Felhasználói storyk! :-)

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Felhasználói storyk! :-)
Sokunk keresi a választ arra, hogy az átlagosnak vehető napi néhánynál miért hazudunk sokkal többet, a neten..
Az internet elterjedése óta viccek tárgya, hogy a nethasználók mennyit füllentenek, milyen valótlanságokat állítanak magukról, és másokról. A chatszobákban elhangzó mondatok, a fórum bejegyzések, de az anonimnak nem tekinthető emailek is tele vannak olykor bocsánatos ferdítésekkel, máskor félrevezető, másokat szándékosan megtévesztő hazugságokkal. 
Az itt töltött pár nap alatt is sokan  minél több, és minél nagyobb valótlanságokat állítottak magukról. Azonban a lódítás mértékével megnő a lebukás veszélye. Ez a folyamat egy egészséges ember esetében egyensúlyi helyzetet hoz létre, és egy idő után leállítja a további hazudozást.

Akik nem figyelnek oda, nem olvassák el alaposan, amit írtak, akiket nem érdekel eléggé, hogy ne kapják el őket, azok hamarabb lelepleződnek, pedig az ő hazugságaik általában ártalmatlanabbak. A kommunikációban a befogadó az információt közlő fél hitelességét az arc, a mimika és a hanghordozás alapján észleli. Ha ezek a csatornák nem állnak rendelkezésre, csak az üzenet tartalmára lehet támaszkodni, s én meg is teszem ezt!

Az itt lévők virtuális viselkedése gyakran nem a valós preferenciákat jelzi. A hazugságuk azonban nem kifizetődő. Az ilyen jellegű ártatlan játszadozásokban rengeteg kreativitás lapul, mégis a valótlanságok gyártása helyett az őszinteségre kellene koncentrálni, mert a legapróbb füllentések is kiderülnek . Hamarabb mint gondolnád!

Ezért határoztam el, hogy az aki nem képes egy fényképen azt megjeleníteni amit kérek tőle az biztos, hogy hazudik.

Az első hazugság: *NŐ*

A reglapjával ellentétben azonban nem NŐ hanem FÉRFI, aki a szövegemre szeretne maszturbálni

Második hazugság:*BISZEXUÁLIS*

Dehogy biszexuális, csak érdekesebbnek gondolja magát attól ha ezt tünteti fel az adatai közt. Valójában full hetero, aki a saját puniján kívül utoljára a középiskolai lányzuhanyozóban látott más vulvát

Harmadik hazugság:*SUB*

Nem sub Ő, csak játssza a kiscicát mert halvány lövése sincs erről a világról, és azt hiszi, hogy ha egy szál bugyiban port töröl attól már azzá válik, pedig nyáron én is így törölgetek, mégsem vagyok sub, csak melegem van!

TANULSÁG! NÉZD HÜLYÉNEK AZT AKI MEGENGEDHETI MAGÁNAK, HOGY HÜLYE LEGYEN!

*Én nő vagyok s az akinek vallom magam. Egy telefonhívás bizonyítja. A többi a másikon múlik!*


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
anybody#372011-11-09 04:44:02
Válasz a(z) 33-es üzenetre: gondolom nem fel akartál homályosítani , azzal kicsit elkéstél. :-D de jó leírás. Köszönöm :-)
bujacsaj#362011-11-08 22:41:57
Válasz a(z) 35-es üzenetre: :-)

Ezen már én is gondolkodtam.. Mi mozgatja? Mi értelme? Mit élvez benne?

Lehetséges válaszaim:
Bizonyára maga a tény, hogy beszélget vele végre valaki, már izgató számára.. Az már bónusz, hogy a szexről :-)  Beleéli magát helyzetekbe.. és izgatja a tudat, hogy a saját szegényes fantáziáját nem kell megerőltetnie, elég ha leszívja más gondolatait..
Elmesélteti, mit tennél vele, ha.. azt ő lemozizza magának, és szépen félkézzel gépel tovább, mert a másik keze fontosabb dolgot kezd művelni :-P
Ez olyan lehet, mint a kamerában farok mutogatás.. Számomra nem jelent semmit. Viszont van akit nagyon izgat.. megérteni nem fogom, hogy mire jó, max. elfogadom, hogy nekik ez is élvezet :-) 

Én maradok a személyes találkozásoknál, ahol érzem a partnerem  :-*  és nem csak egy kis ablakon keresztül nézhetem - a néha borzalmas minőségű videót róla :-P
earl32#352011-11-08 22:24:28
Válasz a(z) 23-es üzenetre: Azt hiszem férfiként én is belefutottam egy ilyenbe. Nagyon gyanús volt, én meg kis naív. Azt mondta amit hallani akartam és megszerezte a képeimet. Hm vagy tényleg ronda vagyok:D Nem sírok csak furcsa volt.
Valaki felvilágosíthatna ennek az álcázásnak a mélylélektanáról. Mi játszódik le ilyenkor egy férfiban. Alapjaiban értem, de az öszképet nem tudom felfogni. Hiányzik belőlem ez a fajta tolerancia és a megbocsájtás varázslatos felhője. Most próbálom nőnek képzelni magam:D
bujacsaj#342011-11-08 22:24:20
Válasz a(z) 32-es üzenetre: 
Szerintem igen :-)
Legalábbis én több pasival beszéltem - női adatlappal, mint fordítva .. lehet, hogy a csajok őszintébbek?

(..kotyogj csak, arra való a fórum :-D )
ivette#332011-11-08 22:15:23
Ma megkérdezte tőlem egy 25 éves lány, hogy mi a BDSM, s az mire jó. Hát.....

Összeollózva erre:

A jó szexuális kapcsolat titka, hogy ugyanazokra, vagy legalábbis hasonló dolgokra gerjedjetek az ágyban. Vannak, akik kizárólag a gyengéd szex hívei, míg mások szeretik, ha a szex  egy kicsit hevesebb és erőszakosabb…
Azok, akik elutasítóan állnak a BDSM-hez – amit leginkább az alá-fölérendeltség, és szado-mazochizmus szavakkal lehetne leírni – többnyire attól tartanak, hogy az effajta „játék” bizony rányomja a bélyegét a mindennapokra is. Azt mondják: egy idő után képtelenek lennének elválasztani a szexualitást a való élettől.
A BDSM szex hívei azt vallják, hogy alapvetően mindenkiben van egy kis hajlam vagy vágy az iránt, hogy uralkodjon, vagy, hogy uralkodjanak rajta. S hogyan másképp élhetné ki valaki az effajta perverzióit, ha nem a szexben? A szereposztás az ágyban pedig csupán attól függ, hogy kinek domináns és kinek szubmisszív a természete alapvetően.
Fájdalom és teljes odaadás – A BDSM-ben elfogadott dolog a kikötözés vagy az elfenekelés, de a szembekötősdi és a megfélemlítés is. A lényeg, hogy az ösztönöket teljesen szabadjára engedik a felek, és aki az alárendelt szerepet vállalja, teljes egészében alárendeli az akaratát a domináns félnek, vagyis az Úrnőjének, Úrának. 
Elfogadottnak számít, hogy a domináns fél arra „használja” partnerét, amire csak szeretné, úgy, ahogy csak kedve tartja. A szubmisszív fél pedig hagyja és élvezi.
Az effajta szexuális játék kedvelői szerint az első lépés, hogy elfogadjuk önmagunkat és a szexuális beállítottságunkat. Merthogy a legtöbbeknek elsőre meggyűlik a bajuk saját vágyaik elfogadásával azt illetően, hogy kedvelik, ha megalázzák őket, vagy annak az elfogadásával, hogy izgatónak tartják, ha az ágyban megalázhatják a partnerüket.
Azok, akik a BDSM-et játsszák, kívülről-belülről ismerik egymást
„A legtöbben megijednek, amikor először találkoznak a BDSM-mel. Pedig ez is csak egy játék, és nem is akármilyen! Ha az unalmas hétköznapokat meg akarod fűszerezni valamivel, a BDSM játékok igazán tökéletesek erre.
anybody#322011-11-08 21:15:23
Inkább a férfiak adják ki magukat nőnek? Vagy fordítva?
anybody#312011-11-08 21:10:50
Válasz a(z) 30-es üzenetre: :-D
ivette#302011-11-08 21:03:56
Válasz a(z) 29-es üzenetre:
Gyanús vagy nekem! Túl sokat beszélsz. Tutti, hogy kuki?  :-D
anybody#292011-11-08 20:58:50
Válasz a(z) 25-es üzenetre: koty-koty (belekotyogtam és kész :-D )
ivette#282011-11-08 15:28:55
Válasz a(z) 27-es üzenetre:
KRISZTINA! :-)
bujacsaj#272011-11-08 15:14:24
Válasz a(z) 26-es üzenetre: :-*
ivette#262011-11-08 15:12:05
Válasz a(z) 25-es üzenetre:
Krisztike! Aki itt nálad fiatalabb az hazudik! Én mondom! :-)
bujacsaj#252011-11-08 13:49:19
Válasz a(z) 21-es üzenetre: :-O
Melyik fórumba "kotyogott" bele Nov. 6.-án? Mert itt csak 8.-án látszik az első hozzászólása :-)  :-* 

Vagy én látok rosszul, akkor bocs :-* 
(Betudom az öregségem első jeleként :-D )
anybody#242011-11-08 13:48:37
Válasz a(z) 23-es üzenetre: ugye ! (kiderül) :-D
moonica#232011-11-08 13:37:51
Válasz a(z) 18-es üzenetre:
Annyira vicces, amikor egy pasi nőnek adja ki magát, és feltesz olyan együgyű kérdéseket, amiket egy nő sosem kérdez meg egy másik nőtől. :-D  :-D Hamar kiderül a turpisság. ;-)  
Nem adok tippeket, juszt se nem. :-D  :-D
anybody#222011-11-08 13:28:01
Válasz a(z) 21-es üzenetre: azt nem tudom o_O
ivette#212011-11-08 13:25:02
Válasz a(z) 19-es üzenetre:
Jahh, látom. Tényleg újonc vagy. Most már csak az érdekel hogy hogy a francba tudtál 2011 november 06-án belekotyogni a fórumba, ha csak 2011 november 07-én regisztráltál.
anybody#202011-11-08 13:23:41
Válasz a(z) 18-es üzenetre: de én könnyen beszélek hisz konkrétan nem keresek senkit 0:)
anybody#192011-11-08 13:20:10
Válasz a(z) 18-es üzenetre: nyuszika, vadász. Kit érdekel. A hazugság mindig elárulja magát. És nem vagyok olyan régóta itt. Mindenkit úgy kezelek amilyen. Ha hazudik, az az ő problémája :-D
ivette#182011-11-08 12:59:02
Válasz a(z) 17-es üzenetre:
Komolyan kérdem. Te még nem estél pofára itt magát nőként hirdető hímmel?
Udvarlunk, udvarlunk aztán egyszer csak kiderül, hogy nem is nyuszika , hanem vadász ? :-)
anybody#172011-11-08 12:20:35
Válasz a(z) 16-es üzenetre: Tanulni mindenhol lehet ;-)
ivette#162011-11-08 08:23:53
Válasz a(z) 15-es üzenetre:
Látod, látod, mennyit lehet tanulni itt! :-)
anybody#152011-11-08 06:47:01
és ha nő vagyok csak van a lábam közt valakinek a golyszlija?:-o Köszi a tippet, kipróbálom pipilésnél. :-D
ivette#142011-11-08 06:35:08
A(z) #14 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
ivette#132011-11-08 06:33:52
Válasz a(z) 12-es üzenetre:
Ha van nálad villany otthon, kapcsold fel s nézz a lábad közé. Ha nincs óvatosan - hogy meg ne ijedj - nyúlj be a nadrágodba és tapogatózzál.
Ha ilyet vagy hasonlót látsz vagy érzel: !kep:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/52/Herezacsko.jpg 

akkor a külső jegyek alapján valószínűsíthetően
pasi vagy

ha ilyet vagy hasonlót
 !kep:http://imgfrm.index.hu/imgfrm/2/2//3/THM_0004522243.jpg 

akkor vélhetően nő,

Remélem segítettem.:-)
anybody#122011-11-08 06:10:41
űűű! kemény. lassan nem tudom hogy én én vagyok-e? ;-)
bujacsaj#112011-11-07 21:44:22
Válasz a(z) 10-es üzenetre: :-D 
Helyes, csak kreatívan! ;-)
ivette#102011-11-07 11:31:35
Egyre jobban fogynak a bdsm negyed magukat Hölgynek valló tagjai.  :-D 
Különösképpen azok szórakoztatóak akik a ruhaméretüket 30-as nagyságban adják meg, lemerül a laptopjuk, a telefonjukat most lopták el, stb stb.

Csak úgy szólok, hogy minden magát nőnek kiadó lompos farkú, vagy zsírkrétányi fütyijű felhasználó történetét a többiek tanulsága céljából a fórumon közölni fogom.

Az egyik bírótól tudom, hogy konkrét nick nevet sajnos nem írhatok ki, de vagyok annyira leleményes, hogy enélkül is mindenki rájuk fog ismerni.
ivette#92011-11-06 09:37:30
Válasz a(z) 8-es üzenetre:
Szerintem a Belváros a Te helyed. Onnét ki lehet kacsingatni. Semmiképpen nem biszex. :-)
hozoka363#82011-11-06 08:13:52
Aki a neten hazudik,,az életben is.De,van,aki itt probál más lenni,az életben pedig nem meri megtenni,csak fantáziál.Akkor van baj,ha összekeveri a dolgokat.
Hetero vagyok,de nincs ellenemre a női játék sem,tetszik a dolog,de nem elégit ki.A leszbi filmre izgulok fel...Akkor most biszex vagyok,vagy hetero?Ilyen rubrika nincs.
Annyi uj szo van már,azt sem tudom,mit jelent a sub.Maradnék nő..olyan igazi,hagyományos..
ivette#72011-11-06 07:51:18
Válasz a(z) 4-es üzenetre:
Az igazság lehet, hogy néha fáj, de semmiképpen nem okoz fekélyes sebeket, frusztrációt mint a hazugság. Különben is ha már eleve egy hazugságra akarsz építeni egy emberi kapcsolatot akkor mi a fenét vársz tőle?
ivette#62011-11-06 07:48:52
Válasz a(z) 3-es üzenetre:
Én úgy vélem, hogy a magukat biszexeknek feltüntető nők zöme, csak azért ezt a kategóriát jelöli meg magának, mert azt hiszi, hogy ettől érdekesebb, vagy egyszerűen trendinek tartja, emancipáltnak magát ettől - ő ezt is megteheti ha akarja felkiáltással - de ha az itt lévő biszex nőkből 100-tól megkérdeznéd, hogy nyalt-e már puncit, minimum 70-en nemmel válaszolnának, ha őszinték lennének. Tisztelet a kivételnek persze.
bujacsaj#52011-11-06 01:01:50
Válasz a(z) 4-es üzenetre:  :-D
ember77#42011-11-06 00:53:26
Igaz!Ha meg őszinte vagy ,akkor az a baj :-P Az igazság fáj(dalmas)?! :-D  :-O
suzye#32011-11-05 22:55:22
Sosem értettem én sem, hogy mi érelme van hazudozni össze-vissza. Én is úgy vélem, hogy előbb-utóbb kiderül. Én soha nem akartam más bőrébe bújni, még akkor sem, ha esetleg akkor egy szélesebb réteg tetszését nyerhetném el. Úgy gondolom, hogy aki a neten sunyi, az az életben is sunyi és azzal én semmilyen kapcsolatot nem akarok. Hiszek az őszinteségben, akár a neten vagyunk, akár nem, legalább az alap dolgokban nem kellene hazudni. Tudom, időnként idealisztikus vagyok, s talán naívnak is tűnik ez a hozzáállás, de csak magamból tudok kiindulni....és szeretek reggelente nyugodt lelkiismerettel a tükörbe nézni. A biszexről alkotott meglátásoddal egy kicsit vitatkoznék, általánosítasz, jómagam is biszex vagyok, tapasztalatokkal, és ez a beállítottság belülről jövő dolog.... és biztos hogy nem csak én vagyok ilyen itt. Abban igazad van, hogy sok álbiszex is van, ez sem őszinte dolog, Nő esetén ezért ismerkedem én is csak erősen biszex Nővel, aki igazán tud vágyni egy másik Nő után. Egyébiránt sok igazság van abban amit írsz, pont ezért kevés emberrel jutok el a találkozóig, mert erős a „szűrőm” (vagy inkább jók a megérzéseim és igyekszem hallgatni rájuk) és inkább van türelmem, heteket, akár hónapokat várni egy megfelelő emberkére... a 7 éves itt „lakásom” erre is megtanított... :-) szóval csak türelem, türelem, türelem... :-)  ;-)  :-)
bombika15#22011-11-05 22:08:29
Nagy igazságokat írsz!!!
bb73#12011-11-05 21:52:47
Szia Ivette !
Tetszik a lapod,fórumod,mindenben pontos és frappáns !

Gratulálok!

T

[1-60] [61-120] [121-157]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1310BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3330Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba300Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba100Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba1610Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba1510Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok310Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1210Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.