Jó szerető

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Jó szerető
Szerinted mitől jó egy szerető? Milyen a jó szerető?  Megtaláltad benne azt, akit kerestél?  Te milyen szeretőnek tartod magad?  Lehet több jó szeretője valakinek? Meddig élhet egy ilyen kapcsolat? �Szóval minden érdekel, ami egy szeretővel kapcsolatos. 
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
nyamnyam#4942012-01-01 20:43:01
Válasz a(z) 484-es üzenetre: 
Ezt kell érezni valóban egy harmonikus kapcsolatban.  :-) Mindenkinek BUÉK!
avic#4932012-01-01 19:18:00
Válasz a(z) 492-es üzenetre:

Na erre az idézetre rákerestem tényleg így van...nem semmi   :-O :-D 

B.U.É.K. ! :-)
eye45#4922011-12-31 17:33:21
Válasz a(z) 489-es üzenetre: 
Szia Asra!

Dinus69 jól írja, az adatlapod inkább taszító, mint vonzó. Az itteni bejedzésed is azt sugallja, hogy direkt a "szerencsétlen pasi" címre hajtasz. 

Én Mohamet vagyok: szolga,
Hazám Yemen, jöttöm kényszer,
Tudd: törzsbelim minden asra,
S szerelmükért halni készek.

Nem igazán értelek mi a célod?

Szép estét, és Boldog Új Évet Neked :-)
avic#4912011-12-31 01:28:54
Válasz a(z) 487-es üzenetre:Szió! :-)

Értem...a kikacsingatás kivételével....nem kell ahhoz monóba látni hogy egy kapcsolat kifulladjon.... :-) A 3. nem mindig az ok...néha az okozat.

Természetesen az én kapcsolatnál minden teljesen másképp van :-D

Még a párduc is rózsaszín....bár néha harap :-D

A szép zenét pedig ha megengeded viszonzom....bár kevésbé lágy...:D

!link:http://www.youtube.com/watch?v=dgfP2Id4KRU
dinus69#4902011-12-30 17:09:54
Válasz a(z) 489-es üzenetre:

Kedves Asra! Valószínűleg azért (sem) válaszolnak se privire se levélre, mert írsz egy csomó "hülyeséget" a lapodon. Sok negatívumot is leírsz, ami akár igaz, akár nem, de nem adsz mellé se magyarázatot, se "esélyt" magadnak, mégsem. 
Így az jön le a lapodról, a leírás alapján, hogy hellyel nem rendelkező, szexhez köze nincs, nem jó külsejű és nem kommunikatív férfi vagy.
Nem épp a szeretkezni vágyó nők ideálja.
A választott kép (bélyegkép) akkor lenne ütős, ha lenne mellette egy kép Rólad is. Mert akkor humor. Így csak olyan, mint a többi: cicuska, virágocska, kiskutya, felhők és hasonló fantáziátlan dolgok.

Nem megbántani akartalak, bocs érte. Ez van:)

Szép napot, mosolyt fel.

P.S: ne az én lapomból indulj ki, mert az szinte hetente változik.
asra#4892011-12-30 10:47:46
A(z) #489 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
asra#4882011-12-28 13:41:04
A(z) #488 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
eye45#4872011-12-17 02:15:02
Válasz a(z) 486-es üzenetre:

Szia! :-) 

Régen nem olvastalak itt :-) 

Mély szomorúsággal töltött el a leveled...rá kellett jönnöm, hogy dög unalmas vagyok :-D  :-D  :-D 

Komolyra fordítva a szót, igazad van abban, hogy a mának kell élni, mert a múltban elszalasztott dolgokat, már nem lehet visszahozni, és a jövőben megélteket, másként fogod átélni mint ma. Meg kell ragadni a pillanatot, a boldog órákat, amik nagyon hamar elrohannak sajnos,pont azért mer visszahozhatatlanok. :-) 

Önbecsapás lenne azt hinni, hogy a kapcsolatok öröké tartanak, talán pont azért mert az egyik fél mindig nagyobb arányban visz bele érzelmet mint a másik, ahogy Te is mondtad. Amíg az egyik kifelé kacsingat a kapcsolatból,új kapcsolatokat keres, addig a másik úgy tesz mintha semmit nem venne észre. Illúzióban él,hogy ezzel majd "ereje teljében" tarthatja a kapcsolatot, bár lehet, csak az több érzelem vette el az eszét :-)
A fene sem tudja, tényleg logikátlan  :-D 

Gondolom ez a Te kapcsolatodnál másképpen van  :-D 

Akkor egy kis zene...bár nem a stílusom, de illik a témához :-D!link:http://www.youtube.com/watch?v=1-8orVJrSf0
avic#4862011-12-16 15:46:20
Sziasztok!
De rég jártam erre..pedig jó kis fórum ez  :-) 

A jó szerető mindenkinél mást jelent...
de mindenkinél hiányt pótol...szexet és/vagy érzelmet. 

A legtökéletesebb, ha a partnerek egyformán csak szexet és /vagy érzelmet keresnek egymásban...de ez a legritkább. A szex és érzelem általában mindig más-más arányban van jelen...nincs recept hogy a nőnél több az érzelem vagy a férfinál...kapcsolata válogatja. 

A jó szerető fogalma mindig viszonylagos...az a fontos hogy a partner jónak tartja -e. Mindig az adott partnernek jó/rossz a szerető....ezért nem lehet általánosítani. 
Arról nem is beszélve hogyha lenne minden jó tulajdonsággal felvértezett szerető .....dög unalmas lenne :-D

Ami pedig a kapcsolat végét jelenti....lehet siettetni és elodázni...a kérdés van-e értelme.

A párkapcsolat olyan mint az élet... hagyni kell kiteljesedni...és lehetőleg minnél tovább "ereje teljében" tartani. Minden lecseng egyszer...de sokat lehet tenni azért hogy minél később jöjjön el a vég. Minden kapcsolatra és az életre is igaz ez...a szeretősdire különösen. Keresni kell a közös örömöt nem rágódni a múlton és végképp nem terhelni borongós gondolatokkal a jövőt.:) ..

Nem utolsó sorban pedig hinni abban hogy a fent leírtakból egy szó sem igaz és a  kapcsolat olyan különleges hogy sose múlik el.... Logikus nem ? :D:D :-D
szenyor#4852011-11-27 19:04:28
Örül mikor meglát ,mindig kedves odaadó.Még sose veszekedtünk vele, bármiről el tudunk beszélgetni hiszen nem csak egy guminő akit félredob az ember ha végzett.Amig vele vagyok elfelejtem a sok sz@..t ami otthol van:)Sőt ő szokott figyelmeztetni ,hogy már induljak nehogy baj legyen.Nem várja el de mindig kedveskedek neki valamivel aminek örül is.Persze az idő ahogy telik úgy szorosabbra fűződik a kapcsolat de tudjuk hol a határ habár néha nehéz megállni....Szóval jó vele.
medalion#4842011-11-27 13:44:19
A jó szerető....ráérez arra,hogy éppen mikor hiányzik a másiknak, nincs korlát, akadály, figyelmes, odaadó,érzéki,szenvedélyes,intelligens, humoros , szexi most más nem jutott hirtelen az eszembe. Ja,de igen: elhiteti velem,hogy szexistennő vagyok a nőiség szimbóuma, amit persze el is hiszek :-)
kerrsek#4832011-11-27 12:27:54
Sziasztok!

A jó szerető szerintem az a partner, aki a szellemi, lelki kielégülést is tudja nyújtani, a testi mellett.
Akivel tudsz jót beszélgetni bármiről, akinek el tudod mondani a problémáidat, mert meghallgat, aki szeret és elfogad, mint embert, aki egyenrangú partnernek néz...
Mintha a legjobb barátoddal nem mellékesen még testi kapcsolatod is lenne :-)
És társként tekint rád, amíg együtt vagytok.
Sorolhatnám még, de ha kicsit sarkítani akarok, olyasmi, mintha a párod lenne, csak a szerelem nincs meg kettőtök közt.

Kétféle vége lehet egy szeretői kapcsolatnak szerintem.
Vagy kiteljesedik egy egymásba szeretéssel, vagy valamelyikőtöknek jön a nagy szerelem, és véget ér. A kérdés, hogy a másik mennyire sérül ilyenkor, de neki tudnia kell elengedni a másikat. Ha tudja a helyén kezelni az egész szituációt, akkor jó.
venuszkobraja#4822011-11-27 11:54:44
A jó szeretőnek az aki jobban szeret adni, int kapni, aki az együtlét teljes valósága alatt csak oda öszpontosít és semmi másra, a gyönyör kapujáig nem csak elkísér, hanem be is vezet azon.
paar#4812011-10-26 05:37:52
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/e/USRf_ed61c6d/39f3eb.jpg
A jó szerető nemcsak szükségletet elégit ki hanem örömet is okoz. Már azzal is ha rágondolsz!v
eye45#4802011-10-24 21:41:21
Azért van akinek van esze is....a szíve mellett :-)
zenobia#4792011-10-23 04:21:59
Válasz a(z) 478-es üzenetre:Mennyire igazad van...:D
eye45#4782011-10-22 22:59:07
Válasz a(z) 477-es üzenetre:
Mosni is csak azt lehet ami van  :-(  :-D
zenobia#4772011-10-21 22:22:55
Válasz a(z) 476-es üzenetre:Igaz...a planktonok éltetik a bálnákat. DE....agymosást nem vállalok....:D
eye45#4762011-10-21 22:12:37
Válasz a(z) 475-es üzenetre:
Ne becsüld le a planktonokat :-D  :-D  :-D   Akinek Barbi kell...hát az meg is érdemli, azon nem a szemész fog segíteni :-D  :-D
zenobia#4752011-10-21 22:07:21
Válasz a(z) 474-es üzenetre:Spirituálisan rúgnám se...be őket...!!Igényeik...Barbi...és a megjelenésük(értelmi-érzelmi) a planktonokkal egyenlő...:)
eye45#4742011-10-21 22:00:22
Válasz a(z) 473-es üzenetre:
Na igen...szem gyengeségben nincs hiány:D Egy spirituális gyógyítót el tudok képzelni :-D  :-D  :-D
zenobia#4732011-10-21 20:40:30
Válasz a(z) 472-es üzenetre:Azt hiszem....nem ártana egy teljeskörű szemészeti vizsgálat az oldalon...:D :-D :-D
eye45#4722011-10-20 22:15:41
Válasz a(z) 471-es üzenetre:
Ne add fel, majd rád talál ő  ;-)
zenobia#4712011-10-20 20:47:53
Még nem találtam...:(
bombika15#4702011-10-14 23:51:54
Válasz a(z) 469-es üzenetre: Sajnos igazad van
eye45#4692011-10-14 23:51:03
Válasz a(z) 468-es üzenetre:
Na igen, csakhogy az idő nagy ellenség tud lenni :-(
bombika15#4682011-10-06 13:44:54
Válasz a(z) 466-es üzenetre:Lehet csak a megfelelő időt kell kivárni mindenkinek.
zold27#4672011-09-28 20:02:48
Válasz a(z) 466-es üzenetre:
Te mázlista Don Juan !!!
Én is ilyesmit szeretnék,de .... engem úgy néz ki nem szeretnének
vvbbnn#4662011-09-28 15:43:34
Válasz a(z) 465-es üzenetre:
Hát akkor nincs több ötletem. :-( Én viszont pont fordítva jártam: ott 2-3 hét alatt összejött a randi egy (szintén 1967-ben született, tehát velem egykorú) környékbeli özvegyasszonnyal, akinek az idén még nem volt szex! Úgyhogy már az első személyes találkozás alkalmával bizalmat adott és le is pókhálózhattam. :-) És ez annyira jól sikerült, hogy azóta hetente-kéthetente igényt tart a 'szolgálataimra'...

Szóval: NE ADD FEL!!! :-)
zold27#4652011-09-27 12:10:15
Válasz a(z) 464-es üzenetre:
Köszönöm a tippet.
Régebben próbálkoztam ott a korban hozzámm illő lányoknál,de ott is látványosan elkerültek.
Azért jöttem ide,mert itt majd hátha.....
De aztán itt sem :-)
vvbbnn#4642011-09-27 11:44:06
Válasz a(z) 463-es üzenetre: Szívesen! :-)

Itt még nekem se sikerült, de a 'l_o_v_e.h_u'-n már igen! ;-) Esetleg próbálkozz ott is!
zold27#4632011-09-26 20:29:55
Válasz a(z) 462-es üzenetre:
Köszönöm szépen,hogy megtennéd.
Sikerül valahogy megoldanom azót ezt a gondot.
csak azt enm,hogy találjak valakit... :-)
vvbbnn#4622011-09-26 11:16:36
Válasz a(z) 461-es üzenetre: Szia! Ha gondolod, küld el nekem BÁRMILYEN fotódat, én kitakarom az arcodat és visszaküldöm Neked!
zold27#4612011-08-04 20:10:18
Válasz a(z) 450-es üzenetre:
Nos a kérdésed jogos? Igazad is van !!
Nem vagyok girnyó,átlagos.
Épp nem tudok mivel képet csinálni és a gépen meg csak súlyzós kép van amin nem látszik az arcom?
És mi van ha valaki rámismer?
eye45#4602011-07-29 22:12:55
Válasz a(z) 456-es üzenetre:
Sajnos nehéz a felfogásom, biztosan az alacsonyabb szintem miatt van, és persze azért mert nem mindent a szexualitás felől közelítek meg. A barát nálam továbbra is azt az embert jelenti, akivel mindent meg tudok beszélni, akitől elhidegültem, az pedig azt, akit nagy ívben elkerülök, ezt magyarázhatod ahogy akarod, a hasonlatod akkor sem állja a helyét.

Lehet egyéni szerencsém, hogy nincs gondom a szintre felhozással, és a megtartással sem, mindenféle tudományos magyarázat nélkül is egy jól működő kapcsolatban ennek mennie kell. Ha nem megy, akkor  el kell engedni a másikat, és nem ráerőltetni magam, és a 
sok hókuszpókuszomat.

Soha nem szeretkeztem, és nem is fogok érzelem nélkül. Így ebben nincs tapasztalatom.
Mivel "tantrázol", tudnod kellene miről is szól ez az egész. Ha tanítod, akkor a tanítványaidat, csak sajnálni tudom, mert a tantrában a profizmustól nagyon messze állsz. Mert uralom a testem, szabályozni tudom az még nem minden.Ha csak a tantra technikáját tanulod meg, és nem gyakorlod a szellemi részét, nem lesz tökéletes az eredmény ;-)
eye45#4592011-07-29 21:37:35
Válasz a(z) 454-es üzenetre:
Na ne Te ezt tanítod, és ezt írod?  
"A tantra azt tanítja, hogy az isteni szerelmet csak olyan párkapcsolatban lehet elérni, melyben a nő és a férfi szeretik egymást. A tantraszexben a férfi feltétlen hódolhat a társának: ő az istennő, akinek a kielégülése az elsődleges szempont." A tantrában összefonódik szex és szerelem. A tantra nem egy sportág amit űzni kell, hanem egy érzés amit át kell élni.
simi12#4582011-07-29 12:29:25
Válasz a(z) 457-es üzenetre:Örülök hogy azzal a képességel is megálldott vagy, hogy megitéld  látatlanul és tapasztalás nélkül ki milyen tejesítményt nyújt az ágyban! Nem is tudom miért itt vesztegeted ezt a rengeteg tudást!:D  Ki mikor és miért van egyedül arról neked fogalmad sincs!  Nos van aki kölcsönös élvezetből szexel van aki pénzért, vajon kinek a lelke van nagyobb rendben? :-D
Nézd biztos nagyon jó dolog a tantra, de fogadd már el végre  nem csak az létezik, sokféle ember sokféle élethelyzet, sok mindenben lehet neked is tapasztalatod sok dologba nincs! Szerintem igazán lelkileg az az ember van rendben aki nyitott és meghallgatja a másikat és elfogadja hogy nem csak az ő életelvei, véleménye a jó! 
Te mindent csak a szexre hegyezel ki ami valóban fontos és alapszükséglet, de  ne csak azzal foglalkozz, dolgozz mellette keményen, vezess háztartást, nevelj gyerekeket és legyél odaadó nagyon jó feleség! Majd utána tudsz csak reális véleményt nyílvánítani szerintem!
Kíváncsi lennék arra, hogy egy ilyen leterheltség mellett a férfi lenne e fáradt vagy te!!:D
tantra-tanarno#4572011-07-29 12:02:13
Válasz a(z) 455-es üzenetre:

Ezért vagy egyedül... vagy csak rövid időre találsz valakit. Értem a lelkiség mindenek előtt.
Nem a szex ha nincs megfelelő szinten művelve, azaz a szexuális egészsége nincs rendbe a férfinek, akkor olyan lelki gyöngyszemeket veszítesz, akik után egy életen át sóvárogsz.

Tehát először a testi egészség, mint szexuális erő, majd nézd meg ki tudja fenntartani ezt, az a kapcsi megmarad. Szexeltesd a pasit orgazmus nélkül és pár hónap múlva beerősödik, b írni fogja , az akárnapi szintű szexet is nem panaszkodik fáradtságra és neked sem lesz "nem tökéletes" a szex, ami miatt vissza kell utasítanod. 

Ha ezt nem csinálod meg , akkor *egyedül maradsz, az ágyban biztos*, a konyha asztalnál nem.
tantra-tanarno#4562011-07-29 11:56:05
Válasz a(z) 451-es üzenetre:

"barátként elhidegülve" értelmezve:
- barát: egy biztonságos, számíthatok rá személy.
- elhidegülés, amikor már nincs szex vagy megromlik
Nem hiszem, hogy értelmezésben ez bonyolult lenne, az ilyen "barátként elhidegülve" kapcsolatok egyfajta következő kudarc megelőzése céljából együtt maradunk, vagy a gyerekek miatt stb.
Ezek az emberek egy újabb kapcsolatban sem tudnak megfelelően, hosszabb távon *teljesíteni* (szexuális energia, potencia probléma)...
Újabb bukta. Egyre rövidülő időtartamú kapcsolatcsírákkal (szerelmekkel?)... szexpartnerekkel...


A szintre felhozás is komoly együttműködést igényel, az eddig elvesztett férfias erő, azaz a potencia, mint hímvessző feszessége (azért a kemény a legjobb érezhetőségben, vagy neked a puha is megfelel?).
A szexuál bioenergetikai szintfelhozás oké megvan, de vajon tartani is fogja magát (családalapítás stb., nem szeretném apuka nélkül felnevelni a gyermekeim, bár van akinél ez nem gond), lesz hozzá megfelelő ambíciója? 
Ebben csak reménykedhetem, ezt nem lehet előre látni, ez jellem kérdése.

"Soha nem hozom fel a "szintjét a partneremnek""
Én meg mindig felhozom. Idegen emberekkel, *szerelem nélkül elsőre együttélvezek*, mivel folyamatosan vagyok orgazmus közelben (percenként 3-szor).
Mivel tantrázom, nem mindig állt szándékomban elélvezni, de többször megesett velem (a partneremmel is), hogy amikor éreztem a hímvessző lüktetését (orgazmuskor), bár már nem mozogva, és mégis elélveztem. 
A profizmusomba belefér egy-két apró hiba.
Túlnyomó részt tökéletesen uralom a testem.
Nem egyszer vissza kell magam fognom, hogy kevesebbszer legyek orgazmus közelben, mert ilyenkor annyira érzékeny vagyok, hogy a partnerem jóformán nem is tud mozogni, így lemarad az izgalmakban, ilyenkor én leállítom magam, kicsit visszább engedem az izgalmam és direkt ritkábban vagyok orgazmus közelben, mondjuk percenként 1-szer, nem percenként 3-4-szer.

Nem leszek magányos öregasszony, mindig lesz aki oktatásra vágyik... ez biztonsági óvintézkedés, ha a magánéletem rajtam kívülálló ok miatt befuccsolna...
simi12#4552011-07-29 11:53:04
Válasz a(z) 454-es üzenetre: Örülök, hogy te ilyesmire képes vagy! Te írtad hogy a szerelem a szexről szól, most ne akard az ellenkezőjét nekem megmagyarázni! Hálisten nem vagyunk egyformák, de hanem haragszol nekem akkor is az a szex a fontosabb ahol a lelkem is kielégül nem csak a testem. És bármily hihetetlen de számomra sem a pénz sem idegen férfiak nem tudják a lelkemet kielégíteni!
tantra-tanarno#4542011-07-29 11:26:59
Válasz a(z) 446-es üzenetre:
Amióta szerelem nélkül szexelek és tantrázom , eddig még soha nem tapasztalt forróságokat éltem át.
Percenként 3-szor vagyok áradásban, 3-szor állítom le a partnerem, hogy ne élvezzek el, azaz amint fent vagyok a csúcson 15 percen belül elérem a 30 OKÁ (orgazmus közeli állapot, TANTRA).
Ez egy szexuális technika, ami tökéletes, épít és nagyobbat durrant.
Szerelemmel kombinálva sem lesz jobb, mert az érzékenységem csúcsán vagyok, ennél nem lehetek többször a csúcson, mivel akkor eldurranok.
Tévedsz.
Ha szerelemes vagyok, akkor vissza kell még jobban fognom magam, annyi a különbség, hogy könnyebben reagálok az erotikára (korai magömléses leszek).
A szerelem, mint lelki tényező inkább a hétköznapok szépségére vetül, jó érzés tartozni valakihez, odabújni valakihez.

A szex csak egy élvezeti technika.
tantra-tanarno#4532011-07-29 11:17:30
A(z) #453 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
moonica#4522011-07-29 07:21:54
Válasz a(z) 451-es üzenetre:
Megagigalájk! :-)  :-)  :-)
eye45#4512011-07-29 01:14:33
Válasz a(z) 445-es üzenetre:
A szex a vágyaimról szól, a testemnek okozott örömökről, amit az érzelem tesz tökéletessé, de a szerelemben teljesedik ki igazán. Ha megszűnik a szex, még maradhatnak érzelmek. "barátként elhidegülve" :-O Egy barát mindennél komolyabb státusz az ember életében, az elhidegülés pedig valami végét jelenti, ami után nincs tovább. Valamelyik jelentésével nem vagy tisztában, legalább is érzelmi szinten biztosan nem. ameddig két ember tud egymással beszélgetni, addig nem lehet érzelmi elhidegülés.
Soha nem hozom fel a "szintjét a partneremnek", mert annyira egymásra vagyunk hangolva, hogy mind a ketten egyszerre repülünk :-D Ajánlom figyelmedbe ezt az érzést, bár igaz ezt nem tanítják sehol. :-) 
Elnézést, ha egy kicsit pikírt voltam :-)
kispimasz#4502011-07-28 19:11:34
Válasz a(z) 448-es üzenetre:
A súlyzó mért gáz? Girnyó vagy? :-D
Ez a kép nem gáz, de te milyen nőre írsz rá szívesebben? Akinek van képe, vagy akinek nincs?
zold27#4492011-07-28 18:56:41
Egyébként tényleg ekkora gáz ?
zold27#4482011-07-28 18:55:33
Válasz a(z) 438-es üzenetre:
Na igen :-( A gépen csak olyan kép van rólam amiben súlyzót tartok vagy az arcom is látszik.
Az utóbbit nem akarom felfedni az elöbbit meg gondolomúnják a nők meg nagyon nem is érdekli őket.
Egy a sok közül aki itt mutogatja magát.
kispimasz#4472011-07-28 11:41:08
Válasz a(z) 446-es üzenetre:
Egyetértek, de mondjuk szerintem az is lehet más dimenzió, ha valaki csak szerelmesen szexelt eddig és egyszer csak rájön, hogy nem csak úgy lehet. :-D
Tudom, tudom, most nem erről van szó. :-) 
A szerelem tényleg egy másik tudatállapot, nem véletlenül érezzük sokszor kifejezőbbnek a saját szavainknál a verseket, dalokat (stb) ilyenkor. :-)
simi12#4462011-07-28 09:29:01
Válasz a(z) 445-es üzenetre:Itt is leírom neked, hogy a szerelem nem a szexről szól! A szex alapvető emberi szükséglete minden embernek ha szerelmes ha nem! De  az biztos ha szerelmes vagy a szex teljesen más dimenzió mint szerelem nélkül! Kívánom neked hogy  szerelem  melletti szexben is legyen részed ne csak úgy mint tanító néninek! :-D
Ha te felhozod a szintjét a partnerednek akkor minek kell reptetni? :-D
tantra-tanarno#4452011-07-28 00:04:54
A szerelem a szexről szól, ha az megromlik fuccs a lelkizésnek, vagy barátként elhidegülve együtt maradnak, esetleg szeretőt keresnek, talán valameddig találnak is, de nem maradnak együtt.

Csak az a jó szerető aki a szexualitás minőségét már felfedezte, de ezek az emberek nagyon ritkák, mint a fehér holló. 
Én viszont felhozom a szintjét a partneremnek, sőt elvárom a maximális kitartást és együttműködést, egyébként repül!
eye45#4442011-07-27 22:28:49
Válasz a(z) 424-es üzenetre:
Hát, mindezt magadnak kell megtalálnod :-)
agamennon#4432011-07-27 11:17:20
Válasz a(z) 442-es üzenetre:Nàlad a szerva. Igazad van. ;-)
kispimasz#4422011-07-27 11:01:00
Válasz a(z) 439-es üzenetre:
Félreértettél. Azt írtam az első hozzászólásomban, hogy teljes alakos, de arc nélküli fotót töltsön fel. Utána jutottunk el a rusnyaság témakörig, mely esetben   nem az arcra, hanem az összképre utaltam volna, de talán rosszul fogalmaztam.
Egy dolgot pedig elfelejtettél figyelembe venni: nekem több okból kifolyólag sincs szükségem arcképes fotó publikussá tételére. :-)
agamennon#4412011-07-27 09:54:26
Válasz a(z) 440-es üzenetre:A harmadik akkor lép be ha ellaposodik a kapcsolat. Velem ez történt. Dolgoztam mindig hogy megadjak mindent a feleségemnek,és a lànyomnak. De ez által a szeretetett nem tudtam megadni. Megbeszéltünk mindent és most boldogan élünk. Ha annak nevezhető mert a tüske még a szivemben van. A baj az hogy a tüskét én tartottam,ő csak beledöfte. Na ezt a tüskét probàlom eltávolitanni.
avic#4402011-07-27 09:48:27
Válasz a(z) 439-es üzenetre:

Általában igazad van két fél kell a szakításhoz, de holtbiztos csak a halál.... :-D 
Olyan is van hogy egyszerűen nem illenek össze..ami csak akkor tudatosul ha megjelenik a 3. vagy egyszerűen dolgozik az idő vas foga és a kapcsolat ellaposodik.
agamennon#4392011-07-27 08:22:44
Válasz a(z) 438-es üzenetre:Ha jól látom,te sem mered felválalni az arcodat. Pedig az ember szeme mindent elárul."a szem a lélek tükre"Persze,én sem tettem ki nyilvánosan mert nem igazán örülnék ha ismerösöm látna itt. Persze szivesen elküldöm bárkinek ha kéri.
A szakitásra visszatérvén.: A baj talán az hogy hajlamosak vagyunk másban keresni a hibát. Hollot biztos hogy mi vagyunk a kiváltói a szakitásnak. Saját magunkat csapjuk be a másikban való hibakeresésben,ezzel nyugtatva önmagunkat hogy mi nem hibáztunk. Persze ez az én véleményem.
kispimasz#4382011-07-26 22:13:34
Válasz a(z) 437-es üzenetre:
Pont a kezdőség miatt lenne célszerű a fotó... mert az ember tényleg hajlamos rusnyaságra asszociálni. :-D
zold27#4372011-07-26 20:57:07
Válasz a(z) 425-es üzenetre:
Régebben ha írtam képet is mutattam magamról.
MOst gondoltam várok amíg valakivel legalább szóba tudok elegyedni.
Átlagosan nézek ki. Kicsit sportos. Semmi különös,de nem is riasztó. Ha csak nem az,hogy nem gyantázom magam.
Elöbb kellene eg yolyan kép is. Csak nincs semmi amivel tudnék készíteni és felrakni a gépre. Valamelyik mindíg hiányzik. De próbálom pótolni.
Amúgy nem nagy gáz az,hogy nincs tapasztalatom? Mert,szerintem ez riasztóbb. Szerintem ezek után a nőket már nem is érdekli,hogy nézek ki. Jó valószínű elkönyvelnek nagyon rusnyának,hogy ennyi idősen is kezdő vagyok. De végül s mindegy hogy nézek ki,mert kezdő vagyok. Szerintem ezt gondolják.
missike#4362011-07-26 20:38:21
Válasz a(z) 434-es üzenetre:Semmi gond. Ugye most nem nyafiztam és forgattam ki a szavaid?
missike#4352011-07-26 20:37:20
Válasz a(z) 433-es üzenetre:Aha, én is ezzel vigasztalom magam:-)

[1-60] [61-120] [121-180] [181-240] [241-300] [301-360] [361-420] [421-480] [481-540] [541-600] [601-614]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1400BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3340Biszexuális vagy, be kell lépned!

#demko100Én
Ajánlott szobák
#maszti_szoba720Eropolis hivatalos maszti szobája

#szeretot-100Többes kalandok kamionban

#centrum_szoba100Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba2250Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba1910Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok830Türelmi zónás csajok várnak

#nyuszika43100Tabuk nélküli beszélgetés
Ajánlott szobák
#transz_szoba1210Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.