idősebb és fiatal srác kapcsolat

itt vagy: Eropolis > Homo negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




idősebb és fiatal srác kapcsolat
Mi a véleményetek az idősebb(középkorú) és fiatalabb ffiak kapcsolatáról? Van-e jövője az ilyen kapcsolatnak,csak szex lehetséges? várom észrevételeiteket, vagy ismerkedni szándékozók hozzászólását, jelentkezését!


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
bobby29#32010-10-17 04:56:58
Hogy van -e jövője? Őszintén szólva fogalmam sincs. Ha csak a saját nevemben kellene beszélnem, azt mondanám a korkülönbség nem számít.Ha a saját tapasztalataimat kellene elmondanom akkor,azt mondanám (mindig én voltam a fiatalabb) igenis számít. A fiatalabb részéról szinte mindig lenne jövője a kapcsolatnak, az idősebb azonban elzárkózik ettől. Részükről csak a szex a fontos...
lucky1988#22010-10-13 19:12:59
hello!
öszintén válaszolok a kérdésere  igen van!!!
van esély hogy hosszu távu! nekem 3 évig tartott!
dodi18#12010-10-13 16:09:51
Sziasztok! 40-es mackós aktív ffi vagyok, és elsősorban a fiatalabb srácok, fiúk, ffiak ismerettsége vonz(nem  gyerekek, úgy cca.25-től)
ezzel kapcsolatosan várom hozzászólásaitokat, arról van-e jövője, értelme egy ilyen kapcsolatnak, vagy akik ilyenben éllnek azok tapasztalatairól is szívesen hallanék, de persze itt ismerkedni is lehet!!!!

[1-3]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2430BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba95120Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#maszti_szoba410Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5960Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4060Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok810Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2920Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.