Simple vásárlói tájékoztató

Milyen egy jó szexpartner?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

pandora

Milyen egy jó szexpartner?
Sokan írják a bemutatkozásukban hogy szexpartnert keresnek. Sokszor és sokan hivatkoznak arra hogy ez egy szexpartner kereső oldal. Nekem erről mindig a teniszpartner, kártyapartner ugrik be. :)
Vagyis hogy a partner mindössze segítő egy tevékenységben, amit nem egyedül akar csinálni valaki. Pedig a szex azért egy kicsit más...

A kérdéseim, amivel kapcsolatban érdekelnének a vélemények:

Mi a különbség a szexpartner és a barát/barátnő, vagy a szerető között?
Ki mit ért "jó szexpartner" alatt? Egy dögös ágycsatát? Testi-lelki barátot? Havert? Szerelmet? Pusztán egy tevékenységhez segítőt? A szexpartner egyvalakit jelent, párhuzamosan többet, vagy folyamatosan újabbat és újabbat? 

Hogyan képzelitek el a számotokra ideális szexpartnert? Milyen lenne az, aki után azt mondjátok, hű...megtaláltam amit/akit kerestem?

Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
blackmoon01
#330 (2017-05-17 00:06:33) |
Válasz a(z) 325. üzenetre:

A rossz pap a paplan alatt? :-)

[ugrás az előzményre]
egyvagyok
#329 (2017-05-16 23:15:50) |
Válasz a(z) 328. üzenetre:
Nem vagyok én pösti gyerek ;)

[ugrás az előzményre]
aareesz
#328 (2017-05-16 23:09:00) |
Válasz a(z) 324. üzenetre:
Háááát. Aki még nem látott élőben tehenet, annak ott a net.  :P 

[ugrás az előzményre]
sady67
#327 (2017-05-16 23:03:35) |
Válasz a(z) 326. üzenetre: Ők már genetikailag megcsaltak. :D

[ugrás az előzményre]
egyvagyok
#326 (2017-05-16 22:52:05) |
Felszarvazták? :O

[ugrás az előzményre]
pandora
#325 (2017-05-16 22:50:06) |
Jó pap is holtig tanul.
Hát még a rossz... ;)

[ugrás az előzményre]
sady67
#324 (2017-05-16 22:49:10) |
Válasz a(z) 322. üzenetre: Utánanéztem, és van a nőstényeknek is szarvuk. Ma ismét tanultunk valamit. ;) (Bocsi az off-ért. ;) )

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#323 (2017-05-16 22:37:55) |
Válasz a(z) 322. üzenetre:

Nem, hanem aki ezt a mondást kitalálta...

Amúgy meg, ha van az embereknél transzszexuális negyed vagy mi, akkor a *szarvas szarvasmarháknak igeniskérem joguk van tőggyel rendelkezni*, mert különben diszkriminációt, kirekesztést, esélyegyenlőtlenséget bőgnek! :-)

[ugrás az előzményre]
pandora
#322 (2017-05-16 22:32:59) |
Válasz a(z) 321. üzenetre:
Na...vagy szarva nem lehet vagy tőgye. Vagy én felejtettem el a biológia órákat. :D

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#321 (2017-05-16 22:31:10) |
Válasz a(z) 317. üzenetre:

Vagy a szarva közt a tőgyét :-P 

Igaz, az nem ló, nem is szamár, hanem egy nagy marha :D

[ugrás az előzményre]
egyvagyok
#320 (2017-05-16 22:24:37) |
Válasz a(z) 319. üzenetre:
De ha nincs ló, ne válaszd a szamarat ;) :)

[ugrás az előzményre]
pandora
#319 (2017-05-16 22:22:00) |
Válasz a(z) 318. üzenetre:
Bizony. :D És nem is rossz dolog. :pirul: 

[ugrás az előzményre]
egyvagyok
#318 (2017-05-16 22:20:53) |
Válasz a(z) 317. üzenetre:
A lovat meg lehet ülni forditva is :) ;)

[ugrás az előzményre]
pandora
#317 (2017-05-16 22:18:22) |
Válasz a(z) 316. üzenetre:
Ja, más néven. Úgy szokták.
Én meg úgy, hogy meg szoktam nézni hogy aki keres, mennyi ideje van az erón azzal a névvel...ez sokat segít a kitartás, az önazonosság, és a személyiség megítélésében. Mert tényleg nem csak a külsőségek számítanak. Azok is, de nem csak azok. ;) 
Jó magyar szokás szerint a ló egyik vagy másik oldalát találjuk el, a közepe helyett. :D

[ugrás az előzményre]
egyvagyok
#316 (2017-05-16 22:14:56) |
Válasz a(z) 314. üzenetre:
Na igen, ez bőven elég, hogy elriassza a nőket. Vissza fog ő még jönni ide.

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#315 (2017-05-16 22:13:07) |
Válasz a(z) 312. üzenetre:

A nagy csapást sajnos saját maga mérte magára, nagy valószínűséggel.

A játszmázás műfaja sosem nyerő hosszú távon. 
A *játék*, az más ;-)

Volt régen egy műsor, a "Játék a betűkkel". Végül is, ez a fórum is az, és lehet tanulságos is, valóban.

Ezért, ha már Játék a betűkkel, hadd tisztelegjek egy Férfi előtt, aki előtt minden műmájer és szteroidmacsó megemelheti a kalapját - majd ha rájön :)

!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/7/USRf_75fd49b/ed3e81.jpg

[ugrás az előzményre]
pandora
#314 (2017-05-16 22:09:34) |
Válasz a(z) 313. üzenetre:
Sajnos nem csak önsajnálat volt, hanem egy végtelen harag, már-már gyűlölet, amit a saját sikertelensége miatt kivetített a nőkre. Ezt pedig a nők megérzik, és lehet valaki 2 méter magas és milliomos is, de ha görcsös, erőszakos, gyűlölködő, akkor a nők el fogják kerülni.

[ugrás az előzményre]
egyvagyok
#313 (2017-05-16 22:06:49) |
Túlzásba vitte az önsajnálatot, ami végül eldurvult.
potenspasit
#312 (2017-05-16 21:52:39) |
Válasz a(z) 311. üzenetre:nagy csapás érte szegényt, jobb is, ha pihenget kicsit

[ugrás az előzményre]
pandora
#311 (2017-05-16 21:32:29) |
puncimágnes kimoderálta magát. :D

Azért csak egy bejegyzését töröltem ki, mert az durván sértő és rosszindulatú volt a nőkre, de a többivel nem a nőket hanem *saját magát tette nevetségessé*, ezért úgy gondolom, alkalmas arra hogy más férfiak tanuljanak a hülyeségéből.

Blackmoonnak igaza van. A nyavalygás nem jön be a nőknél. Visszataszító, mert a nagybetűs férfi, aki - én is így gondolom hogy kódolva van - védelmez, biztonságaot ad, felnézünk rá...helyette egy nyavalygó kisgyerek nem éppen az aki a női ösztönöket megbizseregteti. :)

Annak hogy mindenki otthagyja, semmi köze a magasságához, a napnál is jobban látszik ebből a bejegyzéssorozatból hogy miért is nem kell senkinek. 
:(
aareesz
#310 (2017-05-16 12:03:17) |
!kep:https://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/7/USRf_7200d6a/64a67f.jpg
Válasz a(z) 307. üzenetre: :D 

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#309 (2017-05-16 10:09:58) |
A(z) #309 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
agave
#308 (2017-05-16 10:04:11) |
Válasz a(z) 307. üzenetre:

Ez es a privat levelezes  utan visszatettem az elozo kommentmet,  amit azert toroltem, mert azt hittem eszre tersz 
Kicsinyes, primitiv reakcioval nem mesz semmire.
Reszemrol ennyi volt.

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#307 (2017-05-16 08:40:40) |
A(z) #307 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
agave
#306 (2017-05-15 23:27:55) |
Válasz a(z) 303. üzenetre:

Egyetértek, blacmoonnal , hozzáteszem, ez nem az a fórum, ahol nyavalyogni kellene, ha  én lennék a gazdája kimoderálnálak. Nem csak magadtól,  de a fórumtól is elüldözöd  a nőket. (és ezt jóindulattal mondom) Innentől félrevonulok.
SZép estét mindenkinek.

Bocs pandora.

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#305 (2017-05-15 23:20:00) |
A(z) #305 hozzászólást a moderátor vagy maga a hozzászóló törölte.
[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#304 (2017-05-15 23:13:44) |
Válasz a(z) 303. üzenetre:

Ne hisztizz már baszki  :merges: 
Egyrészt beprogramozod magadnak a szart, másrészt ez tényleg nem vonzó a nőknek (általában :-D ), sőt, ellenkezőleg.

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#303 (2017-05-15 23:07:28) |
Válasz a(z) 302. üzenetre: Vannak rajtam kívül olyan pasik akik bejönnek a hölgyeknek és nem nyavalyognak. Én meg jàtszhatom akàr a macsót is egyiket sem fogom meghódítani. 

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#302 (2017-05-15 23:04:28) |
Válasz a(z) 300. üzenetre:

"Most valahogy nem megy a hatàrozott férfiassàg. Nagyon úgy érzem mintha kihúztàk volna alólam a talajt"

De így mindig is ugyanebbe a zsákutcába fogsz bemenni.
Ezenkívül a nők nem szeretik a nyavalygást. 
A durva az, hogy a hamis macsó mindenáron magabiztosságot is jobban szeretik, mint az őszinte, indokolt nyavalygást (a tied nem az). Mert hajaz a határozott, erős, magabiztos férfiképre bennük.
Persze az értelmesebbje azért képes árnyalni a képet.
Ezt is.

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#301 (2017-05-15 22:58:19) |
Válasz a(z) 297. üzenetre: alhatok bàrmennyit sajnos nem fog vàltozni a helyzet. 

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#300 (2017-05-15 22:56:25) |
Válasz a(z) 294. üzenetre:Most valahogy nem megy a hatàrozott férfiassàg. Nagyon úgy érzem mintha kihúztàk volna alólam a talajt 

[ugrás az előzményre]
agave
#299 (2017-05-15 22:50:06) |
Válasz a(z) 296. üzenetre:

Az nem baj, bevállalom a csibész(eke)t :D

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#298 (2017-05-15 22:48:49) |
Válasz a(z) 296. üzenetre:

Akik potensek :-D :-P 

A tesztoszteronszint és a kedvesség-szerénység ritkán jár kombóban - te is a mission impossible filmet nézed? :-D

[ugrás az előzményre]
potenspasit
#297 (2017-05-15 22:47:07) |
puncimagnes42-nek üzenem így (mivel letiltott valamiért), hogy aludjon egyet a dologra
potenspasit
#296 (2017-05-15 22:45:55) |
Válasz a(z) 289. üzenetre:tudjisten, mindig a kedves, szerény fiúk vonzottak

[ugrás az előzményre]
agave
#295 (2017-05-15 22:43:58) |
Válasz a(z) 293. üzenetre:
Több férfivel beszélgettem, akik senkit nem találtak itt, pedig magasabbak is voltak , jómódúak.
Már ebben is több szerencséd volt. :-)

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#294 (2017-05-15 22:40:13) |
Válasz a(z) 293. üzenetre:

Most cinikus vagy, vagy pedig egy újabb önsajnáltató körbe kezdesz bele? 
Ne tedd egyiket sem, légy határozott és férfias! :D

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#293 (2017-05-15 22:35:43) |
Válasz a(z) 291. üzenetre: Kimondva kimondatlanul egy rakàs szarkupac vagyok. Egy genetikai selejt. Nem vagyok jó semmire ebben az igényes vilàgban. 

[ugrás az előzményre]
agave
#292 (2017-05-15 22:30:58) |
Válasz a(z) 290. üzenetre:

:-) jaja okoskodunk, elfojtunk, vagy kicsapongunk. 
Nehéz... megtalálni a jó utat, de talán nem reménytelen és sosem késő, azt mondják. 

[ugrás az előzményre]
agave
#291 (2017-05-15 22:28:43) |
Válasz a(z) 288. üzenetre:

Lassan sértésszámba megy amiket irogatsz.
Ne haragudj, még ha van benne némi  igazság azért, nem szép igy általánositani. Főleg azok után, hogy itt örültünk veled a kapcsolatodnak, amit alant írsz, a te hibádból zártatok le. Talán, ha alkalmazkodsz a hölgyhöz egy picit, ő is hajlandó lett volna kompromisszumokra, hiszen neki sem lehet könnyű .
Biztosan jól érezte magát veled.  De nem megoldás ez, hogy újra kezded a globális általánosítást. Nagyon kevés nőnek szimpatikus ez a hozzáállás. 

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#290 (2017-05-15 22:21:48) |
Válasz a(z) 289. üzenetre:

A természet sosem hibás (hogyan is lehetne :-O )
Mi (az emberek) okoskodunk itt össze-vissza :-)
Azt' meg jönnek a betegségek, hogy "nem úgy van az, hékás".

[ugrás az előzményre]
agave
#289 (2017-05-15 22:18:11) |
Válasz a(z) 286. üzenetre:

Akkor megkaptuk a felmentést? Hamár nem is mi vagyunk a hibásak, hanem a természet. :) 
Mennyire igaz a deviáns markáns, rosszfiú vonzóbb, mint  min a szép jófiú :-) . 

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#288 (2017-05-15 22:04:04) |
Válasz a(z) 286. üzenetre:Ki kell mondani hogy ribancok ezen a téren. Gazdagság, Nagy pasi,  Nagy fasz. Ez kell mindnek. 

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#287 (2017-05-15 22:01:04) |
Válasz a(z) 286. üzenetre:Úgy néz ki ha gazdag a pasi akkor nem számít a magasság . Szánalmas dolog ez a nők részéről. Mindig oda furakodnak ahol többet kapnak

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#286 (2017-05-15 21:57:04) |
Válasz a(z) 285. üzenetre:

Persze, hogy meg vannak őrülve a magas pasikért. Mert ez egy evolúciós dolog. A nők teremtett alkatuknál fogva (mármint eredetileg :D ) nem voltak alkalmasak a természet elemeivel való megküzdésre. Ők másra voltak alkalmasak, utódokat gondozni, tüzet őrizni, gondoskodni miegymás. A férfiak meg erre nem voltak alkalmasak, másra voltak alkalmasak: biztonságot, védelmet nyújtani, véres csatákat vívni mammutokkal, ellenséggel, stb. A kettő tökéletesen működött, egymás kiegészítésében.
Ez a képlet, ha tetszik, ha nem, nem változott: mindkét nem öntudatlanul ezt várja el a másik nemtől. Kódolt dolog. Csakhogy, különösen az utóbbi évszázadban, azon belül is az utóbbi évtizedekben, teljesen felborult a természet rendje. De a nőnek még mindig a fizikai biztonságra van szüksége, csak ezt ma már nem feltétlenül a magas, izmos férfiak tudják megadni, hanem aki ebben a felborult, összekutyulódott világban látszatbiztonságot tud adni, és ez lehet ad abszurdum egy 160 cm-es maffiózó is, tele lóvéval, a biztonság hamis illúziójával. Akár ésszel - és az ésszel kitermelt pénzzel, ami megint csak a fizikai biztonságot jelenti. Nevezhetjük életrevalóságnak is. De ez mást jelent ma a cybervilágban és mást egy őserdőben. 
De az ősi, kódolt kép, a program még él... ez pedig a magas és, vagy izmos, akár brutális (ezért a megmagyarázhatatlan, irracionális vonzalom a deviáns, bátor rosszfiúk iránt a nőkben) férfi képe.
A férfiak pedig nem szeretik a férfias, törtető, domináns nőket. Mer neeeee. A kódolás miatt.

Szóval, ez van. Vissza kell térni megélni a valódi férfiséget meg a nőséget, mert amúgy széthullik az egész, úgy, ahogy van.

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#285 (2017-05-15 20:48:42) |
Feladom itt a partnerkeresést mert itt még a törpe nőknek is 180 centis pasi kell. Mondhatnak bármit a nők, akkor is meg vannak őrülve a magas pasikért. Én pedig egy törpe vagyok aki nem kell itt senkinek.
Lehetsz bármilyen kedves pasi, ha nem vagy magas , szarnak rád a nők
blackmoon01
#284 (2017-05-15 20:17:59) |
Válasz a(z) 283. üzenetre:

Az alázatra meg kell érni, meg kell hozzá gyógyulni.

Köszi az írást. Először félreolvastam a neved, agape-t olvastam. Mint erosz-filia-agape.
Talán nem véletlenül...

[ugrás az előzményre]
agave
#283 (2017-05-15 17:43:00) |
Amióta az eszemet tudom, menekültem a "túl jó pasiktól, valami mindig taszított bennük. 
Egyszer, csak egyszer tettem kivételt, egy csalódás után. Minden látszat mellette szólt, diplomás, jóképű, figyelmes, markáns, különleges, mediterrán típus. Családi, baráti ováció. Nagy árat fizettem.  

Az a gyanúm, a "szép" (relatív, szubjektív) emberek ,egy része!, azért választ (látszatra) kevésbé vonzó partnert, mert  narcisztikusak. "Jobban mutatnak" egy ilyen partner mellett.  Vannak akik meg pont ezért, csak hasonlóan dekoratívat keresnek.

...

1. Tömött metro, suhancok idétlen vihogása. Csajokról témáznak. Felszáll egy vonzó 30-as amolyan mágnesnő. Az egyik srác felnyerít: Apám! Namost képzeljétek ezt is unja már valaki. 

2. Szintén metro . Két lány, egyik átlagos egyszerű  (mindene a helyén), de semmi extra, a másik, természetes, babaarcú értelmes lány, formás, de nem szexszimbólum.
Egy srác ólálkodik körülöttük, majd odafordul az utóbbihoz: "Te szebb vagy , de nekem ő kell."

...

Olvasgatva a hozzászólásokat, Heltai jutott eszembe, olyan szépen írta meg .

A másik  

És szólt a nő: 
- Hajam ében és lágyabb, mint a lágy selyem. 
És itt a szívem közepében ujjong a boldog szerelem. Tied a lelkem, tied a testem. 
Te vagy az első, akit öleltem. Boldog vagyok, mert a tied vagyok. 
És a férfi szólt: 
- A másik elhagyott. 

És szólt a nő: 
- Piros az ajkam és harmatosabb, mint a rózsa kelyhe. 
És végigfut az üdvök üdve rajtam, mikor így tartasz forrón átölelve. 
Szemem sötétebb, mint az égbolt, mikor fergeteg zavarja. 
Oh, mondd a másik szintén szép volt? 
Fehér a válla, gömbölyű a karja? 
Tudott-e súgni-búgni szintén? 
Tudott-e édes csókot adni? 
Meghalni karjaidban, mint én, és új gyönyörre feltámadni? 
És lángolt, mint a nap? 
Vagy szelíd volt, mint a hold? 
S a férfi szólt: 
- A másik csúnya volt. 

És szólt a nő: 
- És mégis nappal, éjjel, sóhajtva gondolsz vissza rája. 
Amellyel az enyém nem ér fel, mi volt a titka, a varázsa, bája? 
Miben olyan nagy, dicső, elérhetetlen? 
S a férfi szólt: 
- A másikat szerettem. 

...

Olvastam régen egy másik verset, úgy rémlik tőle.
Szerelmes vers, , valami ilyesmiről szól.  "a barátnődet vettem először észre " Nem találom azóta sem. :( 

Szeretek háttérben maradni, sosem voltam első látásra vonzó. Szépszámmal akadnak férfiak, akik nem  a vörös rózsát, hanem hóvirágot, ibolyát választják. Nem azért, mert nem is lenne esélyük a rózsánál.
Vannak kifejezetten vonzó, érzékeny, nagyon értelmes, (nem a túl emancipáltakra gondolok) akik pont attól szenvednek, mert a férfiak nagy része, nem őket választja társnak. De ez már egy másik téma.

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#282 (2017-05-15 17:22:15) |
Válasz a(z) 281. üzenetre:Azt mondta a hölgy hogy ő nem tud àllandóan ezer fokon égni szexuàlisan mint én .

[ugrás az előzményre]
egyvagyok
#281 (2017-05-15 17:15:33) |
Válasz a(z) 280. üzenetre:Ennyi? Máris vége?

[ugrás az előzményre]
puncimagnes42
#280 (2017-05-15 16:56:22) |
Ennyi volt :(   egy hét gyönyör . 
blackmoon01
#279 (2017-05-15 16:15:58) |
Válasz a(z) 271. üzenetre:

"Először is azt mondom neked:minden nő szép, van benne olyan -ha nem külső jegy, -akkor belső tulajdonság, ami őt széppé teszi. És mindenkiből ki lehet hozni a legjobbat. ;-) "

Olyan szép lett volna ez a mondat, ha a *nő* helyett *ember*t írtál volna...

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#278 (2017-05-15 16:10:43) |
Válasz a(z) 276. üzenetre:

Csodálatos a mi magyar nyelvünk, nemde? ;-)

*észre*venni valakit - nem a szívedre, nem a testedre, hanem az eszedre. Vagyis, az agyban tárolt sémákkal, sztereotípiákkal való összehasonlítgatás, analizálás, mérlegelés tárgyává tenni a megfigyelt "tárgyat".
Ez nem kémia, de még csak nem is testiség, hanem tiszta agytevékenység.

Ez az internetes keresgélés buktatója. 
Kivéve, ha az internetes húspiacon "észrevett" alannyal az ember találkozik is.
Igen, igen, a durva szűrő kell és jogos is, mert mi a bánat alapján tájékozódhatnánk másképpen. Sajnos, merthogy amíg az utcán, munkahelyen, itt-ott-amott meg tudja figyelni az ember a másikat, a mozdulatait, a mimikáját, az illatát, a viselkedését, azaz *összbenyomást* szerez róla, előfordulhat, hogy olyat is "észrevesz", akit egy fénykép alapján vagy első pillanatra nem. 
Ja kérem, hogy ez itt egy szexpartnerkereső? (Egyébként meg nem, szerintem inkább olyan partnerkereső, amin nem ciki olyasmit is szóba hozni, amit mondjuk az nlc cafén igen, vagyis merhetünk nem álszentnek lenni. :-) 
Ennyi idősen tudjuk már, hogy a szexuális vonzalom a kémián kívül az agyban dől el. Aki ennek a ténynek az ellenére úgy súlyozza a dolgokat, hogy a külsőt nagyon előre teszi, azzal nincs semmi baj, csak ne álszentkedjünk meg gyártsunk ideológiát magunknak. ;-)
Tehát én továbbra is egyetértek, hogy - jobb híján - a fotó, és azon belül is arcfotó az első szűrő, de sajnos ez adott esetben messze lehet az illetővel megélhető (itt: szexuális) élménytől. 
Tehát összességében azt gondolom, hogy mindenkinek igaza van, a dolog természetével van gond, amin csak annyiban tudunk változtatni szerintem, ha nem adunk kizáró elsőbbséget az első virtuális benyomásnak. Sem kép alapján, sem szöveg alapján (mindenki irkálhat, amit akar...).

[ugrás az előzményre]
aareesz
#277 (2017-05-15 12:50:07) |
Válasz a(z) 276. üzenetre:
egy malomban őrlünk :D 

[ugrás az előzményre]
esther
#276 (2017-05-15 12:44:11) |
Válasz a(z) 273. üzenetre:
Most tényleg neked is folytatnom kell a mondatot? :/  ( gondoltam rá, de nem akartam szájbarágós lenni, és nem is az oviban magyarázok).
.."A jó test, a szép arc, és a külső jegyek, -önmagában csak a figyelemfelkeltésre elég. Arra szolgál, hogy észrevedd a másikat."-hogy *ÉSZREVEDD!* Ennyire és nem többre. Nem vonsz le következtetéseket a jelleméről, még nem tudod, milyen ember, tetszik-e a személyisége.( azt  csak majd, ezután!! miután szemkontaktusba kerültél vele, mert akkor a pillanat törtrésze alatt felméred vonz-e) Csak azt tudod, tetszik a külseje.* A külseje,* arca, alakja..
Így már pontosabb. Bár nekem ez egyértelmű volt.

Sokáig (régebben) úgy ismerkedtem, hogy nem kértem képet az első pár beszélgetés alkalmával, mert fontosabb volt, milyen az illető személyisége, de  most, ( nem  vagyok aktív kereső,) ellenben biztos, hogy képpel indítanék-mert ha nem tetszik....és itt jön amit már leírtam n az x-ediken -szer, hiába jó fej, ha nem vonz szexuálisan.
Szerintem a nem felületes embereknek a külső-belső egyensúlya számít, attól lesz valaki vonzó, ha kívülről tetszik, belülről csíped. ;) 

[ugrás az előzményre]
blackmoon01
#275 (2017-05-15 11:54:34) |
Válasz a(z) 273. üzenetre:

Így van - aki pedig trófeavadász, hogy önnön kisebbrendűségi komplexusát kompenzálja és szomjazza a külső megerősítést, annak meg pont jó az egyszer (esetleg párszor) használatos, eldobható vonzó külső, mert úgyis jön a következő. 
De ez egy elég szomorú történet: a fehérmájú soha *igazán* ki nem elégülése - paradox módon magának a frigiditásnak a definíciója.

[ugrás az előzményre]
egyvagyok
#274 (2017-05-15 11:26:50) |
Válasz a(z) 272. üzenetre:
Úgy fogalmaznék, hogy nem túl dekoratív ;) De ez sem számít innentől. ;)

[ugrás az előzményre]
aareesz
#273 (2017-05-15 10:00:32) |
Válasz a(z) 271. üzenetre:
"A jó test, a szép arc, és a külső jegyek, -önmagában csak a figyelemfelkeltésre elég. Arra szolgál, hogy észrevedd a másikat."
Ez a nőkre is igaz. Aki csak dugni akar, annak ez elég lehet. Nekem nem, mert olyan partnereket kerestem, akikkel egyébként is jól érzem magam. Pedig nem feleséget vagy élettársat akartam.
Persze nem vagyok álszent. Egy jó nőt "nem rúgnék le magamról", legfeljebb ha nem partner szellemileg, érzelmileg akkor nem lenne következő alkalom.

[ugrás az előzményre]
esther
#272 (2017-05-15 09:37:40) |
Válasz a(z) 264. üzenetre:
De mire vagy élő példa?? :o 
Gazdag pasi vagy? Csúnya pasi vagy szép nővel-ellenben  jó fej? Erőszakosan nyomulós pasi vagy?? Vagy a ráérős pasi vagy??  :vigyor: 

Szóval??

[ugrás az előzményre]
esther
#271 (2017-05-15 09:32:09) |
Válasz a(z) 265. üzenetre:

Először is azt mondom neked:minden nő szép, van benne olyan -ha nem külső jegy, -akkor belső tulajdonság, ami őt széppé teszi. És mindenkiből ki lehet hozni a legjobbat. ;) 

A másik:  a szépség szubjektív.Hogy kinek ki tetszik, azt akarattal senki nem tudja befolyásolni. Neked tetszem, másnak nem.. Nem hiszem magamról, hogy mindenki esete én vagyok. Azt tudom, nőként milyen vagyok, van egy egészséges énképem, tudom az értékemet. Hiszen ti, férfiak  folyamatosan visszajeleztek. Az adó-vevőim pedig nagyon érzékenyek működnek e téren. :)

De az, hogy egy pillantást sem vetnék rád, az azt érzetet kelti, mintha lenéznélek. Holott ez nem így van-és nem is mondhatod ezt, miután priviben is beszéltünk, vagyis leveleztünk. 

Pontosan én vagyok az a nő, aki nem használja ki azt, hogy tetszik. Nem élek vissza ezzel az adottsággal. Bár kétségkívül lubickolni lehet a figyelemben,törődésben, szeretetben, amit adtok.
Egyetlen férfit sem aláztam meg, mert próbálkozott nálam. Ez a világ rendje, pontosan tudom. Mindig kedvesen és udvariasan mondok nemet, megköszönöm a bókot, stb..Sosem  szégyenítenék meg valakit azért, mert vette a bátorságot és kezdeményezett. Jól kiszúrnék az utánam következő nővel. :/  Beletaposnék egy férfi önérzetébe, önbizalmába. Szóval: még ha nem is tetszik valaki, akkor is a lehető legintelligensebb módom utasítom el. 
(Csak itt szoktattak rá egyesek a hazugságra, de ezzel meg magamat védem. Ezért, ha történetesen keresnék partnert, akkor sem írnám ki a lapomra.)

A jó test, a szép arc, és a külső jegyek, -önmagában csak a figyelemfelkeltésre elég.Arra szolgál, hogy észrevedd a másikat.

[ugrás az előzményre]

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-390]

A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.