Biszex kalandozások

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Biszex kalandozások
Én egy biszex pasi vagyok. Párommal már többször voltunk pasival, párral. Mindig a szép farkak szopása izgatott a leginkább. Ezután maga a látvány, ahogy a párom dugják. Csak ha rágondolok is feláll  a farkam.
Ilyen témában várok hozzászólásokat, élménybeszámolókat.
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
luis#92013-01-07 19:32:24
Válasz a(z) 8-es üzenetre:Hálistennek hasonló élményben nekem is volt részem.Remélem, lesz is még  :) 
softlife#82012-08-08 21:59:31
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/4/USRf_467a0dc/9bfb09.jpg
Sziasztok! Szeretném megosztani a fiatalabb éveimben megtörtént emlékemet a kedves olvasókkal. Így utólag már látom, hogy a történet végül is csak biszex kaland volt. Bár belsőleg a NŐK vonzottak igazán, de nagyon kedveltem a kedves és megértő férfiakat is. A munkásszálló éveim alatt a sors összehozott egy ilyen típusú fiúval,aki minden értelemben megbízható társnak is bizonyult.Sokáig csak abszolút barátok voltunk.Az idő előrehaladtával azonban nagyon érdekes lett számmora az a tény,hogy egyre jobban vonzódom hozzá és akaratlanul is megnézem őt például a közös zuhanyzás alatt.(Egyébként nagyon kellemes és egyenletes szőrtelen lágy testtel,formás popsival és a közepestől egy picit nagyobb,de igazán erotikus intim testrésszel rendelkezett.A saját nememen belül, igazán helyesnek volt mondható a barna vállig érő hajával.) Ő egyre kedvesebb és figyelmesebb lett, ami akaratlanul is nagyon jól esett ebben a nehéz és primitív világban. Tudatilag továbbra is egy nagyon kellemes és megbízható szimpla barátságot kívántam, de akkorra már én magamon sem tudtam igazán ki igazodni és felfogni azt, hogy mi történik valójában kettőnk közt. Ettől függetlenül sohasem mertem volna kezdeményezni. Egy napon, amikor egy vicces kis történeten felszabadulva egymásra nevettünk és én rövid nadrágban ültem mellette, hirtelen egy kis ideig a kezét lágyan rátette a jobb külső combomra, majd annak belső részét is érintve lassan levette róla, mintha misem történt volna.Zavart a dolog, de ugyanakkor az igazat megvallva kellemes érzés volt és jól esett számomra. Ekkor már tudtam, hogy a továbbiakban a kezdeményezésétől függ majd a kettőnk esetleges mélyebb barátsága,ha nem volt véletlen a viselkedése. Eltelt egy kis idő, mind a ketten talán gondolkoztunk a történteken. Továbbra is nagyon jó volt a viszonyunk, mintha mi sem történt volna úgy tettünk mind a ketten. Az egyik nyári estén, amikor mind a ketten csak egy szál alsónadrágban voltunk otthon, pakolászni kezdtem a könyveimet. Ő odajött és segített válogatni és a megfelelő helyéra rakni a polcokon azokat. Egy kicsit magas volt számomra a polc és ágaskodni kezdtem a könyvekkel a fejem fölött.Kedvesen hozzám szólt: rakjam csak nyugodtan, majd ő megfog el ne essek. Rá mosolyogtam és csak bólintottam rá. Először óvatosan csak a derekamat fogta, majd amikor végeztem a munkámmal, a popsimra engedte a kezét és lágyan egy kis ideig újból elidőzött rajta enyhén megsimogatva azt. Nem ellenkezdtem, bár egy kicsit ismét zavarban voltam. Nem tudtam, igazából mit is tegyek és hogyan viselkedjek abban a pillanatban.Csak ösztönösen odafordultam hozzá és a kezeimet akaratlanul rátettem a vállaira. Ő lassan magához húzott s átkarolta a derekamat amit lassan és finoman simogatni kezdett. Nagyon zavarban voltam s egy kicsit meg is ijedtem.. Behunytam szemeimet és teljesen hozzá simulva, őt átkarolva egy kissé bénultan álltam. Óvatosan megpuszilta a nyakamat, majd újra és újra megtette, amit lassan de ösztön szerűen én is viszonozni kezdtem. Végül, már én magam sem tudom, hogy hogyan, de mindenhol puszilgattuk egymást és hagytam, hogy kedvesen levegye rólam az alsónadrágot. Nem gondoltam volna előtte, hogy egy azonos nemű társsal így együtt leszek és azt, hogy milyen nagyszerű érzés tud lenni egy ilyen típusú érintés testileg is. Egy kis idő elteltével halkan megkérdezte, hogy én is levenném e róla ruhát.Nem válaszoltam, csak szépen lassan megtettem, s láttam, hogy amit teszek, az nagyon jól esik a számára is. Most már ott álltunk egymás előtt teljesen anyaszült meztelenül átkarolva egymást,s nagyon érdekes volt számomra az, hogy teljesen feloldódtam és elmúlt a zavartságom, illetve kellemesen éreztem magam, amit egyébként sohasem hittem volna el magamról. Igazán kezdeményezni továbbra sem voltam képes, de ő mindig feloldotta a helyzetet kedves és finom, ugyanakkor határozott jellemével. Ezt ő is érezte,ugyanakkor én is ezt vártam tőle. Éreztem, hogy a popsim nagyon kedveli s vonzó a számára, ezért egy kicsit féltem, hogy esetleg úgy is szeretné. Biztos voltam abban, hogy nem tudnék ellenállni abban a pillanatban, még ha a józan ész mást is diktál a számomra. Azonban nem csalódtam abban a pillanatban sem benne, pedig biztos vagyok abban, hogy ő is érezte az adott lehetőséget és tudta, hogy fizikailag mit is érhet velem el abban a pillanatban!,amikor is én is kívánom őt! Megértette, hogy nem szabad visszaélni a kialakult izgalmi helyzettel, és azt,hogy az egészség szempontjából a legkomolyabb dolgot előtte mindenféleképpen meg kell beszélni a partnerrel. Végül kiderült, hogy egyformán gondolkodunk ezen a téren is. Lassan lefektetett, s elkezdett puszilgatni most már mindenhol. Én hanyatt fekve a vállát, derekát és a fejét simogattam. Lassan fölém érkezett és halkan a fülembe súgva mondta,hogy orálisan nagyon szeretné. Magamhoz szorítva, izgalmi állapotban halkan csak annyit feleltem: én is. Ettől kezdve mindketten tudtuk, hogy mi fog történni velünk. Elkezdtünk csókolózni, ami rendkívül kellemes volt férfi partnerrel is. Szinte észre sem vettem, ahogy lassan lekúszva végigcsókolva a testemet puszilgatni,illetve nyalogatni kezdte akkor még az erotikától nedves de ernyedt péniszem. Nagyon izgalmas és kellemes érzés volt, semmivel sem kisebb rendű, mintha egy hölggyel lettem volna. Nagyon beindultam, s mint férfi meg is merevedtem. Egy idő után azonban nem folytatta, hirtelen fölém érkezett és az álló,illetve a fürdőben már szépnek és vonzónak látott péniszét a számhoz érintette. Nagyon izgalmi állapotban voltam már és én is nagyon kívántam őt. Ennek ellenére egy pillanatra megtorpantam, amire ő azonnal reagált. Lágyan elkezdett simogatni, és picit biztatva súgta a fülembe, hogy nekem is kellemes érzés lesz, nincs mitől tartanom és engedjem el magamat. Nyalogatni, puszilgatni kezdtem, ami számomra egy kellemes, bársonyos, enyhén meleg érzést nyújtott. Készen voltam testileg és fizikailag is arra, hogy lassan és óvatosan a számban érezzem őt. Párszor enyhén kinyitottam az ajkaimat s vártam, hogy ő is segítsen a kezdeti lépésben. Erre is azonnal reagált, s lassan egy picit bevezette. Nagyon érdekes érzés volt. Meleg, bársonyos, és nedves az én s az ő testnedvétől. A popsiját simogattam alulról, ő meg a könyökén támaszkodva lassan mozgott az ajkaimban. Már nem volt semmi szégyenérzetem, s a számban a nyelvemmel lassan körkörös mozdulatokat végezve simogattam meleg és finom péniszét. Éreztem, nagyon remekül érzi ő is magát és közeledik a csúcsponthoz. Ezen a ponton én sem tudtam, hogy hogyan tovább. Fülembe súgva arra kért, hogy ha lehet, szívjam egy picit. Kezdtem fáradni, de megpróbáltam. Ez annyira izgalomba hozta, hogy teljesen  merev állapotba került s tudtam bármelyik pillanatban bekövetkezhet az ejakuláció. Nem tudtam már avval foglalkozni, hogy hanyatt fekve vagyok és így ebben a helyzetben mi lesz. Bíztam benne!! Tudtam, hogy rossz érzést nem akar nekem!! Én, ugyanakkor számára a legtöbbet akartam nyújtani s nem érdekelt, sőt abban a pillanatban kívántam is, hogy belém élvezzen. Felgyorsított, pénisze olykor háromnegyed részben is belém csúszott. Teljesen kész voltam, már nem bírtam nyelni sem. Hirtelen egy nagyon erős meleg spriccelést lüktető érzéssel éreztem, amit hirtelen fel sem fogtam. Nehezen rántotta ki, elsősorban miattam, mert erősen fogtam őt izgalmamban, s ezáltal a szám teli szaladt s az arcomra került az összes többi amit csak élvezett magából. Akaratlanul is nagyot kellett nyelnem, hogy levegőhöz jussak. Milyen érzés volt? Abban a pillanatban nagyon izgalmas és erotikus, illetve egyáltalán nem volt rossz az íze sem.Meleg folyadék, ami édeskés és savanykás is egyben. Hirtelen pocsékul néztem ki s szégyelltem is magam, de tudtam, hogy legközelebb is örömmel megteszem ha alkalmam lesz rá.  Előkerült a törölköző, s barátom nagyon kedvesen letisztogatott, s mielőtt zavarba jöttem volna, elkezdett puszilgatni. Óvatosan ő is bekapta s arra kért, hogy teljesen engedjem el magamat. Sikerült átadnom magam a számára, annyira bíztam benne, s tudtam csak is nagyszerű érzés következhet a számomra is. Lassan én is a csúcspontra értem, s éreztem nem akarja, hogy kivegyem az izgalmi állapot legmagasabb fokán. Csak simogatta közben a hasam, ami szintén nagyon egy közvetlen partnert jelentett számomra. Majd szépen s lassan a jobb kezével a heréimet kezdte lágyan simogatni amitől teljesen kész voltam. Már csak tudatlanul nyöszörögtem megfeledkezve mindenről, ami a nagy világban zajlik körülöttem. Az, hogy a csúcspont tetején spricceltem, az nem kifejezés. Egyszerűen pisiltem az ejakulációt magamból hörögve és nyüszítve a kéjtől és a partnerem csak szívta erősen és nyelte szenvedélyesen amit csak tudott. Ezt követően nagyon látszott mind a kettőnkön,hogy nagyon hálásak vagyunk egymásnak,kedveljük és szeretjük egymást,megbízunk egymásban és egymásnak főleg egészségileg nem okozunk csalódást, s csak is jól érezhetjük egymással magunkat. Mindenről nyíltan és tabumentesen tudtunk beszélni,az anális közösülést is beleértve. Tudtuk egymásról azt, hogy abban a formában is kívánjuk egymást, de az egészségügyi kockázattól mindketten nagyon féltünk és tartottunk. Így az orális szeretkezés maradt számunkra, aminek nagyon sok formáját kipróbáltuk. Érdekes de számomra, talán a legelső benyomás és élmény hatása miatt, a legelső emlék volt a meghatározó és ez által legjobban mindig is a hanyatt fekve pózt szerettem, míg ő a felső pozíciót felettem elhelyezkedve. Nagyon szép és gyönyörű emlék számomra az együttes orális szex és csúcspontra jutás. Ahol már semmi nem számít a csúcsponton, csak is a másik partnerünk és annak legmagasabb kiszolgálása!! Ezért, nagyon badar kérdésnek találom a magam részéről a különböző fórumokban, hogy lenyeljük-e partnerünk élvezetét. Szerintem a legnagyszerűbb érzés lelkileg és fizikailag is a partnerek számára, ha igazán szeretik egymást.             Visszakanyarodva a fiús kapcsolatomra és értelmére: Ettól kezdve tudtam, többé nem hiszem, hogy a szex csak is egy nővel lehet nagyon jó és izgalmas, illetve az azonos neműek nem adhatnak egymásnak semmit ezen a területen. Hiszem, hogy két férfi, illetve hölgy is adhat egymásnak maradandó emléket egy mélyebb barátságban. Titokban féltem is attól, hogy ez csak egy álom és nem sokáig tart majd, illetve egyszer fel is kell ébredni. Ez az álom mindkettőnk örömömre majdnem másfél évig tartott, de sajnos az élet elszólított bennünket egymástól. Sokáig nem gondoltam egy ilyen típusú viszony kialakítására, de mostanában egyre jobban szeretném átélni újból a fiatalkori emlékemet hasonlóan kedves és megbízható, mély érzésű partnerrel.Minden kedves esetleges heteroszexuális férfi olvasómnak csak is azt írhatom, hogy ne ítéljen egyből senkit se el, sőt ha úgy alakul az életben próbálja ki a felkínálkozó lehetőséget, s ha esetleg nem jön be, még mindig abba lehet hagyni!! Azt hiszem, ezzel minden kedves biszex és homoszexuális férfi barátom egyetért. Búcsúzóul csatolok egy szexképet, ami két mélyebben egymást kedvelő fiú/férfi közt szerintem egyáltalán nem undorító dolog, inkább igazi bensőséges viszonyt tükröz, illetve felszabadult, nyílt és izgalmas kapcsolatot mutat.
light29#72012-01-29 11:12:00
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/4/USRf_4ae5b86/563137.jpg
Engem is régen foglalkoztatott a bisex dolog, 2szer volt alkalmam kipróbálni fiúval és bár nem volt rossz, némi ...hiányérzetem maradt utána. Itt megismertem egy párt, akivel kipróbáltam az édes hármast.  Remélem lesz alkalmam megismételni. Nagyon jó volt úgy nyalni, hogy közben dugják a puncit és néha becsusszan a számba is a férfi farka, vagy éppen felváltva nyaltam, szoptam. Élveztem nagyon. :-)
nemisrossz#62012-01-25 16:32:03
azt hiszem én is ugyanezt akarom és szeretem, nagyon izgato ha egy jo pasi mellettem szeretkezik egy csajja... és nagyon izgato ha megérinthetem ha érezhetem a srácot. egy kalandom volt ilyen jellegü
tom-son#52010-08-07 21:04:37
Sziasztok, ha érdekel valakit elmesélném az én történetemet. Nekem a biszexualitás pont a többes szexből jött. Régebben volt egy haverom aki benne volt egy ilyen "party" csoportban. Általában 1 lány több fiu felállás volt a jellemző, de volt olyan is hogy fordultak az arányok. Viszont a fiuk között nem volt semmi egy ideig, de engem mindig nagyon izgatott, amikor a társaimat meztelenül láttam, később persze kiderült, hogy nem csak engem  :-) 
melanixx#42010-07-27 20:53:22
Nagyon tudjuk miről beszéltek.
Mi is sokszor így járunk.
Meg az állítólag bi pasik az a csúcs.
 :-) 
karpi#32010-07-25 16:42:46
A hócipőm tele van már a kamusokkal. Ma privire hívott egy "tetkosszexi" nevű felhasználó. 27 éves nő. (állítólag). Kérdezek róla, alig válaszol, kérek képet, mintha meg sem láná az üzit. Aztán msn-en meg kiderül hogy egy kicsit sem nő, s a kora sem 27, hanem jóval több (vagy gyorsan öregszik). 
Mi a farncért kell hazudozni? Camozás nélkül úgysem találkozunk senkivel, ott meg úgyis kiderül
melanixx#22010-07-20 10:50:01
Sziasztok!

Jelentkezhetünk párommal a dologra?
Mi mindketten bi hajlamuak vagyunk és hasonló párokat keresünk.

Jelezzetek ha tetszünk!
Melanixx  &  Gyorbi
karpi#12010-07-20 00:46:15
Most augusztusi balatoni hoszúhétvégéhez keresünk a lenti elvárásoknak megfelelő partnereket. A tervezett felállás: mi + 1 pár + 3-4 fiú. 3-4 nap full szex! Mindenki mindenkivel! Nagy buli lesz! Pasik esetén minél fiatalabbakat várunk! 

Mi egy biszex pár vagyunk. Olyan partnert keresünk, akivel átélhetjük a biszex gyönyörét. Előny, ha beszélgetni is lehet a partnerrel, esetleg más közös programokat is szervezhetünk. 
Elvárás, hogy teljes mértékben bejöjj nekünk! 
Korhatár: 18-34 év 
Elvárások: 
Nő: szép arc, formás test (ha kissé kerek a forma, nem baj ), borotvált intim zóna, imádjuk azt is, ha ha kicsi a cicid 
Férfi: jóképű, jó alakú, nem szőrös típus, nem kopasz fejű, nem is hosszú hajú, borotvált intim zóna, no arcszőrzet.

[1-9]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1420BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3960Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba420Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba110Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-100Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba2830Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba2020Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1330Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.