideálisabb esetben, társ. 
pandora
#89 (2016-08-21 12:58:04) |
Válasz a(z) 88. üzenetre:

Ez az amiről én csak városi legendák szintjén hallottam. Ritkán valósul meg. Ugyanis nem csak egy nő, szerintem egy férfi sincs fából, és van feje is a farkán kívül.

Ezért aztán vagy sűrűsödni kezdenek a találkozások ha szimpik egymásnak a felek és minden tök jó, ebben az esetben viszont elkerülhetetlen hogy ezt-azt megismerjék egymásból...vagy egyalkalmas marad, mert ha nincs motiváció ami mellette tartana, akkor elkezd az embernek "túl kevés ideje" lenni, és arra az 1-2 órára is sajnálja rászánni.

Idő meg ugyebár mindig arra van, amire motiváció van. ;)

[ugrás az előzményre]
potenspasit
#88 (2016-08-21 01:05:48) |
komolyra fordítva a szót, számomra ideális az a partner, akiben megbízhatok, és rendszeresen együtt töltünk 1-2 órát, nem kell, hogy beavasson az életébe, nem akaszkodom rá, csak ezekre a talikra számíthassak, akkor kerek a világ, ezért nagyon kedves, és hálás tudnék lenni
potenspasit
#87 (2016-08-21 00:54:06) |
jaj, lelkem, hát az úgy van, hogy minél többször eggyel, annál jobb lesz, de mivel ilyen nem nagyon van, ezért minél többször többel... :)
webwatcher
#86 (2016-08-19 03:32:23) |
A jó szexpartner olyan, mint a jó ivócimbora. Megrészegítő érzés.
És olyan, mint a jó útitárs. Vágyakozva nézel utána az ablakon át.
Ki lenne a legjobb? - Ha megmondod szivárvány összes színét kiválasztom a legszebbet, ha megmutatod az összes csillagot az égen, kiválasztom a legcsillogóbbat.
Kit érdemes keresni? - Nem tudod a másik embert megfogalmazni. (És magadat sem).
Nincs senki a pontosan le tudná írni, hogy ő ki, és azt sem, hogy kit szeretne.
challange
#85 (2016-08-19 00:14:37) |
Ha hangsúlyozottan nem kapcsolatról beszélünk a szó nemesebb értelmében, akkor leginkább egy barátot, akivel lehet "barátság extrákkal".
Olyasvalaki akit jó szexpartnernek tudok elképzelni, akivel előtte/utána tudok beszélgetni is.
oldjoe
#84 (2016-06-26 14:31:19) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/2/USRf_21d1b36/a7cd9a.jpg
Kedves Pandora! szerintem, itt is mindenki a nagy Ő-t keresi,csak az ismerkedés során a sorrend változik.... mert, nincs annál rosszabb, mint megkedvelni, megszeretni valakit, akivel végül a szex mégsem annyira felhőtlenül jó.
aktivzsolt7218
#83 (2016-06-25 19:55:36) |
A fő kérdés hogy milyen egy jó ès ideális szex partner !?

Szerintem ha valaki sexpartnert keres annak nem szerelemre , sem pedig barátra van szüksège !
Csupán egy olyan partnerre aki jobbat nyújt mint az aki èppen a társa !
Általában a hőlgyek keresnek túlnyomó töbsègben olyat aki jobban odafigyel rájuk mint az èppen aktuális társuk ,fèrjük akit Szeretnek is de a kielègületlensègük miatt nem hagyják el , inkább keresnek alkalmi sexpartnert !

Saját tapasztalatom ,hogy nagyon sok nő el van hanyagólva ( Masszőr vagyok ) napi szinten találkozom ilyen hölgyel aki panaszkodik hogy szereti a társát de nem jó vele az ágyban !
Szerencsèmre sok hölgynek okoztam már boldog órákat ;)

Fèrfiak viszont csak akkor keresnek sexpartnert ha a párjuk nem enged még olyat amit a fèrfi kíván ( órál , anál ) mert ha egy fèrfi vágyait minden tèren kielègíti a párja nem fog mást keresni

Köszönöm hogy vègig olvastátok
szexualpszichologus
#82 (2016-06-24 04:02:52) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/158312.jpg
<3 SZEXPARTNER! <3 

Kétfajta szexpartner létezik:

1./ a profi, fizetős
2./ a hétköznapi nő/férfi ismerkedés útján

Magában a szóban is benne van eléggé egyértelműen, hogy a szexpartner csupán a szexualitásunkban a partnerünk:)

Nem udvarolunk neki, nem visszük vacsorázni, nem a barátnőnk/ barátunk, csupán jókat szexelünk egymással:) Persze bókolni lehet, sőt kell is, pl. milyen csinos vagy, vadító az illatod, megőrülök a lábaidért , imádom a vállaidat, szép a hajad, szemed, alakod, stb.
Persze kell ehhez a szimpátia az egymásra hangolódás, de semmi több!

Szexpartnert általában olyanok keresnek akik szeretik a változatosságot az ágyban ! Vagy nagy libidóval rendelkeznek.

Vagy nincs tartós kapcsolatuk, pont ezért mert mindig az új vad az érdekes, vagy házasságban  párkapcsolatban élnek ami már kicsit uncsi, vagy nem elég a szex vagy nem jó :(

A szexpartner az esetek többségében alkalmi, néha többszöri ha baromi jó:)

De az egyéb szexpartner kereső oldalakon a férfiak  abszolút egyszeri alkalmat keresnek mert semmiféle kötöttséggel nem jár.
Ha esetleg nagyon jó volt az illető örömlánnyal lehet, hogy visszatérnek máskor is. 
De pont az a lényege ezeknek a fizetős szolgáltatásoknak, hogy a férfiak a pénzükért akármelyik nőt "megvehetik".

Az ilyen oldalakon , mint pl. ez is szintén alkalmi kapcsolatok szövődnek.
Ha már rendszeressé válik pl. a szex valakivel akkor feltételezhetően, hogy valami + van benne.
És akkor válik baráttá, barátnővé valaki.

De maradjunk a szexpartnerségnél :)

Mi várható el a szexpartnerünktől?

Azonos szexuális érdeklődés, vágyak:)
Szimpátia:)
Ápoltság :)
Tudjuk, hogy a másik szex közben mit szeret inni, enni :) nassolgatni:)
Vegyen fel izgi szexi fehérneműt, fenékre simuló boxert, a pasiknál ne legyen lyukas a zokni :)

Mit ne tegyünk egy szexuális partnerrel?

Ne akarjuk ráerőltetni magunkat!
Ne akarjuk birtokolni őt.
Ne beszéljünk neki más szexuális kapcsolatunkról, a házasságunkról, a gyerekünkről, stb. mert nem tartozik rá és nem is érdekli.
Kettőtök témája a szex és abszolút semleges dolgok.
Ne akarjatok a másik intim szférájába belemászni!

Minden szexpartnert tekints egyszerinek. Ha nagyon jó úgyis lesz több találkozás de semmi mást ne várj el.

Minden szexpartner más. 
Már az elején tisztázni kell, hogy nem akarjátok elkötelezni magatokat, nem keresitek benne a nagy őt, csupán egy jót akartok kufircolni és kész !
Ne viselkedj úgy, hogy a másik egyéb reményeket fűzhessen a kettőtök kapcsolatához.

Ne hívogasd, de küldj SMS-t mert ezzel esetleg kellemetlen helyzetbe hozhatod.

Persze lehet valaki a te állandó szexpartnered is , de csupán ennyi. 
Ebben az esetben mindig előre beszéljétek meg a következő találka helyét idejét.

Mindenki életében van egy időszak, amikor nem fér a bőrébe és hajtja a kalandokat na ezek a szexpartnerek!

Elég jól ismerem az egyéb "társkereső" és "szexpartner " kereső oldalakat és azt látom, hogy a többség már nagyon régen évek óta fenn van, azaz keresi a következő vadat :)

Magyarán egy ilyen oldaltól se várj csodát, szexelj nagyokat a kiválasztottal és úgyis alakul minden magától :)  <3 

szexbp
#81 (2016-06-19 05:35:22) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/0/USRf_0bb28be/190083.jpg
Sziasztok <3 
Ideális???? Olyan mint én :napersze:  önzetlen.....imádom ha élveztetem a partnerem ahogy és addig amedig csak szeretné mert a gyönyör cseppjeivel jutalmaz meg hmmmmmm
miki75
#80 (2016-02-20 05:08:29) |
ideális szexpartner is egy érzéseken alapuló kapcsolat, hisz ha valaki kicsit sem "fog" meg vagy nem vonzódsz hozzá, akkor nem történik semmi ... ez lehet egy mozdulat, egy tekintet, akár egy érintés ahonnan már nincs visszaút :) fontos a közeledés, a megfelelő minőségű játék, kényeztetés ... szerintem a szexpartnerrel mindig tartalmasabb a szex, mint egy átlagos kapcsolatban :) kivéve azoknál a pároknál, akik megtudják beszélni álmaikat vágyaikat :) én így gondolom
makranca
#79 (2016-02-11 16:24:51) |
Úgy, hogy lehetőleg ne azzal kezdje a chatelést, hogy van-e kedvem dugni, és a farok fotóitól is kíméljen meg. Mert fentiek kb. a hidegzuhannyal egyenlőek. :/ 
pandora
#78 (2016-02-10 23:45:57) |
Válasz a(z) 77. üzenetre:

Woooow...többen tanusíthatják, hogy ritkaság az hogy elakad a szavam és nem tudok hozzátenni.  :pirul:
De ez olyan kerek hogy most ez a helyzet. ;) 

[ugrás az előzményre]
bonjour
#77 (2016-02-10 22:27:51) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/155651.jpg
Nincs szerelem szex nélkül,igaz a szerelemben másként is nevezném...azzal együtt , hogy egy szerelemben minden együtt lehet, amit több szexpartnerben találsz meg külön külön...de szex szerelem nélkül bizony van. Mindkét nem részéről. 
Nehéz kérdések ezek. Volt részem mindben...hála istennek és sajnos. 
A szexpartnerek számával szinte egyenes arányban van a kiégés lehetősége...és a szex csak kielégülést okoz fizikailag. Ezzel szemben amikor valakit szeretsz és ezt szinte megmagyarázni sem tudod, akkor úgy kívánod mint senkit...pedig lehet nem is épp az idealizált külső társul hozzá.
Kétség kívül a szerelem és azon belül a szex , a vonzalom, a szenvedély , az őszinteség, a felszabadultság olyan teret adnak, hogy az összes többire nincs szükség...mert minden arról szól hogy ADJ A MÁSIKAT!!!! Hiszen szereted...és ha valóban szereted, anélkül lesz Ő fontos, hogy Önmagadat föladnád.
Szerintem :-))
palacsintaxx
#76 (2016-01-21 22:29:41) |
Szia!

A kérdéseidre válaszolnék, persze csak akkor ha nem probléma, mivel látom a fórum nem volt valami aktív mostanában. 

Mi a különbség a szexpartner és a barát/barátnő, vagy a szerető között? : Nos ez egy igen kényes téma. A szexpartner szerintem olyan ember akivel kellemesen eltöltöd az időd, és csak a szexualításra koncentrálsz, bár szerintem ez az állapot nem kielégítő maximálisan. Itt csak a fizikai vágyaid éled ki, pedig egy kifejezetten jó szexhez szellemi szinten is kell kötődnöd a partneredhez. 

Barát/Barátnő: nos ha párkapcsolati értelemben gondolod, akkor a párod az akibe szerelmes vagy, akivel elképzeled a jövőt, ideális esetben ami sajnos ritkán van, egyben a párod a legjobb barátod is, tehát mindent megbeszélhetsz vele. Egy jó kapcsolatban nincs szükség szexpartnerre szeretőre

Szerető: A szeretőt inkább elmélyült barátikapcsolatnak nevezném, olyan személy akivel nem csak szexuális téren elégíted ki a vágyaidat, hanem némileg érzelmi téren is . Tehát jól érzed magad a társaságában, kellemesen eltudsz vele beszélgetni stb.. Ebből egy újabb kérdés alakul ki, hogy akkor miért nem fordul komolyabbra a dolog? Nos azért mert van gátló kényező, sokan a biztosat a bizonytalanért nem merik otthagyni . Ez van, sajnos erre ha vállalod a szeretői státuszt fel kell készülnöd, és meg kell értened a partnered is ,lehet hogy sok veszíteni valója van.

Ki mit ért "jó szexpartner" alatt? Egy dögös ágycsatát? Testi-lelki barátot? Havert? Szerelmet? Pusztán egy tevékenységhez segítőt? A szexpartner egyvalakit jelent, párhuzamosan többet, vagy folyamatosan újabbat és újabbat?

Ez egyéntől függő, én jó szexpartner alatt már inkább a szerető felé tendálnék, alkalmi kapcsolatokba nem szeretek bonyolódni, hmm fogalmazzunk inkább elmélyült barátikapcsolatként a dologra : A jó szexpartner az akivel jól érzed magad, és maga a szex is jó, de ha még nem akarod le kötni magad, nem akar magához láncolni. Szerintem egyébként idővel az ilyen kapcsolatok szerelemmé alakulnak, a szex bárhogy is ellenkezel hosszútávon érzelmek nélkül nem megy. Legalábbis valamilyen szinten vonzódnod, kötődnöd kell a másikhoz, hogy olyan dolgokat is megtegyél, amit egy kalandnál nem feltétlenül jutna eszedbe.Nálam jelenthet többet, ha a hölgy tagok is belemennek, de a monogám kapcsolatokkal is remekül elboldogulok. Amíg az illető hölgyemény szórakoztató, és kihívást jelent számomra addig nincs probléma,viszont ha már kihívás nincs is jelen, mert meghódítottam ,vagy ő engem akkor is érezzük egymással jól magunkat. A fő az , hogy mosolyogjon ha meglát és én is, eltudjak vele órákig beszélgetni etc... etc... és blabla de tényleg így gondolom.

Hogyan képzelitek el a számotokra ideális szexpartnert? Milyen lenne az, aki után azt mondjátok, hű...megtaláltam amit/akit kerestem? Erre talán már az előző kérdéseidben választ is adtam, annyival kiegészíteném, hogy akkor jön el a hű... megtaláltam amit/akit kerestem, amikor ő tölti ki a gondolataim, és boldog vagyok vele na meg ő is velem. Ilyen esetben szerintem egyik fél sem keres mást, ha persze más vágyaik is vannak pl többes, akkor nyílván keresni fognak partnert,de csak együtt közösen mindkét fél örömére. 

csajkoala
#75 (2015-10-26 18:16:38) |
Ideális szexpartner?
Mocskos fantáziával,kellő "felszereltséggel" :) rendelkező,humorral és teherbírással  felszerelt,
igazi DÖGÖT keres a legtöbb lelkes szeretkezni vágyó..
Kérdéseid nagyon jók.Szerelem,barát,egy finom dologban egymást segítő..Nem biztos,hogy mindig újabbat és újabbat(legalábbis a többség nem hiszem),persze a pasikban ott a vadászösztön..de a jó csajt Ők is megbecsülik.  ;) 
zkf
#74 (2015-10-25 09:35:19) |
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/9/USRf_981fc85/c45fa7.jpg
Attól tartok, a szavak különbsége nem csupán öncélú, értelmetlen, legföljebb a beszédet színesítő valami, hanem tartalmi különbségük van. A szexpartner pontosan az, ami, egy társ, akivel szexelünk anélkül, hogy bármi más komolyabb kötelék lenne közöttünk. A szerető már más egy kicsit, ez egy állandó, de nem egymás mellet élést jelentő kapcsolat, általában jelentős járulékos kiadásokkal, amivel a szerető a kedveskedik a másiknak, ebben már van, általában gyenge kötődés a felek között. A barát/barátnő pedig egész más. Ebben a legfontosabb az érzelmi kötődés egymáshoz, és csak ezután lehet bármi más. 
A jó szexpartnerre sincs általános meghatározás, de az tény, hogy "funkciójából" adódóan - ami a szerepét meghatározza - azt az igényt elégíti ki, amit a szexre vágyó másik fél egyébként a megszokott környezetében - házasság, állandó partner, barát....nem kap meg. Hogy ez tornamutatványokban, vagy a pornófilmek ökörségeinek az utánzásában, vagy esetleg valóban a partner valós igényeinek a "kiszolgálásában" jelentkezik e, a két fél "minőségén" múlik. 
Egyébként minden fejben dől el. A partnerválasztás eleve meghatározza a minőséget. A többi már "csak" mutatvány, ami akkor lesz jó, ha jó volt a kiválasztás. A genitáliák mérete, milyensége....hókuszpókusz, irgalmatlanul kevés köze van a jó szexhez (még szexpartner esetében is így van ez). 
És végül azt hiszem, hogy a legjobb felállás a barát - szexpartner viszony, a kettő együtt. Ebben meg van a kellő lelki kötődés, ami többé teszi a kapcsolatot, mintha prostival időznénk (ami persze nem elítélendő).
A partnerek száma, váltásának sűrűsége....valójában nem nagyon segít a "jó szex" elérésében. Így gondolom :)     
now65
#73 (2015-10-24 00:30:11) |
Mi a különbség a szexpartner és a barát/barátnő, vagy a szerető között?

Nincs semmi különbség. Összefoglalva: Társ. :) Nekem.
kjt73
#72 (2015-09-15 20:21:58) |
Szerintem a bevezetődben alkalmazott megközelítés a helyes. A szexpartner egy élő eszköz, aki jól muzsikál, az igényeidnek megfelelő, de a parti, a meccs végét követően már nincs szükséged a nyűgjeire. Igazából szerintem mindenki többet keres szexpartnernél. A szex persze akkor is jó, ha nem olyan jó, de igazán teljes csak akkor lesz, ha érzések, illatok, érintések mellett kisebb nagyobb mértékű egybeforrás társul mellé.

A jó szexpartnerhez visszatérsz minden alkalommal, ha a vágyaid azt diktálják, még akkor is egymás iránt nem éreztek többet testi vágynál. Kizárólag ez különbözteti meg a jó szexpartnert a puszta numerától. 

Az ideális szexpartner, viszont minden esetben többet tud, nyújt, igényel, mint csak testi érintést...
fincsy
#71 (2015-08-11 07:40:51) |
A szex az ÉLET sója, nekem legalábbis az. A partner soha nem hasonlít az előzőekre, és persze a helyzet, az ismerkedés az egyszerű csábosság sem, ha valakit szeretnék felszedni, megismerni.Pasiként megélni nagyon jó és néha mulatságos, mert mondjuk tudom előre miként reagál majd. Aztán valhogy mégsem alakul az elképzeltek szerint és nagyon meglepődök. De uj és az mindig jó.

[1-60] [61-120] [121-180] [181-190]

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.