Elrettentő levelek

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:




Elrettentő levelek
Tanulságok nőknek és férfiaknak.
Milyen levelet ne írj, milyen levelet nem érdemes írni, és kapni.


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
subflo#1482005-12-07 20:10:58
Abszolút értékelem a nyíltságot:

"szia
partnert én sem csak akit keményen szétbaszhatok"

Na, hát világosan beszél, akarhatok többet? :-)))

flo
subflo#1472005-12-07 15:31:52
Szóljatok, ha már unalmas vagyok. Amíg nem szóltok, hogy hagyjam abba, és lesz mit idemásolnom megteszem. :-)

Szóval mint a reglapomon olvsaható, van Uram, és nem keresek senkit, ehhez képest egy automatikus levél:

"Leszel a párom? Látogass el a lapomra, és dönts!"

"Kedves X! Láttad a reglapomat?"

"Igen! mért kérdezed?"

"Mert ott olvashatod, hogy van Uram, és nem keresek senkit."

"Igen de azért a párom lehetsz.Vagy nem akarsz?"

"Nem."

???????????? :-)))))No comment.

flo
subflo#1462005-12-07 02:15:04
Erős a gyanúm, hogy az utóbbi napokban megszaporodott idióta üzeneteket azért kapom, hogy ide feltegyem. Biztos exhibicionisták, és ha már nem mondhatják, hogy "Benne leszek a tééévééében!", akkor beérik ennyivel is.

Nevessünk! :-)

"szia nem tudok aludni igy irok neked.
mostmar almos vagyok igy lefekszem aludni
udv."

:-)))

flo
bigi#1452005-12-06 22:20:46
Válasz a(z) 144-es üzenetre:
Szia Dori!

Én is úgya gondolom, hogy ha egy kapcsolaban az egyik fél félrelép, akkor az nem a szerető a 3. hibája... hanem a 2 ember között nem működő kapcsolat következménye...
ráadásul ilyenkor mindig eszembe jut a mondás, hogy akit szeretsz engedd el, ha visszajön a tiéd, ha nem, akkor soha sem volt a tiéd.
na szóval... én úgy látom, hogy az emberek jobban szeretnek egy távoli idegent, egy külső felet okolni, hibáztatni, mert így nem kell sem azt, akit szeretnek még a csalódás ellenére is... sem magukat okolni, amiért ez bekövetkezett... és ebből jön, hogy azt gondolják az itt megismert 3. tehet még arról is, hogy a párja egyáltalán regisztrált ide.
De aki így látja a dolgokat, annak nem segít semmi magyarázat... sajnos...
igaza van flo-nak... az ilyen emberen nem sokat lehet segíteni.

Bigi
dori-cd#1442005-12-06 08:59:24
Válasz a(z) 143-es üzenetre:

Köszi a pozitív töltést.
Én nem bírtam ki, és írtam neki egy terjedelmes választ, csak a miheztartás végett. Hiszen pont én vagyok azon kevés travikból az eggyik, aki nem ismerkedik kalandot kereső férjekkel, sem a kíváncsiságuk kielégítése végett itt nyálukat csorgató egyénekkel.
De már elmúlt.  :))
Szép napot Nektek.
D.
subflo#1432005-12-06 04:47:33
Válasz a(z) 141-es üzenetre:

dori!

Ha házas pasik jelen vannak itt (márpedig sokan vannak), akkor ez benne van a pakliban. Ha a pasi nem elég ügyes és lebukik, akkor az ilyen levelek jöhetnek. Nagyon kellemetlen lehetett, elhiszem.

Sokkal többen lépnek félre - nők és férfiak is -, mint képzelnénk. Miután valamiért sosem voltam féltékeny típus, nehezen élem bele magam a megcsaltak sanyarú helyzetébe. (Tényleg szörnyen tudnak ám szenvedni!) Ha ezt tényleg egy megcsalt feleség írta, akkor teljesen természetes reakciónak látom. 

Tudod, hogy nehezebb meggyászolni egy társat, ha az félrelépett, mintha meghalt volna? Nagyon komoly frusztrációkat okoz a megcsalás általában.

És amíg az emberek nem emelkednek magasabb tudatossági szintre, és nem tanulnak meg birtoklási vágy nélkül szeretni, szabadon hagyva a másikat, addig ilyen levelek jöhetnek.

Nincs okod lelkiismeretfurdalást érezni. Szerintem. ha mégis érzel, az sem baj, majd elmúlik.

Fel a fejjel. :-) Szép napot. :-)

flo
subflo#1422005-12-06 04:37:20
Épp tegnap a cseten írtam, hogy hozzám nem jelentkezett még be senki igazán bunkón (legfeljebb unintelligensen), és a Lét gyorsan kárpótolt:

"te szuka.
és rendesen ellátják a bajodat?"

A levél ennyi. A reglapján azt olvastam: "X éves normál férfi". Ezt azért megkérdőjelezem, nem baj? :-)

A válaszon még gondolkodom. :-) (Meg azon, hogy egyáltalán méltassam-e válaszra.)

Szép napot kívánok! :-)

flo
dori-cd#1412005-12-05 21:29:26
Sziasztok és bocsi, hogy más negyedből pofátlankodtam ide, de egyrészt csak itt van ilyen téma, másrészt a negyedek lakói közötti IQ versenyben Ti álltok a dobogó tetején.

"cím: tudod te mit teszel??????
Te egyébként tudod magadról,hogy egy aberrált barom vagy?? Miért nem fekszel be az elmeosztájra?Bizos segitene.Ne te segits másokon,hisz te is arra szorulsz.Aki csak most kezdi,ellátod jótanácsokkal,de ezzel bátoritod...majd akkor is "fogd a kezét",ha a családja,gyermeke,barátai elhagyják,a társadalom kiveti magából!!!!Ez egy pszichés betegség,amin talán még (egyeseknél)lehet segiteni,de a te bátoritásod mást okoz. Legyél ott egy temetésen...Tudom,hogy a férjem,kicsi fiam apja is társalog veled!Gyűlölöm ezt az egészet és nem tudom elfogadni!Szivesen a kezem közé kapnálak!!!Én nem szégyenkezem:az emilem:xy.hu A számom: és egy mobil"
 Leginkább az zavar, hogy pont nekem írta.
Soha nem fog itt megváltozni semmi.  :((
subflo#1402005-12-05 13:03:48
Bocsi, bennehagytam az előző kettőben egy helyen az érintett nevét (milyen szétszórt vagyok :-) ),azt kiszedve idemásolom az előző üzenetet.

Imádom az intelligens és figyelmes embereket. Íme:

subflo: szia
- szia. segítesz dominát keresni?
subflo: Szívesen segítenék, de hogyan? Egyet sem ismerek.
- én szivesen rácsapnék a seggedre
- csaj vert már el mint úrnő?
subflo: nem, és nem is hagynám. Én csak pasinak hagyom, aki tiszta dom, nem swich. Bocsi. :-)
- és ha kiköt egy pasi és a csaj csak utána jön be?
- legalább seggbedug a pasid?
subflo: ha az Uram úgy látja jónak, és megengedi egy nőnek, hogy elverjen, akkor az Uram kedvéért megengedem. de csak az ő kedvéért.
subflo: mondd, mi közöd van hozzá? És mi az, hogy "legalább"???
- remélem megteszi veled és elveret egy nővel!
subflo: és ehhez mi közöd?
- csak jót szeretnék neked
- mi volt eddig a legkomolyabb amit csináltak veled?

Itt, hála az égnek, lefagytam...

flo
subflo#1392005-12-05 10:27:37
A(z) #139 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
subflo#1382005-12-05 10:25:12
A(z) #138 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
daimahu#1372005-11-30 17:58:20
Válasz a(z) 136-es üzenetre:
Elismerem
bigi#1362005-11-30 10:48:41
Válasz a(z) 135-es üzenetre:
OK... értem
és a gyaliról pont azért szoktam el, amit Te is írsz...
és én szeretek új véleményeket megismerni... nem bánom, ha új embereket és új véleményeket ismerek meg...
de ismerd el, nehéz olyan fórumot találni, ahol komoly témákról lehet barátokkal és idegenekkel beszélgetni. ;)
daimahu#1352005-11-30 10:43:28
Válasz a(z) 134-es üzenetre:
"Szeretnék egy olyan chatet, ahol nyugodtan tudok beszélgetni a barátaimmal."
A fenti idézetedből én arra következtettem, hogy  a meglévő barátaiddal szeretnél nyugodtan beszélgetni.
Új ismerősök keresésére az msn valóban nem való.
A gyali meg teli van amatör kangörcsben szenvedő
takony kölökkel. Elnését a kifejezésért.
bigi#1342005-11-30 10:27:10
Válasz a(z) 133-es üzenetre:
1. chatre emberek is kellenek... nem elég hogy legyen... rengeteg chat van, ami azért hal meg, mert nincs ott ember
a gyaliról meg annyit, hogy ott még tizedannyi időt sem sikerült beszélgetnem BDSMről, mint itt.
és MSNen nem lehet új embereket új véleményeket megismerni... az egész más mint egy nyitott chat.

Bigi
daimahu#1332005-11-29 22:14:30
Válasz a(z) 130-es üzenetre:
Bigi, a gyaloglo cheten, mindig van BDSM szoba, korlátlan számú társalkodó elfér.Bejárat: !link:http://chat69.hu/chat69/
Viszont privát (zárt körű) chat-et is lehet (ne)alkotni, ami egy free szerverről működne.
Valószínűleg tőlem már nagyon uncsinak tartod, de az MSN-en is lehet konferencia beszélgetést tartani, 5 fővel biztosan.
lesfleursdumal#1322005-11-29 17:04:47
Bigi, Dom: nagyon igazatok van. Én azt szoktam mondani: az Eropolis egyszerűen egy virtuális tér, fórum, csatorna, ahol az embereket a speciális szexuális érdeklődésük köti össze. Az, hogy a teret hogyan formázzuk meg, mire használjuk ki, a felhasználók közös dolga. Ha találok olyan embereket, akik nem (csak) ismerkedni szeretnének, hanem gondolatokat, véleményeket cserélni, miért ne tehetnénk meg mondjuk a jelen topik keretében. Én, mindenestre, ebben a továbbiakban is partner szeretnék lenni. Akinek pedig nincs ehhez kedve, ne látogassa a Fórumot, hanem írogassa csak szorgosan a leveleket...
bigi#1312005-11-29 14:06:33
na emlegettétek a tömör leveleket :)
épp az előbb kaptam:

"akarlak.."

úgyhogy szertitnem túl bőbeszédű választ küldtem:
"bocs... de Te engem nem érdekelsz.

Bigi"
bigi#1302005-11-29 10:47:25
Válasz a(z) 129-es üzenetre:

Épp ma kaptam ebben a témában én is egy levelet...
igaz nem elrettentő... de mégis megmutatnám és a válaszomat is... mert pont ezt a kérdést feszegeti:

Ez van az adatlapomon:
"Szeretnék egy olyan chatet, ahol nyugodtan tudok beszélgetni a barátaimmal."

Ezt kaptam:
"Hát, ajánlom a skype-t, vagy az MSN-t, esetleg az ICQ-t erre a célra. De ezt a fórumot semmiképp, márha érted mire is gondolok.
ez az oldal azoknak szól, akik igenis AKARNAK valakitől valamit!!!"

És ezt válaszoltam:
"Szia!
De nagyon tévedsz... az általad említett megoldások mind 1-1 ember egymással beszélgetésére valók... de egyik sem arra, hogy 5-10 ember beszélgessen egymással.
Márpedig már a régi szex.org-on is erre szolgált a BDSM szoba.
Az, hogy az oldal akkori fenntartói és a mostaniak sem erre szánják... az tény...de a közösséget a tagjai határozzák meg... és nem az, hogy minek szánták eredetileg.

Bigi"
dom001#1292005-11-28 15:58:14
Válasz a(z) 127-es üzenetre:

Szerintem nem csak azoknak van létjugosultsága az orgon lenni akik még társat, (szex)partnert keresnek. Miért ne lehetnének Eropolis lakói azok, akik a chat, fórum miatt lépnek fel a netre? Vagy azok, akik elrettentő leveleket írnak? :P
confused#1282005-11-27 21:34:54
Válasz a(z) 127-es üzenetre:
nekem például nem a levelek hosszával van bajom, egy rövid is lehet jó. viszont a nemtörődömséget - amit sugall egy-egy levél - nem menti az sem, hogy tucatnyi embernek ír. az egyenleveleket én eleve nem szeretem, de azért azokban is vannak fokozatok.
a kedvenc/pár dologgal kapcsolatban igazad van.
daimahu#1272005-11-27 00:09:45
Rövid levélírók védelmében csak annyit, hogy ez a környezet nem éppen felhasználóbarát.
Ha valaki elkezd keresni, tucatnyi partnernek ír. Harmadrészben vannak itt olyan felhasználok, hogy se fénykép, se adatlap nem hozzáférhető. Egy nick névhez meg esetleg nehézkes udvariasnak lenni. Nem beszélve a flegma hangvételű adatlapokról.... "nem keresek senkit, köszike, hi hi hi"
Akkor minek van itt? Ha megtalálta társát, lehet törölni a hirdetését.
Személyszerint azok a férfiak bosszantanak akik felvesznek kedvencnek, párnak, miközben világosan látszik, hogy csajokat keresek (miközben ők is). Arra nem veszik a fáradtságot, hogy 4 sort elovassanak, de tucatjával tesznek a kedvenceik közé.
weerus#1262005-11-26 16:52:27
Kommentár nélkül......

Szeretnék veled megismerkedni.
> > > > > > > Régóta keresek, de még nem találtam komoly partnert, itt sokan csak ugy hobbibol levelezgetnek , ez az eddigi tapasztalatom.
> > > > > > > IQ, lakás, diszkréció, kultura, ápoltság stb . . . megvan.
> > > > > > > Felőlem ok a kapcsolat. De eléggé sokszor elfoglalt vagyok. Egy kereskedelmi radioban dolgozom, mint programigazgató
> > > > > > >> Most többet nem irok, de ha érdekel megbeszéljük a részleteket
nekedis
> > > > > > >
> > > > > > > Szia,szép napot neked :XXXX

XXXX!

Legalább arra vedd a fáradtságot, hogy a tovább küldés jeleit eltüntesd!Gusztustalan, dolognak tartom igy elküldeni egy levelet!
És vajh, az az IQ, ami nálad adott , mennyivel nagyobb szám mint az életkorod! Szerintem semmivel!

Üdvözlettel : Wee

>Werus, hogy neked mekkora az ARTZ -od, de nincs mire --
confused#1252005-11-23 21:59:12
azt gondoltam, hogy én itt egy levelet sem fogok közzétenni. de ezt mégis muszáj:

Szia !
> 27 Éves Sportos /helyes / sex éhes fiú vagyok,
> és Szívesen bennelennék 1 Taliban!
> Ha érdekel,írj és küldök képet is:-) 
> Szia

nem a tartalma miatt. elsősorban nem.
hanem azért mert még arra is lusta volt írója, hogy az egyszer 'gondosan' megfogalmazott leveléből kigyomlálja a továbbításra utaló > jeleket.
azon már nem is tudom miért méláztam el, hogy ilyen egyenlevél után mennyi figyelmet fordítana rám egy esetleges talin. ....
subflo#1242005-11-19 06:21:44
Válasz a(z) 123-es üzenetre:

Szia, Bigi,

letiltani nem is jutott eszembe. De nem bírtam megállni, hogy ne válaszoljak a levelére:

"A válaszod minősít téged."

Erre jött valai rizsa. :-) Ilyenkor kapok bizonyítékot arra, hogy jól döntöttem. Egy valódi Dom (szerintem) magas önértékeléssel, nagy önbizalommal bír, akit nem frusztrál - vagy csak kicsit -, ha nem ő kell valakinek. És intelligens értelmileg és érezelmileg, aki nem így reagálja le a visszautasítást. Az ilyen leribancozások mindig alacsony önbizalmú emberektől származnak. Az meg hogy a p. dominálna engem??? :-)))

flo
bigi#1232005-11-18 23:20:38
Válasz a(z) 122-es üzenetre:

Szia Flo!

Igen ezt nem csak Te tapasztalatd meg... hogy megkeres azzal, hogy Te vagy a nők csúcsa, a legek legje... és ha azt válaszolod, hogy bocs nem Őt keresed, akkor megkapod, hogy egy büdös kurva vagy aki senkinek sem kell.

Tudod én ilyenkor mindig elgondolkozom rajta, hogy visszaküldjem a saját leveleinek ellentmondását összemásolva... de végül mindig leteszek róla, mert rájövök a saját életemet könnyítem meg, ha Őt letiltom, és akkor nem olvasok Tőle több baromságot :)

Bigi
subflo#1222005-11-18 21:26:30
Sziasztok! Pár napja regisztráltam, megvan az első kapásom. :-)

Egy srácot ilyentén - szerintem szépen - utasítottam vissza:

"Figyelj, ne haragudj, de nekem most elsősorban Dom kell, olyan, aki uralkodni tud rajtam, és te sajnos nem olyan vagy. Nincs semmi baj veled, én vagyok nagyon erős. Lehet, hogy máskor más esetben összejöhetünk, ez most sajnos nem az.

Szép napot és további jó társkeresést."

Mire ő:

"> mi a baj?::(((((
> 
> Ezt honnan szűrted le? Élőben nem mersz találkozni de gyenge vagyok neked? ribanc."

:-)))

flo
sublanytpart#1212005-11-15 16:00:37
Válasz a(z) 115-es üzenetre:
Jut eszembe, neki nem kéne figyelemebe venni, hogy ember vagy? Tedd ki, megérdemli.
sublanytpart#1202005-11-15 15:57:46
Óriásit tévedtem!!!, mea kulpa!! nem korall-lal volt nézeteltérésem. Hamut szórók a fejemre és megtépem a zsebeimet.
sublanytpart#1192005-11-15 15:33:20
Válasz a(z) 118-es üzenetre:
Édesanna, egyezik a véleményünk, én is híve vagyok az adok-kapok dolognak. Az írásod középső részével ellenben nem értek egyet. Ennek oka,egy része az írásodnak " személyeskedésről szó sincs". Igen is legyen szó személyeskedésről, pontosan azért, hogy aki ír, az vállalja a felelőséget az általa leírtakkal.
Többek, az itt hozzászólók írásával, szintén csak részben értek egyet. Ha állandóan csak elmismásoljuk a dolgokat az sehova sem vezet.
Itt jegyzem meg, hogy már egyszer kifejtettem a véleményemet a kimoderálásról a témagazdának, tudniillik, itt valószínű, hogy mindenki felnőtt ember és meg tudja magát védeni, nem kell hozzá pesztonka. Szovjetunioban volt divat, hogy a szállodák emeletein ült a gyezsurnaja aki meghatározta, hogy ki hova mehet, mit mondhat, de a szobából ellopta a szappanomat. 
Visszatérve az eredeti mondanivalóhoz, lesfleursdumal írásának első részéhez térek vissza. Szerintem a problémás leveleket meg kell írni, akár nevesítve is. 
Klasszikust csak pontosan idézve: "A butaság, az arrogancia, a modortalanság nem csak tanulságos, de mulattató is". DE bosszantó, és dühítő. Aki ír vegyen emberszámba azt, akihez ír, ha ezt nem teszi, vállalja a történteket. És ez nem humanizmus hanem megalázkodás.
Jut eszembe, kellemes kimoderálást!
edesanna#1182005-11-11 09:30:30
Válasz a(z) 117-es üzenetre:
Tökéletesen egyezik a véleményünk,miért kellene mindent véka alá rejteni,ha ő megtehette,ha ő zaklathatott,akkor miért ne kaphatná a jól megérdemelt jutalmat érte!
Híve vagyok az adok kapok dolognak!Semélyeskedésről szó sincs!
Éppen itt lenne az ideje,hogy mindenki vállalja a szavaiért a felelősséget!Ide nem hazugságok kerülnek ,tehát mindenki részéről vállalható a dolog!Ellenkező esetben ne az szégyelje magát aki ide tette,hanem aki megalkotta!
weerus#1172005-11-11 07:56:27
A(z) #117 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
lesfleursdumal#1162005-11-11 01:14:15
Válasz a(z) 115-es üzenetre:

Nekem szimpatikus a humanizmusod (aminek ékes bizonyítéka a reglapodon olvasható gyönyörű dalszöveg, az egyik kedvencem). De kérlek, vedd figyelembe, hogy a levelek alján nem szerepel az aláírás, senkit nem szégyenítünk meg nevesítve. 

A butaság, az arrogancia, a modortalanság nem csak tanulságos, de mulattató is. Jólesik megmosolyogni azt, ami korábban csak dühített. Bajtársias, vigasztaló érzés látni, hogy más is kap elrettentő leveleket, nem csak én. 

Mert ezek azok. Az írójuk ugyanis általában nem veszi figyelembe, hogy bizony, bizony, a címzett is ember:)...
voroskarom#1152005-11-10 22:50:18
A téma: lehet hogy tanulságos,de
sosem tenném ki közszemlére azt, ami nekem készült. Vegyük figyelembe, hogy a másik is ember!
dom001#1142005-11-02 11:54:58
Válasz a(z) 113-es üzenetre:

Ha eddig nem írtál, akkor már nem is kell. nyilván korrekt módon törölte magát. :D
edesanna#1132005-10-31 00:59:32
Az imént kaptam egy hihetetlenlevelet:

Szia meg akarsz ismerni ,ha nem ,akkor törlöm magam!


Na erre én most nem írnék semmit ,mindenki gondoljon amit akar!
coldskin#1122005-10-30 09:39:03
Válasz a 110-esüzenetre:
Köszönöm, Wee!
Olvasva a hozzászólásod, igazat adok: Elgondolkodtató, milyen közel áll az arctalanság és az arcátlanság szavak jelentése is...
dom001#1112005-10-29 12:09:39
Válasz a(z) 109-es üzenetre:
Ha olyan gyakorlatot vezetnénk be, hogy nick-kel közöljük a gyöngyszemeket, lehet még valamilyen tréfáskedvű emberke etikátlan célra is használhatná a fórumot.
Ha a gyöngyszemeivel kizárásra, öntörlésre késztetünk egy embert, az hamar új nickkel regisztrálhat.
Kiváncsi lennék a véleményedre mindkét esettel kapcsolatban. :)
weerus#1102005-10-29 08:51:48
A(z) #110 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
weerus#1092005-10-29 08:41:34
A(z) #109 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
coldskin#1082005-10-28 21:16:40
A legelrettentőbb levél: *A kiszolgáló nem található!* Mindezt egy elmélyülő privát beszélgetés közepén... Én már csak tudom! :-(
brutalmen#1072005-10-28 20:50:41
úristen kik ezek a kretének? modorból 0 pont
bigi#1062005-10-28 10:41:44
LEVÉL:
Szia!

Ha még aktuális a hirdetésed és a belefér az elképzelésedbe egy Pesti 30 éves 182cm magas férfi akkor............akkor írj.

(R.M.C.)


Pusszza XXXXXX

VÁLASZ:
Szia!

Bocs... de én 1 percig sem kerestem.

Bigi
jeromosmester#1052005-10-20 20:34:04
Válasz a(z) 103-es üzenetre:

szerintem is gyöngyszem :-D
weerus#1042005-10-20 07:43:36
És még egy....

Szia! Beszélgetnél velem?

> Mi nem egymást keressük, ne haragudj.
> Az én koromban már az ember nehezen köt új barátságot.....

Nem értem :-(
Akkor miért vagy itt?

> Mert keresek valakit DE NEM TÉGED!
> Mit nem lehet ezen érteni???????
> Nem haverokat, nem barátot hanem partnert!!!

Az miért ne lehetnék. Bunkó...

Kedves Bunkó! 

Godolom ez a neved....
A lapomon teljesen érthetően rajta van ki az akit keresek!
Milyen korú férfit!
Tehát mivel én elolvastam a lapodat tudom mindössze 31 éves vagy!
Ergó nem Téged kereslek!

Üdvözlettel: Weerus
weerus#1032005-10-18 11:57:36
Ismét ide kell tennem egy gyöngyszemet, különös figyelmébe ajánlva Jeromosmesternek!
Levél:
Elnyomnál vazeg?
Válaszom:
Neked is jó reggelt!
Nem nyomnálak el, esetleg kicsit több tiszteletre, és jó modorra szoktatnálak.
És íme a válasz:
Akkor kapd be a ló faszát!
bigi#1022005-10-18 09:55:26
Küldő	XXXX
Tárgy	...
Érkezett ma 09:52

Ajánlom magam!
MSN ?
lesfleursdumal#1012005-10-16 16:54:55
Válasz a(z) 97-es üzenetre:

Mesterem, humorod és magávalragadó íráskészséged előtt fejet hajtok, mint mindig. 

Nem félek én az álhercegektől. Álkedvesnek, álmegértőnek, álromantikusnak lehet lenni. Álokosnak, álműveltnek, élőben álvonzónak nem. Nálam pedig, sajnos, itt véreznek el rendszerint az urak.
nincs kép
korall#1002005-10-16 12:39:13
Válasz a(z) 97-es üzenetre:
Jeromos, igazad van:) Látom a rettenetes jövőt.
Itt fogunk álni mint Bálám szamara, döntésképtelenül, és sírva fogjuk olvasni a nők elrettentő levelei című topicot. Ajjajjajj:(((((((((((((((((
weerus#992005-10-16 11:34:56
> Drága Weerus!
> 
> Szeretnék találkozni veled! Megismerni, játszani!
> Én pesten élek, és itt tudok 1-2 kiadó domina stúdiót, ahol sok mindent kipróbálhatnánk!
> Remélem megtetszem és hamarosan összefutunk!
> Várom a válaszod, 
> 
> Úrnőd XXXXXX

Vajon annyira nagy kérés lenne, hogy a szöveget is olvassa el valaki, mielőtt levelet ír???
jogpalanta#982005-10-15 08:46:03
Válasz a(z) 97-es üzenetre:
Kedves Jeromosmester, 

Csak a magam nevében nyilatkozok ugyan, de igen, ezt szeretném!  Mert egyéjszakás, esetleg egyhetes kalandot nem nagy dolog összehozni, bármikor találok rá egy hímnemű kalandort akár a BKV-n is, ehhez nem kell túl sok ész, de az, hogy kik a barátaim, pláne a társam, azt nagyon megválogatom. 

De még az efféle kalandortól is elvárom, hogy minimális tiszteletet, odafigyelést mutasson irányomba. A „Hé, megdughatlak?” kérdéssel nem érik el (nálam) a pozitív odafigyelést. 

Aki viszont úgy közelít, hogy érződik rajta, hogy nőnek néz, hogy kedves, figyelmes, pláne intelligens, azok viszont nagy eséllyel kerülnek be a szívembe, és cserébe ők is azt kapják, ami én vagyok, őszintén, nyíltan, a legnagyobb és feltétlen bizalommal.  

És ha az a bizonyos Herceg az ő pompás paripáján is e remek tulajdonságokkal van felvértezve, nem hinném, hogy mély depresszióba esnék e miatt, hiszen pont olyan, amilyenről a baldachinos ágyikómban a selyempárnácskámon álmodtam. És hidd el, mindent megteszek azért, hogy Ő se érezze magában a késztetést, hogy újabb topicot nyisson, amiben panaszáradatot zúdítana …

Jogpalánta :-)
jeromosmester#972005-10-14 23:29:26
Olvasom ezt a sok bemásolt gyöngyszemet, a könnyeim potyognak tőlük, a nevetéstől, a sírástól, néha már magam sem tudom :-)

Aztán majdnem írtam egy fiktív bemutatkozó levelet Dórikának (hiszen nem keresek senkit), illett volna ide, hogyan nem szabad levelet írni, soha nem mentem semmire egyetlen bemutatkozó levelemmel sem, partnereimet mindig a chaten, vagy a honlapomon hálóztam be :-) De végül mégsem, mert (én is) elolvastam előtte a reglapját, és nekem kitüremkedés található ott, ahol ő rést keres, másfelől az "esetleg válaszolok" kategóriába kerülni hiányzik belőlem a motiváció. Persze ez csak azt bizonyítja, hogy jól szűr a hirdetésében, ami egyben az elrettentő levelek mennyiségének csökkentésében valószínűleg kiemelt szerepet játszik. (Kár, hogy e nehezen megszerzett előnyt a formás keblek közszemlére tételével és a valószínű még csinosabb arcocska elrejtésével veszni hagyja, de ez már nem tartozik a szorosan vett témához ;-)

Ami viszont igen, hogy tulajdonképpen sem a pasikat, sem a csajokat nem értem. Nem értem a pasikat, mert a női lélek, a lányok elvárásai, az igényelt bánásmód az ismerkedés során mondhatni hideg fejjel kiszámítható. Mind ugyanazt akarják, hogy vegyék emberszámba őket, subok avagy dominák, de kapjanak kedvességet, figyelmet, megértést, és ha ehhez még egy kis intelligenciát, műveltséget és humort is hozzá tudunk tenni, nem az lesz a gond, hogy sehol egy jelentkező, hanem hogy melyiküket válasszuk, melyiküknek adjunk kosarat. Bizony, mi, férfiak!

És nem értem a nőket, mert mindezt akár cinikusan, számítóan is tehetnénk, mint egyik ismerősöm, aki "versenyszerűen" csajozik (nem fehér zokniban), és a nőket semmire nem tartja, mert pontosan tudja, hol mikor melyik gombot kell megnyomni, és láb még nem maradt előtte összezárva, a pár hetes együttlét utáni szakítás könnyeit pedig úgyis a másik fél hullajtja.

Én azt mondom, hölgyeim, inkább becsüljétek meg ezeket az elrettentő leveleket! E fickók nem hazudoznak, nem ámítanak, nem hoznak vörös rózsát meg szép szavakat, amikor egyszerűen csak dugni akarnak! Nincsen áltatás, köntörfalazás, lemezgyűjteményük csakis az övék! Őszinteségük számotokra miért nem megtiszteltetés?! :-)

Hát nem sokkal egyszerűbb így? Ocsú és búza magától elválván mennyi de mennyi haszontalan ismerkedéstől és csalódástól óvnak meg Benneteket ezen férfiak! Elgondolni is szörnyű, mit tennétek, ha napi 30 intelligens, művelt, érzékeny, izgató bemutatkozó levélre kellene válaszolnotok! Hová hallatszana akkor panaszotok siráma!? Melyikőtök bírná ki ezt?!

Látom a jövőt! A férfinép, -nem utolsó sorban e topic hatására- megvilágosodván,  ellenállhatatlan, szőke, délceg seregként ront rátok, természetesen mind fehér paripán! Mit tesztek majd akkor?! Hová menekültök? Mert el fogtok menekülni! Nem bírván választani a jobbnál jobb jelentkezők közül, jön a depresszió, a kétségbeesés! Egyre kevesebbet jártok majd fórumba, chatre, a társkereső oldalakat messze kerülitek! Otthon ültök majd elfeledett magányban, saját tehetetlenségetek mocsarába süppedve, miközben keserű (intelligens. érzékeny stb. stb. stb.) férfiak topicokat nyitnak, ahol cinikusan, fáradtan és keserűen, de mégis megkönnyebbülve mesélik el egymásnak, hahh, milyen bunkók a nők, a lelküket kiteszik értük, mégsem mennek semmire!

Biztos hogy ezt szeretnétek?

:-))))))))))))))))))))))))))
lesfleursdumal#962005-10-13 09:35:58
Válasz a(z) 94-es üzenetre:

Hát, ez meg 10+1 pont:)). Köszönöm, hogy megosztottad, élmény volt...
lesfleursdumal#952005-10-13 09:33:13
Válasz a(z) 93-es üzenetre:

Nálam ez 10 pont:)). Én is max. ilyenekre nem válaszolok:
dorika30#942005-10-13 08:47:35
köszönöm a támogatást annak, akit illet :-)

és rendben: visszatérek az eredeti topichoz. ezt éppen most kaptam: szép darab...
bár némileg csalódtam: egy ilyen gavallér miért nem pontos "J" -val irja az ijent? 

ha már az "elöt" szépen "összejöt", a másik "mért" nem?

bár...őt legalább érdekelné az arcom...meg a pinám ...ez is valami

Küldő	
Tárgy	
Érkezett	ma 08:16
        
Mért van az arcod elöt karika? Ha már a csöcsöd megmutatod akkor a pofát mért nem, nem értem!!!A pinád milyen?Azért megbasználak ám!!!
weerus#932005-10-13 06:39:43
A(z) #93 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
fall-oszi#922005-10-12 19:18:51
Sziasztok !
Már megint itt vagyok a szokásos három sorosommal...
Mi ez itt ?... a parlament országgyűlési csarnoka ?...
Tisztelettel kérek mindenkit, hogy nyugodjon meg és végre lépjen túl ezen a problémán ! Akik ismerik egymást azért, akik nem, azok meg azért hagyják már abba egymás szapulását és a téma már-már izzadságszagú túlbeszélését ! 
Nem jön ki az utóbbi 25 levélből semmi új és érdemleges, tehát nem érdemes folytatni !!!
Olyan jó volt itt a hangulat, de mostanában mintha a blikket olvasnám.....
Ez már ELRETTENTŐ ami itt folyik !!!
Térjünk vissza a régi, baráti és kölcsönös tiszteletet sugárzó, a témával foglalkozó hangulathoz ! Nekem már hiányzik !!!
Senkit nem akartam megbántani ezzel, óvakodtam a minősítéstől, ha mégis hibáztam, vagy Nektek ez így jó, akkor bocs.......................

( jó kis háromsoros lett :-) )
nincs kép
korall#912005-10-12 18:20:24
Köszönöm, hogy felhívtátok ti is a témagazdára, és néha kötelességére a figyelmet.
Bár nem mindennap ellenőrzöm, de minden durva személyeskedést tartalmazó hozzászólást ezután is törülni fogok. Nem csak dórikáét. 
Még akkor is, ha engem érint.
sublanytpart#902005-10-12 11:37:00
A(z) #90 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
dom001#892005-10-12 11:00:20
Válasz a(z) 85-es üzenetre:
Weerus: Jogos a mulasztásom említése. Mivel e fórum keretei között is nyilvánosságra került a lustaságom (nem írtam neked), itt kérek elnézést. Csak rövid - reményeim szerint nem elrettentő -levélben. 

"Szia Weerus :)

Az "Elrettentő levelek" fórumban olvastam a "legutóbbi" hozzászólásod, és a körülötte indulatot kavart "üzeneteket" is. Kérlek, hogy a korábbiakban tapasztaltakhoz hasonlóan türelemmel, figyelemmel reagáld le az esetleg bántó megjegyzéseket. Kérlek, hogy ezzel is mutass rá arra, hogy a negyedben lakók nem csak kérik, hanem tanúsítják is a toleranciát.
Előre is köszönöm, legyen szép napod :)
z"

[1-60] [61-120] [121-148]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3030BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba76100Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti100perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba910Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba400Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5080Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3250Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#phantom100Beszélgetés
Ajánlott szobák
#profi_csajok920Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1620Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.