Kitiltsuk végleg a Türelmi zóna lakóit a többi negyed chat szobá

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Kitiltsuk végleg a Türelmi zóna lakóit a többi negyed chat szobá
Minden tiltás ellenére a Türelmi zóna lakói rendszeresen saját magukat reklámozzák a többi negyed chat szobáiban, véleményedet, majd szavazatodat is kérjük azzal a szigorítással kapcsolatban, miszerint a Türelmi zóna lakói ne léphessenek be más negyed közös szobáiba.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
full#4652008-10-21 23:24:37
Válasz a(z) 463-es üzenetre:Köszi szépen Hardboy!Nem is tudtam volna ilyen frappánsan megfogalmazni a dolog lényegét mint Te.És Killer neked is köszi és mindenkinek aki kiállt a TZ-sek mellett!SENKIT NEM KELL KIREKESZTENI SEHONNAN AZÉRT,AMIÉRT MÁSMILYEN,MINT A TÖBBSÉG!
killer#4642008-10-21 18:34:42
szerintem nincs azzal semmi gond ha rendesen kiirják mit m,iért csinálnak ha ködösités után elmész az esetleges telira ugyis szembesülsz a dologgal és kész ténylesz mert addigra felhuzod magad és fizetni fogsz na talán röviden ennyi ha jobban belegondoltok talán igazat adtok sajna tény aki nem ugy nézki és nem fiatal kénytelen fizetni ezt 20 év tapasztalata mutatja
hardboy#4632008-10-21 11:54:20
de jó lenne egy összesítőt látni, hogy hogyan is alakult a szavazás számokban.
és úgy is hogy negyedekre bontott részeredményeket, mert a főoperátor (admin) képes arra, hogy megnézze mely negyedekből hányan szavaztak igennel vagy nemmel
hardboy#4622008-10-21 11:50:11
azon kívül úgy lenne igazságos ez a szavazás, hogy az eropolis minden lakója saját negyedében szavazhatott volna.

Mármint úgy hogy egy negyedekre bontott szavazás.
ÉS akkor minden negyed eldönthette volna, hogy akarja-e hogy a TZ-sek ott lehessenek a szobájukban vagy sem...
hardboy#4612008-10-21 11:37:49
Válasz a(z) 458-es üzenetre:
szerintem is diszkriminativ és igazságtalan döntés, mert:
1. minden chatelő eddig a saját negyedéből tudott magának választani valakit, akivel együtt lehetett.
Most azok az emberek, 90%-a nem valószínű, hogy bemegy a TZ-be és ott keresgél, mert attól fél hogy esetleg lebukik. Sokkal egyszerűbb volt saját negyedből kiválasztani azt, akivel együtt akar lenni.

2. minek vannak az operátorok a szobákban?
A feladatuk az lenne, hogy az oda nem illő szövegtartalmat töröljék, a rendszeres szabálysértőket pedig moderálják.
És inkább azokat kellett volna tiltani, akik rendszeresen megszegték a szabályokat és nem pedig az össze TZ-st.

3. Aki elindította ezt a szavazást nem tudom hogy tisztában volt e a következményekkel...
Ezzel szinte lehetetlenné tették a TZ-s lakókat itt az eropolison valamint az életben is.
van nem egy ismerősöm, aki mondjuk főállásban minimálbérért dolgozik, ami arra elég, hogy az albérletét meg a rezsijét kifizesse... azok ezek után miből éljen meg? 

csak azért mert pár embernek nem tetszik, hogy ilyen is van... azért még nem kell tönkretenni, eltaposni másokat... ez nem a régi náci németország vagy a kommunizmus!!!
liesbeth#4602008-10-21 10:46:52
ami azt illeti engem spec pokolian zavar, ha olyan pasik irogatnak nekem akik megdugnának ha fizetek nekik vagy épp ellenkezőleg. Ami a reklámot illeti gondolom azért kaptak külön helyet hogy aki akar valamit az ott keresgéljen, az ilyen reklámoknak semmi helye azokban a szobákban ahol az emberek partnert keresnek.
nautica#4592008-10-19 09:10:29
A szavazás és az ezzel járó negatív hangulat gerjesztése sikerült!Gratulálok a téma elindítójának!
full#4582008-10-17 23:42:36
Válasz a(z) 452-es üzenetre:Az előttem szóló ne-mo irta,hogy a TZ a portál eltartása miatt létezik.Gondoltam,mivel olyan jó tanácsot adott,hogy regisztráljak inkább kétszer mert a birák itt elnézőek ezzel kapcsolatban,hát gondoltam ő okosabb mint én...A másik,hogyha nem jelenik meg a telószámom megkérdezik chaten v.privben.Az örömpolgársággal együtt  járó privát chat meg egyéb kedvezmények sokat nem érnek mert senki nem használja aktivan.
  Igazsagtálan volt a döntés de hát ez tényleg a Ti oldalatok és biztos jobbasn tudjátok mi a jó a saját portálotoknak!Az biztos,hogy nekünk TZ-seknek nem jó mert szarul esik,diszkriminációnak tarjuk és az is!
  Semmivel sem vagyunk renitensebbek mint más zónabeliek és ezt chaten nap mint nap tapasztalom!
tamara22#4572008-10-17 19:08:17
Válasz a(z) 452-es üzenetre:Kincsem neharagudj,de amikor minket diszkrimináltok az milyen?És amint olvasom a kommentekböl kiderül hogy sokan nem tiltanák ki öket.A TZ-be azért nem járnak az emberek mert félnek hogy lebuknak.Miért nem azokat tiltjátok ki akik folyamatosan reklámozzák magukat.Nem értem hogy miért van az hogy kitiltottáok a türelmiseket, a reglapból kiderül minden általában.A baj az hogy sokan nem olvassák el a reglapot.Elmesélem hogy mindenki értse.Minket kurvákat azért keresnek meg mert diszkrétek és figyelmesek vagyunk.Teszem azt hogy ha csak a türelmi zónában vagyunk akkor a tök sem keres minket mert nem vagyunk máshol láthatóak csak a TZ-ben.És kötve hiszem hogy a Bi-a Transz és a Belvárosi negyedekböl átmászkálnak az emberek a TZ-be.Kettö minek van a bíró és az operátor?Dísznek kérdezem én.Mert elméletileg azért vannak hogy akik nem oda illö szöveget irnak kitiltsák öket.Nézzük kicsit más szemszögből is.Én tudom hogy sokakt zavar a reklám és az invitálás, ezzel nincs semmi bajés természetesnek is tartom.De például a Tz-sek között nagyon sok van aki beszélgetni szokott és nem ületelni más negyedekben.Megint más szemszög:Kaptam egy üzit melyben le van irva a miértje a dolgoknak, hogy könnyebben menjen aaz üzlet és stb.Nos mióta ez meg történt szarul megy az üzlet ezért le is álltam vele.Az meg 100% hogy más negyedekböl kevesen fogják a TZ-T keresni, mikor kényelmesebb volt a saját negyedükben megkerseni minket prostikat, ok:nem bukik le a kuncsaft hogyha a saját negyedén belül csatizik, és nincs kockázat a lebukásra.Úgy mint akkor hogyha a Türelmiben csetel.
blakangel#4562008-10-17 15:49:27
A(z) #456 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
blakangel#4552008-10-17 15:45:45
A(z) #455 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
oregjani#4542008-10-17 15:33:10
Szerintem nem lenne etikus a kitiltás.Mit vétettek,amiért kitiltással kellene őket sujtani?Senkit/legelább is engem/nem zavartak.Kérem,. azt a kis reklámot,esetenként nem kell a rovásukra írni
urologus#4532008-10-17 09:09:15
megtiltom,hogy kilegyenek tiltva
eropolice#4522008-10-17 02:14:41
Válasz a(z) 451-es üzenetre:

Ez óriási tévedés, hogy a TZ a portál eltartása miatt született; ők többnyire azért vásárolnak örömpolgárságot, hogy legálisan kiírathassák a telefonszámukat, ami az ő esetükben felgyorsítja a kapcsolatfelvételt.

tamara22: a népszavazást te "kommunista", diktatórikus eszköznek tartod?  :-O 
full#4512008-10-16 23:37:08
Válasz a(z) 449-es üzenetre:Megértettem,amit irtál, de én egy személy vagyok .Épp ezért nem hirdetek egy oldalon kétféleképpen!A szakmám is fontos és a magánéletem is mint minden embernek. Ez igy természetes.
 Ha a türelmi zóna a portál eltartása miatt született,akkor meg kéne becsülni az ott lakókat,mert akkor Te sem beszélgethetnél itt ha vki nem áldozza a pénzt a hirdetésére.
   Én nem zaklattam senkit és mégis  szankcionáltak,ugyanakkor elnézőek a bírák azokkal szemben,akiknak két reglapjuk van...?Ki érti ezt?
tequila71#4502008-10-16 15:38:20
Válasz a(z) 415-es üzenetre:

Miért kedves? 
Téged már "üldözőbe vettek" a TZ-ből? 
Vagy valakid? Ha igen, rosszul esett? 
Esetleg nem tudtál NEM-et mondani valamelyik hirdetőnek? 

Ha valamelyik TZ-lakó "zaklat" tudtommal van megfelelő hely, hogy jelentsd, persze csak ha a zaklatottságod élményét már közölted előbb vele.

Egyébként igaz az adatlapod.
ne-mo#4492008-10-16 09:30:25
Válasz a(z) 448-es üzenetre:
Nem akarod megerteni, vagy tenyleg nem ertetted... Maradj hirdetessel a turelmi zonaban, ha a szakmad fontosabb, vagy koltozz a masik negyedbe maganszemelykent (szinten hirdetessel, mint en), ha a tarsalgas annyira fontos - es emellett hirtetess Magad mashol, van erre sok hely ahol Rad talal aki keres. Eropolis elsosorban tarsalgasnak szuletett, a Turelmi Zona, ugy latom, csak a portal eltartasa miartt letezik - es nem baj. letezzen, nem zavar.  ;-) 
Azt is latom, hogy a Birak elegge elnezoek, ha valakinek van ket neve itten, de nem el vissza vele.
full#4482008-10-16 00:06:28
Válasz a(z) 444-es üzenetre:Köszi a tanácsot de amit te javasolsz az a kiskapu és teljesen szabályellenes.Maradjak hirdetésnélküli tag és ha vki elkezd érdeklődni irántam, akkor nyögjem be hogy bocs,örülök,hogy beindultál rám de én pénzért ismerkedem...Tudod Te hány embert haragitanék jogosan magamra?Igy meg csak azt az egy-két olvasni nem tudó emberkét ill.tudatlant,aki nem tudja elolvasni ill.értelmezni vagy próbálja figyelmen kivül hagyni,hogy én TZ-s vagyok.
A másik "szüntessétek meg" az nem múlt idő ,felszólitó mód.A felszólitó módnak nincs múlt ideje.Nyelvórára szivesen látlak...!
tamara22#4472008-10-15 14:17:35
Sziasztok!
Én türelmi zónás vagyok, mégis pártatlanul mondom hogy hülyeség volt megtenni hogy minket kitiltottatok.Elmagyarázom.Teszem azt most kitörlöm magam a türelmi negyedböl és felregelek egy uj nickel egy uj negyedbe.Beszélgetek egy emberkével aki képröl felismer és tudja hogy ki vagyok és mit csinálok.Tisztasor hogy a biznisz tovább megy csak más köntösbe bujtaják a dolgokat.Kérdés a heterokat miért nem tiltják ki a homo negyedböl a biszex és transzvesztita negyedböl ill. chatröl?Ez kissé diszkriminativ.Én soha nem hirdettem camon megmutattam magam de úgy gondolom hogy csak beszélgettem a travi és biszex negyedekben.Ciki hogy ez az oldal politikai szemmel kommunista inkább, mint demokratikus.
lecserelem#4462008-10-15 09:11:50
hülyeség, ha valaki TZ, miért ne csetelhetne? Inkább az zavaró, hogy már többször olyan kért pénzt szexért, aki nem TZ-ben van.
harmadikatbp#4452008-10-14 14:53:26
A(z) #445 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
ne-mo#4442008-10-14 10:32:49
Válasz a(z) 442-es üzenetre:
Teljes felreertes. Ha akarod, maradj hirdetes nelkul es igy keress azz embereket. A turelmi zona pedig tovabba letezik, senki nem szuntette meg, tehat a mult ido szerintem csak egy retorikus trukk Reszedrol  ;-) 
angel-white#4432008-10-14 08:49:13
Válasz a(z) 442-es üzenetre:
 Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is úgy gondolom , hogy egy ismerkedős, barátkozós oldalon nem lehet korlátozni azt, hogy ki, kivel beszélgethet, még akkor sem, ha ez egy erotikus partnerkereső, sőt!
 Tehát én is arra a döntésre jutottam, hogy elmegyek erről az oldalról, olyan oldalra, ahol a pénzemért, azt a szolgátatást vehetem igénybe, amit az elején a felhasználási feltételekben megigértek nekem.
 Remélem sokan fognak erre a következtetésre jutni, hiszen valljuk be nem ez az oldal a "no.1.", és ha még ráadásul át is verik az embereket, akkor szerintem nincs semmi értelme itt lenni...
full#4422008-10-13 22:44:17
Válasz a(z) 432-es üzenetre:
Ennek a döntésnek egyáltalán nincs értelme ,bármilyen technikát alkalmaztok.A TZ-és nem fog ugy dönteni,hogy ezentúl szimpátiapartnert keres itt.Irreális,hogy a K-kat ti fogjátok "jó útra tériteni".De hát miért is kéne...?
A türelmi zónát itt gondolom nem a TZ-sek találták ki,hanem adva volt egy lehetőség,amivel éltek./éltünk.Hogy ki hogy hirdette magát a chatszobákban,azt én nem tudhatom de biztos vagyok benne,hogy legtöbben beszélgetni jártak/jártunk be más szobákba.
 Nézzétek már meg éjszakánként a TZ chatet kik vannak bent.Nem kéne azokat is kitiltani?Beszélgessen mindenki akkor a hasonló beállitottságú emberekkel.Nekem miért kell eltűrnöm,hogy sértegessenek(nem TZ-sek!) a chat szobában,ahová barátkozni megyek???
 De ha annyira nem kivánatosak itt a TZ lakók,szüntessétek meg a negyedet,ahelyett,hogy ennek a megalázó szavazásnak és helyzetnek teszitek ki őket/minket!Szerintem akkor elmegyünk és hirdetünk és barátkozunk máshol.
  Sértőnek tartom és igazságtalannak és megmondom őszintén el is ment a kedvem attól,hogy itt bárkivel is beszélgessek.Pedig sok nem kamu,értelmes emberrel találkoztam itt(Nem kuncsaftot értek ezalatt).
  Száz szónak is egy a vége felesleges felhajtásnak tartom és senki érdekét nem szolgálta!
ne-mo#4412008-10-13 15:25:01
Válasz a(z) 438-es üzenetre:
Akkor viszont lehetne valahol *minden* oldalon a jelenlevo birak jegyzeke... pl. baloldalon levo menuben "kilepes" folott, es chatben egy kulon kis ablakocskan.
eropolice#4402008-10-13 15:21:46
Válasz a(z) 439-es üzenetre:

De csak akkor tud szobáról szobára járni, ha megszünteti a TZ-s lakhelyét.
ne-mo#4392008-10-13 15:19:20
Válasz a(z) 438-es üzenetre:
Na persze, koltozni mindenkinek szabad, akkor az altalanos szabalyok ervenyesek. En ugy ertettem a #247 maccskossz hozzaszolasat, hogy szobarol szobara maradt nekik szabad atjaras (nem negyedrol negyedre).
eropolice#4382008-10-13 14:00:17
De nem korlátozhatunk senkit a negyedek közti mozgásban, elméletileg egy TZ-s dönthet úgy, miért ne dönthetne, hogy felhagy ezen tevékenységével és mostantól szimpátiapartnert keres, és ebben nem akadályozhatunk meg senkit. 
Mindazonáltal, ha "álruhába" bújt pénzes szolgáltatóval találkoztok, legyetek szívesek és jelezzétek a legközelebbi bírónak.
eropolice#4372008-10-13 13:56:20
A(z) #437 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
kercsi#4362008-10-13 12:29:34
Változatlanul fenntartom a véleményem, nem mindet kellett volna tiltani, hanem azokat akikre rendszeresen panasz van. Ilyenek pedig előfordulnak a nem türelmisek közt is. Bírók hol voltatok hogy idáig fajult a helyzet?!
astra#4352008-10-13 11:21:44
elégrégi tagvagyok eropolisban de SOHA NEM Tapasztaltam hogy zaklattak vaolna valakit is a Türelmisek!!! Ez a web oldal az Erotikárol a Sex röl szol szolna? és ebbe a türelmizónások is beletartoznak. Nem tartom helyesnek a ktiltásukat mert ez végülis KIközösítés aminek itt sztem helye nincs! sokkal jobb megolnásnak tartanám ha megszünne ez a kollektí kizárás és ha valóban valaki küzülük zaklatna bárkit akkor AZ a Zaklató legyen kítíltva!!!
joe62#4342008-10-13 10:52:29
Válasz a(z) 433-es üzenetre: Azt hiszem igazad van, nem is igazán akarok vitatkozni, már csak azért is, mert új vagyok itt. Nem tudom mióta megy a mizéria! Ha rég óta? akkor azt mondom én is, hogy elég volt, legyenek kitiltva!
ne-mo#4332008-10-13 10:19:04
Válasz a(z) 431-es üzenetre:
Azok akikrol irsz, melysegesen tisztelem. De, ha nem penzert csinalnak, akkor miert "bordelyhazban" laknak? Koltozzenek belvarosba, vagy mas negyedbe ahol jol erzik magukat.
ne-mo#4322008-10-13 10:14:45
Válasz a(z) 427-es üzenetre:
Hat ez nagyszeru... tehat maradt egy kiskapu es most nevethetnek rajtunk...

*Eropolice:* Udvozlet programozoknak  ;-)  Nemcsak a belepest, hanem atlepest szobarol szobara kell lehetetlenne tenni, hogy az uj szabalynak ertelme legyen.
joe62#4312008-10-13 08:31:16
Szerintem adjunk nekik még egy utolsó esélyt! Ez mindenkinek jár! Aztán, ha mindezek ellenére is folytatják, nem azt mondom hogy végleg, de hosszú időre tiltsátok ki őket! Már csak azért is, mivel úgy hiszem, van e honlapon nem egy két honfitársunk, aki nem a megvásárolható partnert keresi, hanem azt, akivel szexuálisan, és talán egy kicsit érzelmileg is  jól megértik egymást.
crazyspice#4302008-10-13 05:45:48
A(z) #430 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
yeloka#4292008-10-13 02:09:38
Nem
full#4282008-10-13 01:05:12
Válasz a(z) 419-es üzenetre:°Köszi.Igazad van A szavazás egy demokr
áciában akkor érvényes,ha megvan a megfelelő részvételi arány.Min.30 %.Itt mennyi volt?Én nem váltok szobát nem igy folytatom tovább.Jobb lenne ha nyiltan megmondanák,mi mennyi.Igy lenne fair.Én megmondom őszintén,leszarom,hogy kitiltanak-e inne vagy nem..Ez a szexoldal jó volt eddig.És ez amit csináltak ezzel a szavazással nem tett jót senkinek.Az ellentétek szitása nem jó üzlet.
maccskossz#4272008-10-12 20:45:51
Újjabban a türelmi zóna lakói szobát váltanak és úgy folytatják tovább.....
uni73#4262008-10-12 20:35:41
A(z) #426 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
roccco#4252008-10-12 16:23:02
ki kell tiltani őket!
Ez egy nagyon bölcs döntés!!!!!!!
emberecske#4242008-10-12 15:24:26
Válasz a(z) 408-es üzenetre: bölcs interpretációdhoz inkább illene, hogy a stívedet (netán agyadat) mellékelnéd,  és nem ezt a kisseprűt.
emberecske#4232008-10-12 15:21:55
Válasz a(z) 408-es üzenetre:Ez itgazán magasztos tudat- és létforma. Csak éppen hazug, álszent. Eropolis minden lakója  valamely előnyt keres, talán nem mindenki azonnali forintban.  Magasztos szméidhez valamely  hitközség  lenne méltó.
crazyspice#4222008-10-11 19:18:42
A(z) #422 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
crazyspice#4212008-10-11 19:17:18
El ne felejtsd,ha legközelebb néznél egy 1 csillagos filmet szivi, változtasd 3 csillagossá!Te...  :-) 
mamka69#4202008-10-11 09:53:46
Megérteném,ha a sok degenerált ,kamus hülyét nemengednétek be a mi oldalunkra.Egyébként azt tiltsátok ki,aki más oldalon is hirdeti magát.Üdv.Mamka69
tanulo5#4192008-10-11 01:44:56
Nagyon rossz döntésnek tartom már csak azért is, mert mikor szavaztam láttam, a kitiltásra az összes Eoropolisz lakók elenyésző kisebbsége szavazott.
bugyika5#4182008-10-10 20:35:11
A(z) #418 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
jef666#4172008-10-10 18:44:48
nem kell elférnek ők is
touch-and-go#4162008-10-10 16:52:11
Válasz a(z) 276-es üzenetre:
Ezek szerint az "laza kapcsolatban" megtestesülő szolgáltatást eltudnád képzelni mindig. Csak legyen hozzá elég kínálat, mert úgy látom hogy a nők elég okosak és előbb-utóbb nem részesítik előnyben az ilyen megkereséseket. nah.  :-)  Hát a mai világ nem igazán errefelé halad, de azért csak keresd kitartóan és kívánom, hogy találd is meg. Ennek az oldalnak a fő profilja a sex és a sexről szól és ritkaságszámba megy az  az "igazi" meglelése. Általában laza kapcsolatokat keresnek a férfiak a nők pedig vágyakoznak a társ megtalálására. Egyébként sok másik internetes társkereső elnevezése ellenére (mivel a neve mást tükrözne) is ezt a sexelős tartalmatlan ismerkedési formát öltötte magára, mivel ez a kereslet a regisztráltjai által. Minden levél majdnemhogy az azonnali rendelkezésre állás kéréséről a rögtöni sexről szól. Pedig PARTNERKAPCSOLATOT, SZERELMET hirdetnek. Azért az ábrándokat tiszteletben kell tartani. Mi lenne ezek nélkül. Nah   :-) 
noncsika#4152008-10-10 16:31:25
Sziasztok!


Szerintem is ki kellene tiltani a türelmi zónásokat más szobákból! Az még csak hagyján, hogy magukat reklámozzák... de még meg is keresnek emberkéket, akiről a közös cheten úgy veszik le, hogy magányosak, hogy pénz ellenében... Na ez az ami undorító, legalábbis szerintem!!!
uni73#4142008-10-10 09:07:22
Válasz a(z) 408-es üzenetre:
kedves robicruz!
 te annyira marha vagy,hogy azt sem tudod milyen témához akarsz hozzászólni,mert ha megnéztél már egyetlen reglapot is láthatnád,hogy oda van irva,hogy türelmi zóna.ha te nem tudod,hogy ez mit jelent,menj visza az oskolába
touch-and-go#4132008-10-10 06:07:01
A(z) #413 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
touch-and-go#4122008-10-10 05:59:59
Válasz a(z) 277-es üzenetre:
Végül is ezekből ez jött le. Telitalálat:)
touch-and-go#4112008-10-10 04:40:31
Hogy érthetőbb legyen a haszon jelentése 1. anyagi előny, nyereség. Haszna van, hasznot húz valamiből, illetőleg nagyon előnyös valaki számára. Itt már eljutottunk ahhoz: hogy "nagyon előnyös valaki számára", tehát akinek a motivációja után a célzatos tudatos magatartása erre irányul azt besorolhatjuk e kategóriába. Továbbá a természetbeni juttatást is idesorolnám.
touch-and-go#4102008-10-10 03:29:29
ad.1. A kurva a kurtizán szóból ered: 1. jelentése félvilági hölgy, 2 jelentése rég a király szeretője.
ad.2.prostituálja magát pejor 1. elveit, meggyőződését, pénzért v. egyéb haszonért eladja, 2. tudását, tehetségét méltatlan dologra pazarolja, elfecsérli
ad.3. prostituált kéjnő, utcanő
ad.4. prostitúció lat 1. a kéjelgés keresetszerű űzése, 2. pejor szellemi, erkölcsi értékek árulása, áruba bocsátása anyagi előnyökért

Tehát a félviláginő és a szerető a jelentése a kurva szónak.
A prosti viszont a kéjelgés keresetszerű űzése a szakmának, illetve ha egyéb haszonra törekszik.
Ezek után már csak azt kell értelmeznünk, hogy mi a kéjelgés keresetszerű űzése, illetőleg mit jelent az "egyéb haszonra" törekvés.
Akkor a leírak szerint ki-kicsoda?
full#4092008-10-09 23:14:39
Válasz a(z) 408-es üzenetre:
Kedves robicruz!Rosszul látod a dolgokat.Egy közösségi szavazásból senkit nem lehet kizárni.Ez olyan lenne mintha egy népszavazáson,ahol a Te sorsodról is döntenek, nem engednének szavazni.A másik,ha tudnád értelmezni azt,hogy türelmi zóna,nyilván nem kérnéd,hogy külön jellel kelljen ellátni azt,aki pénzért csinálja és felvállalja azt,hogy TZ-és.Ha én elkezdek beszélgetni vkivel,megnézem a reglapját és elolvasom és ÉRTELMEZEM is,hogy honnan jött,mit ill.kit keres!
Abban igazad van,hogy a kurválkodás,mint fogalom a pénzhez kötődik de a kurva az maga nem fogalom hanem egy személy,mostanság már nem mindig nőnemű...,aki az egyik legősibb mesterséget űzi,pénzért nyújt szexuális szolgáltatásokat... 
Te kevered a szezont a fazonnal!
robicruz#4082008-10-09 20:47:12
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/FORUMIMG/40277.jpg
uzenet minden kurvanak aki itt velemenyt nyilvanit: ertsetek mar meg hogy itt nektek nincs beleszolasotok eggyaltalan. a kerdes hogy titeket kitiltsanak-e vagy sem, tehat termeszetes hogy mivel rolatok szol a vita ezert a ti velemenyetek nem mervado (eleve szubjektiv). rohadtul idegesito amikor az ember elkezd chatelni valakivel es X ido utan derul ki hogy az idejet pazarolta, mert kurva az illeto. ha megvalosithato lenne az hogy minden fizetos neve mellett vilagosan, jol lathatoan ott lenne valami jel vagy felirat ami azonnal egyertelmuve teszi hogy kurva, akkor nem lenne vegulis gond ha mashova bemennek. en azert jobban orulnek ha nem kene szazaval nezegetni olyan reglapokat amik eleve (szamomra es mas szamara aki nem fizetos, normalis kapcsolatot vagy csak szexet keres) ido es energia pocsekolas. jeannak meg azt uzenem: limitalt ertelmi kepessegeid valoszinu hogy nem teszik lehetove azt hogy megertsd: a kurva mint fogalom eleve a penzhez kotodik. csak az a kurva aki penzert csinalja. ha ezt az alapveto igazsagot nem erted vagy nem hiszed akkor nezz meg egy ertelmezo szotart.
flick#4072008-10-09 14:02:59
A(z) #407 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
hardboy#4062008-10-09 13:16:59
Sziasztok!

Szerintem ez így nem teljesen van jól!
Ennyi erővel minden szobában csak azok a felhasználók tartózkodhatnának akik abban a negyedben vannak...
Én már itt vagyok az eropolison jópár éve (voltam már majdnem minden negyedbe) de szerintem ez így nincs jól...
Csak egy példa... fogalmam sincs (ennyi erővel) hogy jónéhány "hetero" pasi miért reklámozza magát a meleg szobában... ez csak egy példa volt...

De a lényege az egésznek annyi, hogy szerintem ennek a szavazásnak vagy szigorításnak olyan sok értelme nincs... szerintem csak azokat kellene az adott szobákból tiltani bizonyos időre, akik megszegik a szabályzatot és nem pedig mindenkit. De pont ezért vannak a szobákban a bírák, hogy a közösbe nem illő dolgokat töröljék és a szabálysértőket kirúgják a szobából x időre.

De lehet úgy is fogalmazni, hogy ezzel a negyedek bíráinak a munkáját kérdőjelezitek meg!

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-525]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2540BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba91100Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1100Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba6460Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba44100Heteroszexuális vadászterület
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba220Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok600Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2330Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.