Ki és hogyan talált itt magának partnert?

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Ki és hogyan talált itt magának partnert?
Már több mint 5 éve itt vagyok, de elég kevés olyan pasit találtam akivel lehet valamit kezdeni. Csak én vagyok így vagy ez természetes jelenség erre?
Úgy láttam jónak ha fölveszem ezt az elhagyott témát. Remélem többen veszitek a fáradságot, bátorságot, hogy hozzászólásaitokkal életben tartsuk :)
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
egysportospasi#6132012-08-28 10:51:34
Válasz a(z) 612-es üzenetre:Ha megnézed a témanyitó hozzászólásban az van, hogy ő milyen nehezen talált olyan pasit, akivel lehet valamit kezdeni. Aztán kérdezi, hogy ki hogy van ezzel. Én elmondtam velem mi történt férfiszempontból. Egy beszélgetésnek, mondjuk így vitának, bár én rossz értelemben nem szeretnék vitázni senkivel, az a lényege, hogy minden oldal elmondja a véleményét. Nem panaszkodni akartam, ha így jött le akkor rosszul fogalmaztam. Csak be akartam mutatni, mi a helyzet egy férfi szempontjából.
bujacsaj#6122012-08-28 09:19:37
Válasz a(z) 611-es üzenetre: :-) 
Az a vicc az egészben, hogy a fórum témája "Ki és hogyan talált itt magának partnert?" .. ehhez képest telesírtad azzal, hogy Te, hogy nem találsz.. avagy "miért is nem támadnak le a nők", akiknek nem kell más belőled, csak az álló farkad. (Tehát biovibrátort keresnek)
Az újságos témát eddig nem is olvastam, vagy nem vettem észre (ezért elnézést is kérek, ha írtad már korábban is.. :-P )
Biztos van abban is igazság, amit Te mondasz.. de az tény, hogy a nők másként működnek, mint a férfiak. :-)
egysportospasi#6112012-08-28 01:07:31
Válasz a(z) 610-es üzenetre:Igazából én nem azt akartam bemutatni, milyen negatív vagyok, nem sajnáltatni akarom magam, jól megvagyok a világban. Arról a jelenségről beszélek, amit már régebben újsághirdetésekben, meg itt is megfigyeltem, hogy az alkalmi szexpartnerkeresés nem igazán működik férfi és nő között. Aki nő ilyenre szánja magát az pénzkeresés céljából teszi, a többiek meg inkább társat keresnek, ahogy írod. S még mindenki fel is van háborodva, ha egy férfi nem fizetőset vagy társat keres, hanem szexpartnert. Olyan nő, aki tényleg magát a szexet élvezi, talán alig akad, vagy senki nem vallja be. Amit említettem újságot abban meg is szűnt a szexpartner rovat, helyette megjelentek a vállalkozó hölgyek hosztesz és masszázs hirdetései, meg megmaradt a társkereső rovat. Erről a jelenségről beszélek.
Egy időben sokáig be sem jöttem ide, aztán néha beléptem a videochatre. Lényegében most a kamerás szobák miatt járok.
bujacsaj#6102012-08-27 22:47:20
Válasz a(z) 608-es üzenetre:  :-) 
"Minek erőltessen magam, ha akit kiválasztok nem reagál úgysem." - Minek eszel, ha úgyis megéhezel?
Ilyen negatívan nem lehet társat keresni.. eredményesen
Erre max. egy felfújható guminő "vevő" :-P  
Szerintem.

Ha ennyire sikertelen lenne a partnerkeresésem valahol, biztos nem maradnék ott.. 
Valami csak itt tart évek óta ;-)
egysportospasi#6092012-08-27 21:12:05
Válasz a(z) 607-es üzenetre:Csak azért írtam, mert Te kérdezted, miért nincs kép a lapomon, miért rövid a szöveg, stb.
egysportospasi#6082012-08-27 21:09:07
Válasz a(z) 607-es üzenetre:Olyanoknak akiknek az van az oldalán nem írtam, de kevés olyan van, akiknek nem ez van. Sosem hagyom figyelmen kívül amit kérnek a lapon. Csak nagyon keveseknek írtam, mert emiatt igazából nagyon ritkán láttam valakit, aki érdekelt és szóba jöhetett, de azok sem válaszoltak. Aztán abba is hagytam.Minek erőltessen magam, ha akit kiválasztok nem reagál úgysem.
Igazából a neten nekem nem sok sikeres találkozásom volt. Talán egy-kettő, azokat főleg ilyen fórumokon való beszélgetés formájában ismertem meg, most már több mint 10 év alatt. A személyes ismeretség kicsit jobban sikerült.
bujacsaj#6072012-08-27 00:05:00
Válasz a(z) 606-es üzenetre: :-) 
Igazából nem értem, miért nekem címezted(?) :-)
Örülök, hogy ennyivel is segíthettem a keresésed :-) 

Mondjuk ha te eddig azoknak írtál, akiknél azt olvashattad az adatlapon, hogy "szóló pasik kíméljenek" és "nem elég érthető, hogy nem keresek senkit".. akkor szerintem nem kell meglepődnöd azon sem, ha nem válaszolt senki... :-P 

Én sem szívesen írnék választ olyan levélre, amiben figyelmen kívül hagyják azt, amit az adatlapomra kiírtam (nem viccből).

Azért ezen nem ártana elgondolkodnod..

Azon a másik oldalon, ahol sikeresen találkoztál is partnerekkel szintén ebben a stílusban próbálkoztál? :-)
egysportospasi#6062012-08-26 23:29:59
Válasz a(z) 597-es üzenetre:Raktam képet az oldalamra és bővítettem a szöveget. Viszont leveleket írogatni nem fogok senkinek, nem akarom zaklatni a "szóló pasik kíméljenek", meg a  "nem elég érthető, hogy nem keresek senkit" adatlapok tulajdonosait, illetve a napi 40 levél mellé sem akarok senkinek egy újabbat írni. Úgyhogy ha valaki érdeklődik majd jelentkezik.
egysportospasi#6052012-08-26 18:07:18
Válasz a(z) 600-es üzenetre:Én nem hiszem, tudom hogy senki nem kíváncsi a farkamra, ezért mint írtam nem is teszem ki adatlapra, nem írok senkinek, stb.
egysportospasi#6042012-08-26 18:04:24
Válasz a(z) 599-es üzenetre:Ezért nincs semmi az adatlapomon, ezért nem nagyon próbálkozok senkivel kapcsolatba kerülni. Tisztában vagyok vele, hogy azzal, hogy a nemi szervekre, szexre koncentrálok, nem különösebben fog érdeklődni irántam nő, max 1-2 homo pasi, az meg engem nem érdekel.
paross11#6032012-08-26 13:19:08
Válasz a(z) 600-es üzenetre:Na ná még meg is sértödnek ,ha nem kamozol vagy elhajtod öket amikor köszönés helyett vagy a második kérdése  "sex"Te ,hogy szereted"!Kedvencem mikor  Budapesten csak kizárolag x.y.kerületben keres partnert ,mert hát Ő ugye nem utazik!Aztán tele sirják a falat ,hogy itt nem lehet ismerkedni! :-D  :-D  :-D
paross11#6022012-08-26 13:14:56
Válasz a(z) 598-es üzenetre:Azért mert  Te nem találsz hidd el van böven!Szerintem akik a kamerás szobában verik a farkukat a nagy többsége nem is akar randizni !Minek randiza ha már kiverte a faszát?Különben is a nők nagytöbbsége szerintem nem a faszverésre indul be!Ennyit a kamerás szobákról!
szerepjatek#6012012-08-24 20:53:28
Válasz a(z) 600-es üzenetre:Mélyen egyetértek veled.:) Az a nő akinek valaki nem elég, majd megtalálja azt a férfit, aki kellő odafigyeléssel, tisztelettel és libidóval, megadja neki a kivánt kielégülést, valamint az ezzel járó kisimultságot.
hozoka363#6002012-08-24 07:39:29
Miért hiszik azt a pasik,hogy csupa kielégitetlen nő van,aki csak szexet akar,és csak az ő farkuk hiányzik nekik???Hogy elég,ha ránkirnak,hogy "szex?"Kép nélkül,adatlap nélkül?
huncutka43#5992012-08-24 06:13:55
Válasz a(z) 598-es üzenetre:Pontosan, egy nő sohasem pusztán szexet akar, sokkal többrétegűbbek a vágyai, és ami itt megy, hogy a többség csak a szexre, a nemi szervekre, és nem az egész emberre koncentrál, saját és a másik testét, is szinte használati tárgyként kezeli, elriasztólag hat..
egysportospasi#5982012-08-24 00:35:18
Válasz a(z) 597-es üzenetre:Mostanság inkább csak a kamerás szobákba szoktam menni, de ott is óriási a férfitöbbség. Van 1-2 nő és vagy 100 pasi a népszerűbb szobákban. Bármilyen oldalról közelítem is meg a dolgot, mindig csak ugyanoda jutok, hogy szexre nincs elég nő.
bujacsaj#5972012-08-23 23:26:24
Válasz a(z) 596-es üzenetre: Értem.
Melyik szobában próbálsz beszélgetni?

Szerintem arra várni, hogy kép nélkül szinte üres adatlappal megtámadnak a nők.. Sokan ezért sem válaszolnak..
egysportospasi#5962012-08-23 22:50:08
Válasz a(z) 594-es üzenetre:Mint írtam itt senki nem válaszolt, ha valakit megszólítottam. Azon túl senki nem is szól hozzám, akár van valami alapomon, akár nincs. A valós életben szóltak hozzám, több esetben a nők kezdeményeztek, mert én egyébként ne szeretek egyetlen nőt sem "szexuálisan zaklatni", vagyis próbálkozni szexpartnernek becserkészni. Ezt annak tudom be, hogy ez egy szexpartnerkereső. Ezért itt nagyon kevés a nő, nagyon sok a pasi. A nők is akik itt vannak vagy a türelmi zónában vannak, vagy a pasijuk csábította ide őket és másik párt keresnek, vagy nem is nők. Meg lehet akad néhány, aki valami ok miatt itt akar férjet találni, azok  meg nem az én embereim. Szóval szerintem más a környezet, mint a valós életben, itt lehet nyíltan beszélni a szexről, ezért a nők többsége elmenekül, vagy inkább ide se jön.
female#5952012-08-23 17:57:32
:-D
bujacsaj#5942012-08-23 01:48:31
Válasz a(z) 593-es üzenetre:  hmm.. 
Ezen az oldalon miért nem sikerül?  :-O 
Mit csináltál ott máshogyan?  

Örülök, hogy vannak jó élményeid is :-)
egysportospasi#5932012-08-23 01:40:22
Válasz a(z) 592-es üzenetre:Nem itt jött össze, de találkoztam normális és rendes fizetős lánnyal is. Vittem neki ajándékot, a végén még csodálkozott is, hogy vannak ilyen férfiak, legalábbis ezt mondta. De azt ki kell fogni, nagy mázli volt. Találkoztam még néhány rendes nem fizetős lánnyal is, de nem itt. Itt lehetetlen. Ilyen 10 perces unott csaj konkrétan sosem volt, de nem állt messze a dologtól a helyzet. Volt aki kölcsön akart kérni szex közben, hogy majd ledolgozza. :-)
bujacsaj#5922012-08-23 01:31:20
Válasz a(z) 591-es üzenetre: :-) 
"Egyébként is miért én fizessek, fizessen a nő nekem" 
Nem rossz ötlet! Ha valóban így gondolod, átállítod az adatlapod hetero negyed helyett a türelmi zónára és akkor majd neked fizetnek.. ;-)

(Azt pedig sajnálom, hogy pont egy unott 10 perces csajhoz sikerült eljutnod, akinek a telefonja is zavart közben.. :-/ )
egysportospasi#5912012-08-23 01:20:54
Válasz a(z) 590-es üzenetre:Ez még régen volt, mint írtam akkor még próbálkoztam. Kipróbáltam a fizetős szexet is, tudom miről beszélek, tudom hogy az nem nekem való. Egyébként is miért én fizessek, fizessen a nő nekem... :-) Nincs egyébként semmi bajom a fizetős lányokkal, volt hogy sokat beszélgettem eggyel például fórumon.
Akkor alapjaiban egyetértünk, hogy nem ugyanazt akarjuk, ahogy a legtöbb nővel szintén. Erről beszélek.
bujacsaj#5902012-08-23 00:12:20
Válasz a(z) 589-es üzenetre: :-) 
"..egyszer *írtan egy fizetős lánynak* itt, és ő válaszolt. Megköszönte az érdeklődést és mondta hogy nem érdekli az a dolog, ami engem érdekelt volna. Egyébként *engem sem érdekel a fizetős lány, én nem fizetek szexért*"

Ezen azért engedd meg, hogy nevessek :-D (köszi :-* ) 
Miért írtál neki, ha nem érdekelt? Főleg, ha te az a kategória vagy, aki nem fizet szexért?  :-) 
Amivel nincs is semmi baj, vannak olyan pasik, akik ezt nem szeretik, vagy idegen tőlük ez a "műfaj".
Az ilyen pasiknak van rengeteg csaj (ingyen!) a többi negyedben ;-) 

Szerintem jól elfér mindenki ezen az oldalon, a "fizetős lányok" pedig (többnyire) nem véletlenül regisztráltak a türelmi zónába! :-)

"pláne nem azért hogy valaki unottan kielégítsen 10 perc alatt, miközben más pasik hívogatják." - ez tapasztalat, vagy csak találgatás? :-)
Szerintem a türelmisek közt sem egyforma mindenki... ;-)

Az viszont tény, hogy a pasik többsége a képekre is képes izgulni, míg a nőknek többnyire ennél azért több kell! 
Nekem biztosan! :-)
egysportospasi#5892012-08-22 23:19:17
Válasz a(z) 577-es üzenetre:A nők általában nagyon másképp látják a dolgokat mint én. Ha már a képnél tartunk én szívesen látok olyan képet egy nőről amin a puncija is látszik, de tudom, hogy az én farkam szinte senkit nem érdekel, ezért nem is mutogatom. Én azt szeretném, ha egy nő a szexet élvezné és nem azt nézné, hogy milyen intelligens vagy jóképű vagyok, esetleg mennyi pénzem van. Azért regisztráltam szexpartnerkeresőbe és nem társkeresőbe, mert a szex érdekel és nem feleséget keresek. Egyszer beszélgettem egy nővel, aki jól ismert, mondta, nem csodálkozik, hogy nem találok magamnak partnert arra, amit én szeretnék. Egyébként most jut eszembe, egyszer írtan egy fizetős lánynak itt, és ő válaszolt. Megköszönte az érdeklődést és mondta hogy nem érdekli az a dolog, ami engem érdekelt volna. Egyébként engem sem érdekel a fizetős lány, én nem fizetek szexért, pláne nem azért hogy valaki unottan kielégítsen 10 perc alatt, miközben más pasik hívogatják. Szóval valóban mások a nők, különösen az én gondolkodásomtól állnak nagyon távol.
americanexpress#5882012-08-22 09:41:00
igen keresi kutatja az ember a legjobbat :-P  :-D aki passzol mellénk hozzánk alánk belénk :-O  :-D
clary#5872012-08-21 18:51:48
Válasz a(z) 586-es üzenetre:

Addig válogat az ember míg lehet :-P :-D
americanexpress#5862012-08-21 10:18:31
**kis válogatos vagy :-D  :-D
fornitka#5852012-08-20 21:54:13
Válasz a(z) 584-es üzenetre: akkor te is lehetsz pasi, képed sincs fenn ;-)
kisvirag10#5842012-08-19 00:44:15
Szia!
nagyon régen regisztráltam, majd töröltem. Most újra itt.Akkor egy volt aki eljött jó is volt.
Ami érdekelne- miért adják ki a pasik magukat nőnek, A másik oldalon szerintem egy másik pasival leveleznek.Imádják ha leszbik:)))
Ja én nő vagyok.
Köszi ha válaszolsz
fornitka#5832012-08-18 23:20:23
Válasz a(z) 582-es üzenetre: mondjuk nekem már az "egysportospasi" név eleve felkelti az érdeklődést, komolyan érdekelne, vajon ő mennyit tesz azért, h észrevegyék a nők. egy ilyen nick alapján engem izgat, milyen lehet a teste, farka, még ha arcos képet nem is rak ki magáról... írja, h már nem is fárasztja magát kommunikációval, így egy eleve vesztes attitűdből sztem nagyon nehéz sikert elérni, ez önbeteljesíti a dolgot
bujacsaj#5822012-08-17 23:45:23
Az már fél siker! ;-) 
Nézzük a jó oldalát, te legalább pasikkal találkozol! :-) Szegény meg még senkitől sem kapott választ.. :-/
fornitka#5812012-08-17 23:11:39
Válasz a(z) 580-es üzenetre: node abban az egy szóban benne van minden  ;-) igen, voltak már sikeres talik, de igaz, hogy csak pasikkal. sajnos a hölgyekkel nekem sem jött még itt össze, túl erős a konkurencia :-)
bujacsaj#5802012-08-17 22:32:25
Azért te sem vagy túl bőbeszédű az adatlapodon.. :-)
(azzal az összesen egy szóval.. ;-) )
Vannak sikeres találkozásaid?  :-)
fornitka#5792012-08-17 22:15:20
Válasz a(z) 574-es üzenetre: és mennyire vagy aktív a chat-en? szoktál ott beszélgetést kezdeményezni, vagy levelet írni hölgyeknek? ahogy krisztina is javasolta, sztem is sokat segítene, ha többet írnál az adatlapodon, képet tennél fel, egyénibbé varázsolnád  ;-)
hatarok#5782012-08-17 13:06:45
A(z) #578 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
bujacsaj#5772012-08-17 10:44:44
Azt megértem, hogy nem arcképet teszel fel magadról. Sőt azt is, hogy nem a farkad dugod (képletesen) az adatlapod látogatóinak arcába. Tudom, hogy mi nők másként látunk dolgokat, még két nő látásmódja közt is nagy különbség van. :-) Ettől még a vágyaid kifejezésére utaló rajz, vagy valamilyen kép akkor is feldobná az adatlapodat, egyénibbé tenné (szerintem).

Nagyon sajnálom, hogy nem találkoztál még itt olyan nővel, aki legalább válaszolt volna neked  :-/
egysportospasi#5762012-08-17 02:08:33
Válasz a(z) 575-es üzenetre:Volt rendes adatlapom, kitöltve, fénykép is, de semmivel nem volt hatékonyabb úgy, leszedtem utána. Arcképet nem rakok fel, nem lehet megbízni az emberekben, van akiben megbíztam és megszívatott. Szerintem nem a képen műlik egyébként. A nők nagyon mások.
bujacsaj#5752012-08-17 00:54:47
Arra még nem gondoltál, hogy 1-2 kép és egy kicsit bővebb bemutatkozás.. az adatlapodon, sokat segítene a válaszadók számának növelésében? 
Nem sokkal kellene többet írnod, de azért egy sor..  :-/ .. szerintem nem túl bíztató ..

Persze lehet, hogy van akinek az is bejön :-)
egysportospasi#5742012-08-17 00:25:30
Bizonyos értelemben természetes jelenségnek tekintem hogy egy ilyen szexpartnerkeresőben a férfiaknak szinte alig van esélyük. Általában 1 nőre 10-20 pasi jut. Vagy 5 év alatt arra se nagyon volt példa, hogy valaki válaszolt volna ha esetleg én írtam valakinek, engem meg senki nem keresett soha. Mostanság már nem is nagyon fárasztom magam azzal, hogy bárkivel próbálkozzak kommunikálni. Az kicsit meglepő számomra, hogy egy nő se sokra megy, mindig úgy gondoltam, hogy egy nőnek nagyon könnyű szexpartnert találni.
beboka#5732012-07-20 13:35:29
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/3/USRf_3b57057/50d6b5.jpg
Énnekem az egyszerű meglátásom hogy itt a legtöbb embernek fogalma sincs arról hogyan kell ismerkedni.
Ez érvényes a nőkre és a férfiakra is.
Addig mig valaki nem tud pár értelmes mondatot leirni az adatlapjára, vagy utána a levelezésben az ne csodálkozzon hogy nem kap választ vagy csak elutasitót.
Én nős létemre is meg tudom oldani a partner keresésemet és nem nyavajgok.
Pedig nem vagyok fiatal.
Az udvariasságot, a másik iránti tiszteletet sokan elfelejtették mára, vagy meg se tanulták.
agent1985#5722012-07-07 17:29:34
szia egy negyedben vagyunk szerintem aki nem Meleg és nem türelmis fizetős csajt keres az sehogy nem talál senkit cáfolj meg ha nem így van
bacardi-25#5712012-07-02 17:24:02
Válasz a(z) 570-es üzenetre:
Szia!
Persze, nagyon szívesen ha Pesten jársz! A legutóbbi találkozásunk is nagyon izgalmas volt... 
:-)
szopospicsa30#5702012-07-02 17:06:35
Válasz a(z) 569-es üzenetre:Naqyon is igazad van bacardi.Pár hónap alatt én is találkoztam nagyon szimpatikussal és nagyon ellenszenves pasival meg jópár kamussal. De a pozitív emberekkel való itt találkozás kárpótol a sok negatív egyénnel és kamussal. 

Elkisérhetlek bacardi?   :-P
bacardi-25#5692012-07-02 16:58:31
Válasz a(z) 568-es üzenetre:
Igazatok van, a rengeteg kamus, link ember miatt nagyon nehéz itt bárkivel is megismerkedni.. de nem lehetetlen!
5 év alatt azért volt szerencsém sokmindenkihez, és vannak többen is, akikkel a mai napig rendszeresen találkozunk, tehát vannak értelmes és komoly emberek itt, csak igen rossz arányban. 
Szerencsére nem bánt el velem a természet, és mivel nagyon fontosnak tartom a szavahihetőséget, valamint odafigyelek a másik igényeire, vágyaira, ezért akikkel találkozok, azok 90%ban szeretnének újra és újra találkozni velem. 
Mindezek ellenére 30 elküldött levélre - melyek jól megfogalmazott, személyes, nem sablon, helyesírási hibákat nem tartalmazó, az adatlapon megfogalmazott igényekhez 100%ban passzoló, fényképes levelek megadott elérhetőséggel - jó esetben talán 1 válasz érkezik. Rengeteg idő és energia befektetésével lehet itt ismerkedni, és nagyon nagyon nehézkes. Ezért inkább csak a már meglévő kapcsolataimat ápolom itt.
Szeretek swinger-klubba járni, mindig elkisér valaki a hölgyek közül, soha nem megyek egyedül. Ott 1000-szer egyszerűbben megy az egész! Ajánlom mindenkinek aki nyitott rá!
Aki nem, annak meg kitartást!!
celina#5682012-06-30 18:52:22
Sziasztok! Hogyan találtam? Még egyelőre ott tartok, hogy az érdeklődők 95%-át olvasni tanítom. Van sajnos olyan unintelligens is, akinek a jutalma letiltás lett. Pl.: nemrég privizés közben bekopogtat hozzám egy újabb pasi, akivel udvariasan el kezdek ismerkedni, mire közli velem pár sor után, hogy paraszt vagyok. Kérdem csodálkozva, hogy miért? A válasz az volt, azért, mert nem csak vele beszélgetek, hanem mellette még mással is. Mit képzelek én magamról, hogy akarok így komolyan ismerkedni. Letiltottam. Ő meg vissza.  :-D  De vannak természetesen jó fejek is. Aztán akad, akivel megbeszéljük a randit, telefonon is bájcsevegünk, úton van hozzám, beszélünk közben, hogy sajnos még 30 percre van, de majd szól, ha megérkezett. Hozzátok ment talán ez a pasi? Mert én nem találkoztam vele, és úgy tűnik, hogy a regijét is törölte. Mesélhetnék még, de nem szeretném senki kedvét sem elvenni.Igaza van Asturiasnak: sok itt a kamus.
kivagyok#5672012-06-30 16:26:15
Válasz a(z) 566-es üzenetre:
Hú-ha! Megint kényszeres beszélú leszek...:D
Nagyon elmésen összeállitott adatlapotok van :-D
miteged#5662012-06-30 13:54:03
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/b/USRf_ba6f8b9/d42135.jpg
Sziasztok!
Szinte sehogy!
Legtöbben olvasni,bemutatkozni,írni sem tudnak.
A megkeresések nagyobbik fele,értékelhetetlen,mert szinte totál ellentéte mint a hirdetésünk szövege.
De bepróbálkoznak-minek???
A másik részük pedig ott és abban a pillanatban mindent megígér,és minden szabályt elfogad,csak hogy találkozzunk....
És utána eltűnik,fotó mást mutat,vagy el sem jön a randira.
Volt sikeres és évek óta tartó kapcsolatunk,de komolyan 1000-ből 1 ilyen akad.
De a remény hal meg utoljára....:)
Sok sikert mindenkinek
pussssz
kivagyok#5652012-06-25 19:29:25
Ha kamus szagot érzek...én azt az embert szétszedem chaten és priviben is!

Ezért nem vagyok mindenki kedvence!
simi12#5642012-06-25 19:24:08
Válasz a(z) 563-es üzenetre:Ezt írtam, hogy van bőven olyan akivel lehet találkozni, legalább is ilyen  "hogy mondhatnád""féle! :-D
kivagyok#5632012-06-25 19:02:22
Válasz a(z) 562-es üzenetre:
Na én nem tudom...ki-hogy...de én már 2 hónap után találkoztam...tisztáztam velük....hogy ez nem kapcsolat...az egyik értettem....a másik....meg tegnapelőtt is hívott....nem tudom,hogy mondhatnám szalonképpesebben....hogy alkalmi volt csak!
simi12#5622012-06-25 09:55:48
Válasz a(z) 559-es üzenetre:Gondolod, ha 2 év alatt nem találkozott veled, eztán fog? A férfiak között is akad bőven, aki nem akar találkozni csak itt szórakozik! Évekkel ezelőtt talán még jobb volt itt, mostanra eléggé eldurvult a stílus, sok a több névvel itt levők száma akiknek az jelent örömet, hogy kit hogyan tudnak ugratni! Évek alatt ezekbe belefásult sok mindenki!
Találni lehet bőven olyat aki akar találkozni, csak aki meg is felelne, na azt megtalálni már nem is olyan könnyű!
birinene#5612012-06-24 17:45:32
Válasz a(z) 560-es üzenetre:
El is dörzsöltem egy könnycseppet, hüppögve. :-)
kedvesfiu#5602012-06-24 14:16:33
Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz.
Nagyon, túl sok itt a szórakozni vágyó, akinek az jelent élvezetet, ha másokkal játszik (a rossz értelemben persze :-) )
És ez mindkét félre igaz sajnos.
nyalilali#5592012-06-24 13:41:33
Kedves Klári!Én is több mint négy éve itt vagyok/több reggel,igaz/és azt kell mondjam évente 1!randim jön össze ami nem jelent csak egy jó közös dumcsit  amiből vagy lesz tovább-vagy nem...van olyan lány akinek kettő éve "fűzöm" a fejét,hogy találkozhassunk,és semmi..kitartó vagyok:)Szóval sok lány csak kelleti magát eszébe sem jut találkozni!Nos?Reflexiók?
bujacsaj#5582012-06-23 21:53:26
Válasz a(z) 557-es üzenetre: Csakis úgy :-) 
Mint itt mindenki .. csupa őszinte, korrekt ember ;-)
kivagyok#5572012-06-23 21:51:54
Válasz a(z) 556-es üzenetre:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
És az a baj,hogy komolyan gondolják :-)
bujacsaj#5562012-06-23 21:22:18
Válasz a(z) 553-es üzenetre:
Mondok még pár ilyet, amivel megtaláltak már, felnőtt(nek látszó) férfiak: "cupp", "telcsi", "talcsi", "mien", "szija", "szopikázni" .. csak néhány a sok közül..
clary#5552012-06-23 11:53:17
Válasz a(z) 554-es üzenetre:

Végül is ha birka?! :-P A bárányt is barinak becézzük :-P :-D
hidra#5542012-06-23 11:48:19
Válasz a(z) 553-es üzenetre:barinöm az szerintem ok baba a szobám meg nem reklámozom már ja téleg te montad a jó bornak nem kell cégér na cupppppppppp:D:D: má kivagyok XD:D

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-540] [541-600] [601-660] [661-673]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1811BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba76132Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#maszti_szoba410Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba300Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba3721Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2020Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok310Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2221Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.