Korkülönbség a szexben

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Korkülönbség a szexben
Kíváncsi vagyok, hogy szerintetek mennyire befolyásolja a szexuális kapcsolatot a korkülönbség? A fiatal nő-idős férfi, vagy az idős nő-fiatal férfi páros lehet inkább zavaró?


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
ugynok00egyes#392013-07-05 18:35:33
Semennyire
liliom#382013-07-05 17:37:33
Válasz a(z) 37. üzenetre:
Nem szeretném önmagam ismételni,hisz az unalmas lenne.
A 35.üzenetben gyakorlatilag leírtam.
Annyival azonban kiegészíteném,hogy mint ahogy a fiatal srácok gondolkodása,viselkedése sem egyforma,így a saját korosztálybelim nőké sem.Egy pillanatig sem tagadom,hogy vannak ilyen hölgyek is.
Az utolsó mondatoddal tehát teljes mértékben egyetértek.
tuzolto#372013-07-05 07:21:42
Válasz a(z) 33. üzenetre:
".Valamiért mindig 30 körüli pasikkal hozott össze a sors....Most már biztos vagyok benne,hogy nem volt őszinte a vonzódásuk...Valahogy mind a 3 / 10-15 év alatt/bebizonyította,hogy nekik csak egy tárgyra volt-van szükségük,akit,amikor épp unatkoznak,bármikor elő lehet rángatni a fiókból"

Erre egyetlen dolgot tudok mondani. Az Igazi szerelmet egy veled egykorú nővel tapasztaltam meg. Bár egyéb okok miatt ma már nem vagyunk együtt, mégis ugyanúgy  szeretem, mint az első nap. 

Viszont...
Utána volt pár kapcsolatom szintén ebből a korosztályból. (38-45) Az én is azt tapasztaltam hogy csak jönnek, elveszik amit akarnak, aztán lépnek.
Csak itt az "érett felnőtt gondolkozású" nők teszik.


Az hogy ki hogy viselkedik egy kapcsolatban, azt nem a kora határozza meg, hanem a gerince.
Hogy van, vagy nincs.
michael2#362013-06-28 09:10:28
Szerintem nem a korkülünbség fontos hanem az összhang,ha jó az öszhang akkor jó a szex akár 30 év korkülönbséggel is ha nem jó akkor az azonos korúk között is nagyon rossz a szex.
liliom#352013-06-21 17:36:12
Válasz a(z) 34. üzenetre:
Nem,én véletlenül sem arra utaltam,hogy minden fiatal srác ilyen. Csak azt akartam "elmondani",hogy én ezért nem hiszek nekik.Sajnos gyanítom nem én vagyok az egyetlen ilyen korú nő,akinek ilyen tapasztalatai vannak.....Azt hiszem az egyik probléma a fiatal pasikkal,hogy egyszerűen képtelenek az őszinteségre.Azt hiszik,hazugságok halmazával gyorsabban célt érnek.....de arra még nem jöttek rá,hogy épp ezzel veszítik el a lehetőséget.....
Természetesen ez sem mindenkire igaz......
gabesz19#342013-06-21 17:09:24
Válasz a(z) 33. üzenetre:Hát sajnálom, hogy ez a tapasztalat ért téged a fiatal srácokkal kapcsoltban, de azért szerintem lehetséges, hogy nem minden fiatal fiú ilyen, példának okáért én sem alkalmilag előkapható szeretőt keresek... ha ezt akarnám akkor elég volna hétvégente 1 diszkót felkeresnem... Mind a tíz ujjamra jutna korombeli vagy fiatalabb csaj. A baj csak az, hogy ez engem nem vonz, inkább egy érett tapasztalt NŐ aki tudja mit szeretne és azt is tudja hogyan!
liliom#332013-06-21 11:18:31
Válasz a(z) 32. üzenetre:
Szia!
Te azt tapasztalod,hogy az érett nők nem igazán kapkodják a fiatal srácokat.
Engedd meg,hogy idézzek a válaszomból a fórumomon:
"Tulajdonképp engem mindig is a nálam fiatalabb pasik vonzottak.A velem egyidősek vagy idősebbek egyáltalán nem...Valamiért mindig 30 körüli pasikkal hozott össze a sors....Most már biztos vagyok benne,hogy nem volt őszinte a vonzódásuk...Valahogy mind a 3 / 10-15 év alatt/bebizonyította,hogy nekik csak egy tárgyra volt-van szükségük,akit,amikor épp unatkoznak,bármikor elő lehet rángatni a fiókból.Köszönöm.Ebből nem kérek.....Próbáltam én is nem csak a /nem is tudom hogy fogalmazzak.../ szeretőjük? lenni,hanem annál több....Barát is...De ez nekik nem kellett....Miután számomra nyílvánvalóvá vált,hogy számukra csak ennyit jelentek,csodálkoztak és nem értették miért nem rohanok rögtön az ágyukba,amikor időnként épp eszükbe jutok..Tehát én nem hiszek az őszinte vonzódásban..."
Talán ez elég ok arra,hogy kételkedéssel fogadjam a fiatal srácok közeledését.....
Az idősebb férfi-fiatal nő kapcsolatára pedig szintén egy idézet:
"bár modern világban élünk,az idősebb férfi-fiatal nő kapcsolatot sokkal jobban elfogadja a társadalom.Akár kizárólag szexuális,akár érzelmi kapcsolatról is legyen szó."
Tehát igen.Valóban elég negatívan ítélnek meg egy érett nőt,ha a fiatalabbak iránt vonzódik.De amikor leküzdi ezeket az előítéleteket,akkor továbbra is csak a pofonokat /nem szó szerint értendő/ kapja.Azoktól,akik állítólag annyira vonzódnak hozzá......Akkor van értelme a sokadik kudarc után is küzdeni?
Szép napot Neked!
gabesz19#322013-06-21 10:54:49
Na én pont az a fajta vagyok aki az érettebb nőkre bukik. Engem tehát nem igen zavar a korkülönbség, de tapasztalataim szerint a fiatal srácokat nem annyira kapkodják az érett tapasztalt nők  :/ 
A szexben szerintem éppen az a jó, hogy szinte minden jó, ami belefér mind a két félnek... vagy a többi félnek  :pirul: 

Persze azért megvallom, hogy azért tényleg van ennek is szerintem egy felső korhatára, ami már már több mint enyhe perverzió... Tehát az ilyen 40 de inkább az 50+ éves korkülönbség azért már már egy kicsit annyira általam meg nem érthető.
Persze ha nekik ez hozz meg az élvezetet, nekem közöm hozzá semmi!

Ami általában nagy port szokott kavarni az a fiatal  nő idős férfi de általában ezek hamarabb elülnek, mert gyakorinak is nevezhető jelenség. Az idősebb nő fiatal srác pedig ha kiderül akkora port kever, hogy fél várost beterítene vele és igencsak lassan csitul a környezetben, mert rögtön rávésik szegény nőre, hogy perverz szexmániás pedofil, pedig valójában csak a saját vágyainak engedett utat. Olyan dolognak amiről talán a többi korabeli nő is fantáziálgat 1x 2x legalább de nem merik meglépni, mert túlságosan félnek, hogy jaj mi történik ha kiderül. 

chinook#312013-06-21 06:50:20
A fiatal nő-idős férfi akkor lehet pozitív, ha a férfi még szexuálisan aktív, merevedése tartósan fenntartható, magömlését megtanulta késleltetni és megfelelő szexuális tapasztalatokkal és kultúrával rendelkezik. Ebben az esetben a szexuális igény megközelítően azonos. Ha a férfi jó tanítómester, akkor szép élményeket nyújthat a fiatal nő számára és egy életre megalapozhatja a hölgy boldog szexuális életét.
chinook#302013-06-21 06:39:45
A(z) #30 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
chinook#292013-06-21 06:29:44
A(z) #29 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
bi-ka2#282013-06-20 11:49:02
szerintem egyik sem, ha a vonzalom él
magam rajongok az idősebb-érett Hölgyekért
végtelen izgató az 50-esek nőiessége
mondja ezt egy 30as pasi
perdita#272013-05-30 14:23:38
Válasz a(z) 26. üzenetre:Minél több nőt megdugni, kinyalni, mert annál nincs csodálatosabb. - ennyi a bemutatkozásod. Szóval ezt egy boldog párkapcsolatban élő férfi írta?
trevizegolan#262013-05-30 08:20:34
Szia. Az én barátnóm 15 évvel idősebb nálam. Engem nem zavart a dolog, őt annál inkább. Legalábbis egy ideig. Most már talán megbékélt vele, úgyhogy jelenleg boldogok vagyunk egymással. 
perdita#252013-05-29 22:51:46
a fiatal srácok szart se tudnak az ágyban, az idősebbek közül meg max. 2%, akivel élvezetes a szex
mmiki#242013-05-29 12:40:17
Szerintem egyik felàllàs sem zavaró ha mind a 2 fél szàmàra kielégitö a dolog. Persze oluam egyéniségek is kellenek.
janosherceg#232013-05-28 20:02:30
Véleményem szerint is csak az adott pár tagjai tudnak erről véleményt alkotni, mert ha egy hullámon vannak, minden jó... nem lényeg semmi.  de ha csak bizonyos tulajdonságok a vonzóak, azok hamar eltűnhetnek!     Szerintem.
angelkiss#222013-05-28 19:07:26
Engem feszélyez, ha egy fiatal srác akar velem kapcsolatba kerülni. Akárhogy is igyekszem formában tartani magam, nem vehetem fel a versenyt egy huszonéves lány feszes testével. :(
pretorian666#212013-05-26 10:12:45
ez a legjobb dolog az eletben
nemalevente69#202013-05-26 03:44:42
Válasz a(z) 10. üzenetre:Mennyire fiatalítottál ? És ő mennyire fiatalított meg téged? 
eye45#192013-05-25 01:15:28
Nem a korral kell szeretkezni, hanem az emberrel... legyen az férfi, vagy nő :)
chrisx85#182013-05-24 12:50:48
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/2/USRf_25da187/ed6845.jpg
Szerintem ez sokmindentöl függ függ az adott személyek beállítottságától és szexuális fantáziáitól is és a felfogástól...de alapvetöen szerintem semmi gond nincs a korkülönbséggel pro és kontra nem számít szerintem mekkora a különbség...minden fejben döl el h ki mit szeretne és mit mer...speciel engem rendkivül érdekelnek a te korod beli hölgyek...ezek között te is ;)
tudatosat32#172013-05-16 21:52:17
Nem a kor számít, inkább az, hogy ki mennyire koncentrál rá. Gyorsan egymásra lehet hangolódni feltételek nélkül.
morgocska55#162013-05-16 21:19:22
Egyszer volt sokkal fiatalabb szexpartnerem és nem okozott csalódást :)
Ott látom én a probléma forrását a fiatal srác és érett nő között, hogy a kommunikációban elbukik az egész. 
Túl nagy a bizonyos mellény a srácokon és már beszélgetés közben elrontják az egészet. 
oppressive#152013-05-16 20:56:16
Válasz a(z) 14. üzenetre:

Tény. 
mercedes#142013-05-16 20:04:05
A tapasztalat eléggé viszonylagos kategória.40-es pasik között is találkoztam már olyannal,aki azt sem tudta szinte,mihez nyúljon,és fordítva is igaz:fiatal pasik nagy rutinnal.
És ezenfelül zsebreteheti az ember egy egész élet tapasztalatát is,ha a másiknak nem jön be,nincs kellő szimpátia,összhang.
szeressss75#132013-05-16 20:04:04
Válasz a(z) 9. üzenetre:sztem egy 30-as nő is lehet úgymond kezdő és egy huszon éves is lehet hihetetlen tapasztalt:)
rimjob#122013-05-16 16:53:48
Válasz a(z) 11. üzenetre:
Frenetikusan jól megfogalmaztad!
oppressive#112013-05-16 15:02:54
Hát, elég kínos tud lenni, amikor egy idősebb nő elő akarja adni az oktató idősebb nő figurát, amikor ő majd jól megmutatja azt a sok élettapasztalatot, amit az egyszál férje alatt összekapart. Plusz, ha az aktus utáni beszélgetésben elenged egynéhány "majd te is rájössz"-t, akkor garantáltan nem lát többet.
Ha viszont képes "lealacsonyodni" a fiatalabb partnere szintjére (kvázi felnőni a fiatalabb partner adta feladathoz) akkor mindkét félnek igggggazán jó élményben lehet része. 
Természetesen ez csak magánvélemény.
mercedes#102013-05-16 11:36:49
Ha csak szexkapcsolatról van szó, szerintem egyáltalán nem számít a korkülönbség, ha mindkét fél élvezi,miért ne? Más kérdés,hogy a hálószoba falain kívül nem folytatódik a történet.
Nekem a fiatalabb,huszonéves fiúkkal szemben voltak fenntartásaim, de utóbbi időben kíváncsiságból nyitottam feléjük, és be kell valljam őszintén, hogy kellemesen csalódtam.:) Tényleg nem a kor számít.
bren#92013-05-15 23:27:57
Szabvány válasz lesz, de ha megvan a kémia, nem számít.
A fiatalabb majdnem mindig kívánatosabb, bár a harmincas hölgyek tapasztalatával, odaadásával nehezen versenyezhet egy huszonéves lány.
doolittle#82013-05-13 13:12:14
ez a kérdés is sántít, mind minden kategóriákat felállító szituáció...
nem tudsz választ adni, csak az adott pár ismeretében....
az én feleségem 15 évvel fiatalabb, de nincs jelentősége, hogy mennyi a korkülönbség, ha két ember úgy érzi, hogy megvan a lelki összhang
Persze a férfinál az öregkor meghozhatja az érdektelenséget lassan 60 év felett a szexuális élet felé...de ez se törvény...
Remélem, megadja a sors, hogy még sokáig fog állni a farkam, magam és partnereim örömére :)
simogato#72013-05-13 09:58:33
Nekem csak idősebb pasijaim voltak.
Ki próbálnánk 1, 20as +,- 2év, fiúcskát, de olyan gyerekek még agyban, hihetetlen.Persze sex partnert keresünk.Mivel nem szenvedek, ha tetszik (be vagyok hangolva rendesen)pucu hiányban, természetesen csk párban.
heep#62013-05-08 08:29:23
A hullámhossza lényeg azt hiszem ez a legfontosabb és kell a csók!
kereso73#52013-05-07 15:10:23
Nekem csak az idősebbek jöttek be eddig, mindkét nemből:)
tapasztaltabb, oldottabb az ember éretten :)
hunyadi#42013-05-07 15:09:14
szerintem nem  befolyásolja hisz pl  én is az idősebb korosztályt kedvelem,és nőbe van  aki épp az ellenkezőjét szereti  ha  sokkal  fiatalabb  partnere 
hazas-hazast#32013-05-07 13:49:38
Nekem az idősebb nők mindig is bejöttek, és általában velük is jöttem össze, pár kivétellel, de azok a kísérletek nem is jöttek be. Azaz nekem csak a pozitív oldalból jutott e téren. A fiatal nő- idős pasi felállást nem tudom, ott nincs tapasztalatom.
rimjob#22013-05-07 11:13:51
18 éves voltam, és részt vettem egy hármasban, ahol a nő 28 volt, a férfi 30. Természetesen voltak relatíve nagyon fiatal barátnőim, de csak 27 vagyok. Szexeltem már 50 feletti, és 18 alatti pasival is.
Mindenben van valami jó, valami előny. Hol a tapasztalat, hol a zsengeség :)
nemalevente69#12013-05-04 09:24:38
Puszillak :*:*:* :*  :*  :*  :* 

[1-39]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3110BDSM - extrém szexualitás

#cvb100Farock

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba9480Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti510perverzek

#fredi50100Sopron - Győr-Szombathely kke.
Ajánlott szobák
#maszti_szoba700Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6150Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba4740Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba420Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok600Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak

#edespar110Édes élvezet
Ajánlott szobák
#transz_szoba2630Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.